B Open Huis ■MM /WrlérLce Jeannette Mary Broeren - van Vliet Toon Vollebregt Johanna Catharina Maria cCe (Bet- van (JaaCen Jo r* if* Puur en oprecht. Monuta Rijnmond. Monuta f www.edengroep.nl Donderdag 7 november 16.00-17.30 uur Nieuwe Stadsblad woensdag 6 november 2013 6 lubil >um Geboren \J> In Mem Dankbetuiging CD Email familieberichten® wegenermedia.nl Telefoon (088)013 72 68 Internet zelf opgeven kan via www.familieberichtenonline.nl Vergeet niet uw volledige adres gegevens te vernielden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op: www.mensenlinq.nl* Indien de advertentie niet geplaatst dient te worden op Mensenlinq, gelieve dit aan te geven bij opgave van de advertentie. O CD familieberichten Een familiebericht plaatsen is een gevoelige zaak. Dat is altijd zo geweest en dat zal altijd zo blijven. Het gaat immers altijd over het veriies van een naaste, familie, vriend of kennis. Wat wel verandert is de manier waarop dat kan gebeuren. Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw familiebericht samenstellen en plaatsen in de door u gewenste huis-aan-huiskrant. Eenvoudig, want stap voor stap wordt u geleid door de opmaak van het bericht, snel, u ziet direct hoe het bericht emit komt te zien, zeker (en veilig) is de manier van betalen. Op het door u gewenste moment en in uw eigen tempo kunt u uw familiebericht maken. Want wat er ook verandert, het opgeven van een familiebericht blijft een zaak van emotie... Graag staan wij u ook telefonisch te woord voor informatie over de opgave van uw familiebericht. Hiervoor kunt u contact opnemen met (088)013 7268. Wij zijn zeer verdrietig door het heengaan van onze jongere broer Arjen Meerman 2 december 1956 31 oktober 2013 Wij wensen Laura en de kinderen heel veel sterkte met het verwerken van dit verlies. namens: Marijke en Pieter Boorsma-Meerman Wietse en Diana Meerman-Swaan Lourens Meerman en Edith van Loon neven en nichten Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van mijn broer en ons voormalig directielid, de heer A. (Arjen) Meerman 2 december 1956 31 oktober 2013 In de vele jaren dat hij bij onze bedrijven betrokken was, hebben wij hem gekend als een enthousiaste en meelevende collega, die zich met inzet en energie bezig hield met de bedrijfsvoering. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, kleinkind, familie en vrienden heel veel sterkte in deze moeilijke periode. Lourens Meerman, Commissaris, Directie en medewerkers van de Meerman Groep "Het is mooi geweest." Verdrietig hebben wij afscheid genomen van onze geweldige vader en de allerliefste opa van de wereld CORNELIS JOSEPH COR TIMMERS Kinderen en kleinkinderen Correspondentieadres: J.C.Timmers Paulus Beelaertslaan 2 2636HR Schipluiden Het was zijn wens zijn lichaam ter beschikking te stellen aan de wetenschap. Het afscheid heeft in stilte plaatsgevonden. ...en toch steeds weer zullen we je tegen komen. Zeg nooit: "Het is voorbij Slechts je lichaam werd ons ontnomen, niet wie je was en ook niet wat je zei... Tot de laatste minuut heeft zij geknokt tegen het ziek zijn. Wij zijn intens verdrietig dat is overleden mijn vrouw, onze moeder en schoonmoeder - Netty - 4 augustus 1955 f 2 november 2013 Piet Dennis en Emily Monique Annie Salomonshof 11 3123 SN Schiedam De plechtigheid, voorafgaand aan de begrafenis, zal worden gehouden in de aula van begraafplaats Beukenhof, Burg. van Haarenlaan 1450 te Schiedam op donderdag 7 november om 15.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangstruimte van de begraafplaats. Zijn strijd is gestreden. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa 15 juli 1933 f 2 november 2013 Ronald en Monique Wilma en Constans Sandra Laura en Mark Snelliussingel 88 3112 RC Schiedam Er is gelegenheid tot afscheid nemen en de familie te condoleren in het uitvaartcentrum aan de Burg. Honnerlage Gretelaan 377 te Schiedam op woensdag 6 november van 20.15 tot 21.00 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden in crematorium "Beukenhof', Burgemeester van Haarenlaan 1450 te Schiedam op donderdag 7 november om 12.00 uur. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangstruimte van het crematorium. In plaats van bloemen wilde Toon graag een gift voor het Longfonds. Tijdens het afscheid en op de dag van de uitvaart zal daarvoor een collectebus aanwezig zijn. Beetje bij beetje moesten we je verlaten, die blik, die stilte, dat deed vaak zeer. De vader van vroeger was je niet meer. We zagen heel goed je stille verdriet, maar helpen konden we je niet. Bedroefd om zijn heengaan, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve vader, schoonvader, opa, broer, zwager en oom Cornells Antonius Petrus Scheffers Kees- weduwnaar van Thea Scheffers-Jaspers in de leeftijd van 66 jaar. Thea f Marco Petra en Richard Demi en Kira Bema en Roeland en kinderen 2 november 2013 Correspondentieadres: P. Scheffers Dwarsstraat 16 3114 LC Schiedam Geen bezoek. De uitvaartplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 8 november om 11.00 uur in de aula van crematorium Beukenhof, Burgemeester van Haarenlaan 1450 te Schiedam. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. nacht bereikbaar ersuitvaart.nl "Je gelooft het niet hè? Ik 91! Wat een ouwe tut ben ik toch. Jo~ Een heel lang- leven is haar gegeven, maar na een kortstondig ziekbed hebben wij nu toch afscheid moeten nemen van onze lieve ma en mijn lieve oma Rotterdam, 8 mei 1922 Schiedam, 31 oktober 2013 Zachtjes glipte ze onder onze handen vandaan, op weg naar haar welverdiende rust. Truus en Jan Hans en Tineke Leo en Gerrie Dennis en Chiara Correspondentieadres: Familie De Bel Westfrankelandsestraat 36 3117 AS Schiedam De crematieplechtigheid heeft woensdag 6 november plaatsgevonden te Schiedam. Onze speciale dank gaat uit naar de medewerkers van afdeling LP2/3 van Frankeland voor de liefdevolle verzorging. ■"Sr In onze 24-uurskamer kunt u op elk gewenst moment bij uv dierbare zijn. Monuta Schiedam Burg. H. Gretelaan 377 Telefoon: 010-426 76 78 Monuta Vlaardingen Verploegh Chasséplein 3 Telefoon: OIO-434 81 97 Ook als u niet of elders verzekerd bent. www.monuta.nl De steun bij iedere uitvaart. GRAFMONUMENTEN ZUID HOLLAND lylAAKT UNIEKE EDEN INDUSTRIEWEG 29 3133 EE VLAARDINGEN TEL. 010-4601310 uitvaartbegeleiding Telefoon 010 - 273 24 24 www.matrice.nl Prins Bernhardlaan 121 Schiedam

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 6