Scmedamse mode op de catwalk ii Topwijn voor weinig bij PLUS i Do. 7, Vr. 8 en Za. 9 november wegens opheffing totale leegverkoop van onze webwinkel in Perzische Oostersche tapijten! hechts 3 dagen 90% korting (exci. btw) op ALLE tapijten! De gehele voorraad van onze webwinkel: KORT NIEUWS COLOFON De Perzenkoning BV - De Plaats 17 - Hendrik-Ido-Ambacht Industrieterrein De Sandeling Direct aan de A16 Rotterdam - Dordrecht Tel.: 078 -68 23 811 Zieglers: ook grote maten 300x400 - 350x250 - 300x250 Perzen: o.a. Naï'n, Isfahan, Bidjar, Keshan, Tabriz, Ghom, Afganen, Patchwork, Vintage, Gabeh en zijde tapijten U leest het goed: alles voor l/io van de prijs! (exci. btw> Do. Vr en Zat. van 10.00 tot 17.00 uur, zorg dat u er bij bent! O www.nieuwestadsblad.nl Nieuwe Stadsblad woensdag 6 november 2013 3 Mantelpakjesavond beleeft vijfde editie in stampvolle Grote Kerk De Mantelpakjesavond is inmiddels uitgegroeid tot een evenement waar vriendinnen met elkaar naartoe gaan om een gezellige avond te beleven. Schiedamse ondernemers lieten zich van hun beste kant zien. foto: Bart Bos Het grootste event op het gebied van Fashion en Lifestyle in Schiedam, de Mantelpakjesavond, werd afgelopen week voor de vijfde keer gehouden. Maar liefst 23 ondernemers uit de binnenstad lieten zich in de Grote Kerk van hun beste kant zien. Door Bart Bos SCHIEDAM - De Mantelpak jesavond is na het succes van de voorgaande edities een niet meer weg te denken mode-evenement in Schie dam. Voor honderden dames is het inmiddels uitgegroeid tot een gezellige avond uit met vriendinnen. Inspirerende show Op een 20 nieter lange cat walk showden professionele modellen dames- en heren kleding en accessoires van verschillende winkels uit het centrum. Organisator van de mode show is Mirjam Polak van MG Fashion Consultancy. Zij weet als styliste en per sonal shopper als geen an der wat de laatste trends zijn op modegebied. Samen met de winkeliers, maar liefst 23 SCHIEDAM - Bij PLUS Waar denburg is het tot en met zaterdag 9 november, wijn sale! Met topwijnen voor weinig en hele dozen voor halve prijzen. In Frankrijk en België zijn in oktober en november de 'Foires aux Vins' in supermarkten de gewoonste zaak van de we reld. Dan zijn er wijnboeren die hun wijnen laten proe ven en staat alles in het te ken van wijn. Bij PLUS, de supermarkt met de beste wijnafdeling van Nederland zoals uit onderzoek bleek, noemen ze dat een wijn beurs of simpelweg topwij nen voor weinig. Tijdens de sale zijn er ook wijnen ver stuks dit jaar, was een inspi rerende show samengesteld met leuke tips voor de win termaanden. Kerstdagen De zich in de grote getalen aangemelde ondernemers uit het centrum lieten het beste van wat zij in huis hebben zien op de catwalk. Hierbij werd uiteraard een tipje van de sluier opgelicht van de nieuwste trends voor deze winter. Ook konden er volop ideeën worden op gedaan voor de komende Kerstdagen. Maar niet alleen kleding passeerde de revue op de catwalk, ook werden de nieuwste trends getoond Contactgegevens redactie Prins Hendrikkade 16a, Postbus 1980 3000 BZ Rotterdam T (088) 0131 010 E redactie.ns@wegenermedia.nl I www.nieuwestadsblad.nl Contactgegevens media-advies en advertentieverkoop Voor informatie over de advertentiemogelijkheden neemt u contact op met uw accountmanager of bel met (088) 013 99 85. Of mail ons via adverteren.zuidholland@ wegenermedia.nl Commercieel Directeur Bas Stikkelorum B.Stikkelorum@wegenermedia.nl Eindredactie Nieuwe Stadsblad Karin Moerman K.Moerman@wegenermedia.nl Chef regioredactie Annemieke Anneveldt A.Anneveldt@wegenermedia.nl op het gebied van kapsels en brillen. Naast de modeshow stonden vele stands in de machtig mooi aangeklede Grote Kerk volop mode- en lifestyle-ar- tikelen. WGGGNGR Media Bezorgklachten I www.deweekkrant.nl Verspreidklachten Tfogoo) 424 57 26 Familieberichten Efamilieberichten@wegenermedia.nl T (088) 013 72 68 Zelf een familiebericht opgeven kan via www.familieberichtenonline.nl Rubrieksadvertenties E telesales@wegenermedia.nl T (0900) 674 38 36 Druk Wegener Nieuwsdruk Algemene voorwaarden en overige informatie I www.wegenermedia.nl Nieuwe Stadsblad is een uitgave van Wegener Media BV. Aangeboden kopij kan zowel worden geplaatst in de gedrukte als digitale uitgaven van Wegener Media BV. Wegener Media BV Weekmarkt verplaatst naar Broersvest SCHIEDAM - De weekmarkt op het Stadserf en het Land van Belofte is van vrijdag 8 november tot en 17 januari te vinden op de Broersvest en in het Gat van Bolmers. Zij maakt op het Stadserf plaats voor Winterland Schiedam, de grootste ijs baan van de regio en een heuse sneeuwglijbaan. Op 24 januari is de markt weer op het Stadserf en het Land van Belofte terug. De weekmarkt krijgt in de tussenliggende peri ode een plek in het hartje van de stad. Veel kramen die op het Stadserf staan zoals 'Batterijen Paultje' en de groentekraam zijn te vinden u op de Broers vest. Peter Put staat met zijn bloemen in het Gat van Bolmers, evenals de viskramen en enkele 'warme kramen' van het Land van Belofte. De andere, zoals de Viet namese loempiakraam en de patat van Van Klaveren, staan op het Broersveld. De komende weken zijn er informatiemedewerkers aanwezig op de week markt om dolende klanten te helpen bij het vinden van hun favoriete kraam. PvdA brengt wijkbezoek aan de wijk West SCHIEDAM - De PvdA Schiedam organiseert za terdag 16 november een wijkbezoek aan Schie- dam-West. Thema's die hierbij aan de orde komen zijn wonen, zorg en welzijn en werkgelegenheid. De partij nodigt bewoners en organisaties om vanaf 09.30 uur langs te komen in wijkcentrum De Erker om mee te praten over de wijk of voor een gesprek met het PvdA-ombuds- team. Ook zullen de leden de wijk ingaan om te kijken naar de laatste ontwikke lingen op het gebied van wateroverlast, parkeer- problematiek en hef on derhoud door de beheer der/verhuurder van veel woningen: Woonplus. Tijdens de wijn sale staan een lekkere Merlot, Chardonnay en een prachtige, klassieke Bordeaux naast elkaar. foto: pr krijgbaar die normaal niet op het Geuzenplein: „We in het wijnschap staan. Rien hebben voor elk wat wils en Waardenburg van de PLUS voor iedere portemonnee." i

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 3