Bespaart u op energiekosten? Pie verovert Nederlandse keuken! APASSIONATA V.A. 89 P.P. (NORMAAL 109) Oud&Nieuw Cruise P&O Ferries Lekkerste introductie van 2013 bij Albert Heijn - xS. WIN ARRANGEMENT 2 PERSONEN Je eigen kerstboom kappen in Winterberg 3 www.nieuwestadsblad.nl Als u weieens in een elektronicawinkel komt, kent u misschien EnergieWeter al. Op de prijskaartjes in de winkel ziet u in één oogopslag hoeveel energie een wasmachine of koelkast gemiddeld verbruikt. Niet in de hoeveelheid stroom, maar in euro's per jaar. Om u nog beter van dienst te zijn heeft uw elektronicawinkel nu ook de EnergieWeter op Maat. EEN APPARAAT KOST OOK GELD NADAT U HET GEKOCHT HEEFT Als u een wasmachine of koelkast koopt, kijkt u op het prijskaartje hoe duur dat apparaat is. En al? u moet kiezen tussen twee gelijk waardige apparaten, kiest u het apparaat met de laagste prijs. Dat is logisch. Maar een apparaat kost ook geld nadat u het gekocht heeft. Dankzij de EnergieWeter kunt u die kosten ook verge lijken. De EnergieWeter op Maat berekent het energie verbruik in euro's, op basis van uw situatie en de ma nier waarop u een apparaat gebruikt. Zo wordt in één klap duidelijk wat voor u de beste keuze is - nu en in de toekomst. Waarom advies op maat? Niet iedereen gebruikt zijn apparaat hetzelfde. Iemand met een groot gezin zal. de vaatwasser vaker laten draaien dan iemand die al leen woont. En hoe vaker je een apparaat gebruikt, hoe belangrijker het energiever bruik van dat apparaat is. De EnergieWeter op maat houdt rekening met dé ma nier waarop u een apparaat gebruikt. Vraag daarom in uw elektronicazaak naar de EnergieWeter op Maat. Zo weet u al in de winkel met welk apparaat u over één, vijf of tien jaar het meeste bespaart. Handig, want van één keer slim kiezen heb ben u én het milieu jaren lang plezier. De beste keuze voor u Benieuwd? Ga dan naar www.energieweter.nl. Daar vindt u een vereenvoudigde Win kaarten voor betoverende show fP ga snel naar www.deweekkrant.nl/actie versie van EnergieWeter. Hier kunt u zien hoe het werkt. U kunt geen speci fiek product, maar de ener gielabels van apparaten onderling vergelijken. Wilt u liever een uitbreid, per soonlijk advies? Dan bent u van harte welkom in uw elektronicawinkel. Uw ver koper rekent u snel voor wat voor u de beste keuze is. Hij kijkt samen met u naar de gebruiksmogelijkheden, de kwaliteit, uw gezinssamen stelling, de prijs/prestatie én het energieverbruik. Ook een vergelijking tussen uw huidige apparaat en een nieuwe is snel gemaakt. Zo geeft hij u een compleet beeld en kunt u alleen maar de juiste keuze maken. Hoe verdien ik geld terug? Stel dat er twee koelkasten aan uw eisen voldoen. De beide koelkasten verschil len in aanschafprijs en energiekosten: Koelkast 1: aanschafprijs: 300,-. Energieverbruik (gemiddeld gezin) per jaar: 51,-. Koelkast 2: aanschafprijs: 400,-. Energieverbruik (gemiddeld gezin) per jaar: 18,-. Koelkast 1 is 100,- duur der/maar per jaar bespaart u 33,- op uw energiekos ten. De extra investering verdient u binnen drie jaar terug. Alles wat u daarna bespaart, steekt u in uw zak. Nieuwe Stadsblad woensdag 6 november 2013 31 Spetterend het nieuwe jaar in! Vier dit jaar de jaarwis seling aan boord van de in drukwekkende Cruiseferry de Pride of Rotterdam. Hét decor voor een gezellig Oud Nieuw feest. Het arrangement is inclusief live entertainment en een overnachting aan boord. Le zers van onze krant krijgen 20 p.p. korting op het regu liere tarief! Feestelijke avond Na inscheping bij de P&O Ferries terminal in Europoort (vanaf 16:00) en u te hebben opgefrist in uw cabin, begint de feestelijke avond richting 2014. Afhankelijk van uw geboekte arrangement kunt u eerst dineren alvorens te genieten van het live enter tainment in de 'Sunset Show Lounge' en de 'Sky Lounge'. Bij goed weer wordt naar Rot terdam gevaren om van het spectaculaire vuurwerk op de Erasmusbrug te genieten* Tegen twaalven is het tijd voor een gezamenlijke count down voordat het Oud Nieuw feest verder gaat tot een uur of drie 's nachts. U brengt de nacht door in een cabin voorzien van een eigen douche en toilet terwijl de Pride of Rotterdam weer rus tig terugvaart naar de P&O Ferries terminal. Kortom: alle ingrediënten voor een gegarandeerd on vergetelijk en origineel Oud Nieuw! Arrangement 1: 89,- p.p. overnachting in cabin met eigen douche én toilet live entertainment Arrangement 2: 139,- p.p. Dinerbuffet nieuwjaars- ontbijt overnachting in cabin met eigen douche en toilet live entertainment Als extra bij te boeken: diner- en ontbijt in het a la Carte restaurant: 20,- p.p. op de prijs van arr. 2) toeslagen andere cabin ty pes (vanaf 20,- per cabin) 10 