ggSjSB^ 26xTram lxTrompet Wij bij De Hypotheker zoeken naar de perfecte balans tussen je wensen en mogelijkheden. (Junior) Hypotheekadviseur Gezocht Vrijwilligers Thuisadministratie van Humanitas Daadkrachtige bestuursleden m/v Twee bestuursleden m/v korting extra's www.nieuwestadsblad.nl Nieuwe Stadsblad woensdag 6 november 2013 29 De eigen administratie bijhouden: voor de een is het gemakkelijk, voor de ander een probleem. In het laatste geval is hulp welkom. Humanitas biedt met Thuisadministratie hulp aan mensen in Schiedam e.o. die moeite hebben met.het regelen en het op orde houden van hun (financiële) administratie Door ons speciaal getrainde vrijwilligers ondersteunen de mensen thuis die echter zelf verantwoordelijk blijven voor hun administratie en zelf hun keuzes maken. Wij komen graag in contact met mensen die sociaal vaardig zijn, in staat hulp te bieden bij de administratie en graag mensen willen helpen! Belangstelling? mail: ta.schiedam@humanitas.nl Humanitas zoekt voor het Afdelingsbestuur Nieuw Waterweg Noord van de landelijke vereniging Humanitas Het afdelingsbestuur faciliteert en ontwikkelt projecten binnen de regio Schiedam, Vlaardingen en Maassluis. Op dit moment voornamelijk Thuis Administratie. Andere taken van het bestuur zijn toezicht houden op de voortgang, financiën en fondsenwerving. We zoeken bestuursleden met: bestuurlijke vaardigheid en hart voor vrijwilligerswerk kennis van en gevoel voor maatschappelijke politieke ontwikkelingen ervaring met netwerken en lobbyen Gericht op: signalering van ontwikkelingen en opzetten nieuwe projecten vernieuwing en kwaliteitsverbetering samenwerking en duidelijke communicatie We vragen: zich onbezoldigd gemiddeld 1 dagdeel per week in te zetten lid te worden van de vereniging Humanitas We bieden: vergoeding van gemaakte kosten betrokken en enthousiaste medebestuursleden een introductieprogramma een veelzijdige functie binnen een vrijwilligersorganisatie in beweging Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer Tini van Goor, voorzitter bestuur, 06-46245860. Schriftelijke reacties graag vóór 1 december 2013 zenden aan nwa@humanitas.nl http://www.humanitas.nl/afdelina/nieuwe-waterweq-noord Ter completering van het bestuur van Stichting Schiedamse Theaters en Stichting Wennekerpand in Schiedam, zoeken wij: Sinds 1 juli 2013 is het stichtingsbestuur verantwoordelijk voor zowel Theater aan de Schie alsmede het Wennekerpand. Het bestuur opereert op afstand en heeft de dagelijkse leiding overdragen aan een directeur. De functie van bestuurslid is onbe zoldigd. Bekijk de gehele vacature op www.theateraandeschie.nl of www.wennekerpand.nl. Solliciteren Uw sollicitatiebrief met CV kunt u vóór 15 november 2013 sturen aan: Theater aan de Schie, ter attentie van de aantredende voorzitter van het bestuur Karin van Dreven, Postbus 414, 3100 AK Schiedam of per email: info@theateraandeschie.nl. Kennismakingsgesprekken vinden plaats tussen 25 en 29 november 2013. In 27 jaar is De Hypotheker uitgegroeid tot de belangrijkste hypotheek adviesorganisatie van Nederland. Inmiddels zijn we steeds meer een algemene financiële dienstverlener aan het worden. Dankzij onze onafhankelijke status, kunnen wij ons écht om de toekomst van onze klanten bekommeren. Wellicht ligt er ook voor jou een mooie toekomst bij ons. Voor De Hypotheker in De Drechtsteden zoeken wij een junior hypotheekadviseur. Je bent een topverkoper en kunt klantgericht denken. Je houdt je bezig met het begeleiden en adviseren van cliënten betreffende de aankoop van een woning en de hypotheek. Een afwisselende functie, die een goede uitdrukkingsvaardigheid en sociale vaardigheden vereist. Je opleiding ligt minimaal op HBO-niveau en je leeftijd is maximaal 35 jaar. Ervaring in het hypothekenvak is geen vereiste. Geïnteresseerd in deze functie? Stuur dan je reactie met uitgebreid curriculum vitae naar: De Hypotheker Drechtsteden, t.a.v. RJ. Dekker, Johan de Wittstraat 160, 3311 KJ, Dordrecht E-mail: pieter.jan.dekker@hypotheker.nl Jazeker. De Hypotheker. Meer informatie over werken bij De Hypotheker? Kijk op www.werkenbijdehypotheker.nl.

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 29