drankvouchers 20) Boek nu Boek en vermeld boekcode; WEG Oud Nieuw! Bel 020 - 201 33 33 (ma - vr 09.00 -17.00). Voor meer informa tie; www.poferries.nl/oud- nieuw. Beperkt beschikbaar. Pomotievoorwaarden van toepassing. *De kapitein be paalt op de avond zelf of er gevaren wordt o.b.v. de actu ele weersverwachting. Vier Oud&Nieuw aan boord van de Pride of Rotterdam. Heerenveen - Licht krokant deeg met daarin een heerlijke verse en gevarieerde vulling de Pie. De moderne variant van de traditionele, populai re Engelse Pie is sinds okto ber voor 3,25 verkrijgbaar bij Albert Heijn. Grenzeloos genieten Pie's zijn al jaren wereldwijd een ongekend succes. Niet alleen Engeland adoreert de Pie, ook in Australië, Nieuw Zeeland en Zuid-Amerika is men er dol op. Voor de vulling is er een ba sis van lamsvlees, rundvlees of kip. De originele Engelse Shepherd's Pie met aardap pelpuree, gestampte erwten en jus heeft een rijke ge schiedenis die teruggaat tot de Middeleeuwen. De Pie's van Pie Bakery De introductie van Pie's in Nederland is een initiatief van Pie Bakery, een nieuw label van quicheproducent Smilde Foods uit Heeren veen. De moderne Pie van Pie Bakery is licht krokant en heeft een knapperig dak je van bladerdeeg. Deze Pie is met drie smaakvolle vul lingen verkrijgbaar die goed passen bij de Nederlandse smaak: Kip Curry, Gegrilde Groente en Gehakt. Lekker en gemakkelijk De Pie is een welkome af wisseling voor de warme avondmaaltijd. Met een salade of een soepje geniet je in een handomdraai van een heerlijk gerecht. De Pie is ideaal als eenpersoons- gerecht. In een kwartier tje warm je de Pie op in de oven. Naast de avondmaal tijd is de Pie ook als lunch geschikt. Ook als snack of op een feestje is de Pie een smaakvolle beleving. De Pie snijd je namelijk zo in vie ren en is goed. uit de hand te eten. Kennismakingskorting! Proef nu zelf en maak ken nis met de smaakvolle Pie's van Pie Bakery. Tijdelijk krijg je bij aankoop van een Pie, 1 euro korting! Koop nu een actieverpak king en krijg via www.lekkermetkorting.nl 1 euro korting! Je vindt de Pie bij de verse pizza's en quiches in de koeling van jouw Albert Heijn. Pie Bakery is een initiatief van quicheproducent Smilde Foods en onderdeel van Roy al Smilde. Een familiebedrijf dat sinds 1863 producent is van voedingsmiddelen voor de foodservice-, retail- en de industriële markt. Meer weten? Pie, sinds 1 oktober bij Albert Heijn in het koelschap LEKKER RECEPTIDEE: Gehakt Pie met een frisse witlofsalade Hoofdgerecht voor 1 of 2 personen. Bereidingstijd: ca. 20 min. Tip: voor 2 personen verdubbel je de hoeveel heden. Benodigdheden: 1 Gehakt Pie 75 gram groene sla (ijsberg, eikenblad, rucola, etc) 1 witlof 2 gedroogde vijgen Handje walnoten 3 el yoghurt dressing Bereiding; Verwarm de oven voor tot 180 °C. Neem de Pie's uit de verpakking en plaats ze in het midden van de oven. Bak de Pie's in 18 minuten. Was en droog de sla. Snijd de onderkant van de stronken witlof. Halveer in de lengte en snijd in reepjes. Doe samen met de sla in een grote schaal. Schil en snijd de appel in stukjes. Snijd de vij gen in kleine blokjes. Voeg samen met de walnoten in de schaal. Meng alles met de yoghurtdressing. Breng op smaak met peper en zout. Serveer met de warme Gehakt Pie. Een met de mooiste versie ringen liefdevol opgetuigde kerstboom, brengt elk kind tot stralen. In de kamer brengt hij romantiek en onvervalste kerstsfeer. De voorpret op deze heerlijke dagen wordt nog groter, als je zelf in het winterse woud op de Saurlkandse berg Kahler Asten tussen al die duizenden bomen zelf je persoonlijke prachtexem plaar mag uitzoeken en om kappen. De Vakantiewereld Winterberg roept op tot „de jacht op de kerstboom" met een tweedaags arrangement vol belevenissen. Wat kun je winnen: 1 overnachting in 2-pers. kamer in de gewenste cate gorie (za. op zo.) 1 huisgemaakte een- pansmaaltijd drankje, lx Astenfeuer, 1 kerstboom, zelf te kap pen; (voor bomen vanaf 2 meter of speciale soorten als Nobilis wordt ter plaatse een meerprijs berekend). SauerlandCard. Data 7 - 8 december 2013 14 -15 december 2013 21 - 22 december 2013 Programma Zaterdagochtend indivi duele reis naar Winterberg 13:00 uur: ontmoeting met maaltijd op de Kahler Asten 14:00 uur: kerstboom kap pen met de boswachter; overnachting ontbijt, aan sluitend terugreis. Kijk voor meer infor matie over Winter berg op www.winterberg.dè Doe mee Ga naar www.deweekkrant/ actie en beantwoord de vol gende vraag: Hoe luidt de bijnaam van de Kahler As ten? Meedoen kan t/m 13 november. De winnaar krijgt bericht. Kies je eigen kerstboom uit op de Saurlkandse berg Kahler. I

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 31