'Ik ben dm De film van dit moment Weergoden draaiden de kraan even dicht HET DINER VST nog steeds koploper Exclusief bij bioscoop JT Vlaardinqen www.boumanggz.nlldoen ZoOUmflflGGZ Tim Banen wint Leerzaam middagje Verlies Scyedam slechts .f1* 7 m %dnu vooreen vrijbfyvend advmqeipreh 083-2303000 Het Diner Nieuwe Stadsblad woensdag 6 november 2013 8 ♦maximaal 4 personen Reserveer nu op www.jt.nl of telefonisch via 010-300 34 94 Het is er geleidelijk ingeslopen. Misschien heeft u last van uw gezondheid, op uw werk of thuis. Waarom zou u dit langer laten duren? Bel ons vooreen vrijblijvend adviesgesprek op 088 - 230 3000. Of kijk op onze website boumanggz.nl/doen Comfortable en bewegende D-BOX bioscoopstoelen met beenruimte Heerlijke vers gepopte popcorn en diverse wijnen Nieuwste op het gebied van beeld en geluid Skybar met fantastisch stadsuitzicht 3 www.nieuwestadsblad.nl SCHIEDAM - De overwinnin gen van Rob Clerc en Mar tin Rentmeester bezorgde Van Stigt Thans/Schiedam een nipte 11-9 overwin ning op het nog puntloze maar toch verrassend sterk dammende Cema/DVZ. De SCHIEDAM - Tim Banen heeft het toernooi om de Flanders Cup in het Belgische Lom mei met winst afgesloten. De judoka van sportinstituut Schiedam kreeg de eindze ge niet cadeau en moest ze ven keer de tatami op. In de klasse tot 18 jaar onder 50 kg won hij eerst drie poulewed strijden. In de achtste finale klopte hij de Duitser Simon Schlichting, in de kwartfi nale Arne Steemers en in de halve finale de Brit Conno Pots. In de finale versloeg hij de nummer twee van Belgie Yassine Carlier met wazzari. Mark Roon (-18 jaar, +90kg) en Suheyl Uyar (-15, -46kg) werden tweede en Patricia van Hees (-18 jaar -52 kg) werd derde. remises kwamen op naam van Van der Stap, Camelia, Gantwarg, Luteijn, Heus- dens, Prinsen en Romijn. Stork verloor van Cema's enige grootmeester Ndiaye, die bovendien een veel ho gere ELO-rating had. VST SCHIEDAM - Drie gewonnen, drie gelijk en één verloren. Dat is voor HargaODI de oogst uit het eerste hoofd stuk van de veldcompetitie. Het stemt trainer Peter Bie- rens enigszins tevreden. Wat hem niet zint was de puntendeling bij lijstaan voerder KVK. „Daar hadden we meer verdiend". Het neemt niet weg dat de korfballers bij de vooraf ge plande eerste-drie staan. „We zitten dus op- schema". Ook voor de zaalcompetitie, die zaterdag begint, mikt hij op het linker rijtje maar met de aantekening, dat het gezien de tegenstanders best wel een zware klus zal wor den. gaat nu met Apeldoorn aan de leiding, maar is wel zo realistisch om vast te stel len, dat dat niet van lange duur zal zijn. De komende maanden volgen namelijk confrontaties met echte top- ploegen. De Hagenaar heeft een ana lyse gemaakt van de aan- valskracht van de oppo nenten en heeft gezien dat sommigen veel scorend ver mogen in huis hebben. Komt bij dat de selectie door blessures van Dionne van Dijk (knie) en Daphne Bak ker (vinger) bij de dames niet de zo gewenste breedte heeft. Anderzijds zag hij zijn groep in de aanloop naar de eerste zaalwedstrijd tegen het op het veld matig presterende Nikantes tijdens een aantal oefenwedstrijden ('t Cap- proen en Ten Donck) goed presteren. „We gaan in de zaal proberen dat te prolon geren." Tegen inlevering van deze advertentie Bij handbalvereniging DWS verzorgde de damesselectie en de meiden van de A-junioren een clinic voor de jeugdleden. Het werd een leerzaam middagje. Het enthousiasme droop ervan af. De jongeren leerden weer wat handbalknepen en sloten de training af met onderlinge partijtjes. Foto: hvdws.nl SCHIEDAM - Scyedam is er niet in geslaagd om een punt over te houden aan de uitwedstrijd tegen lands kampioen Enjoy&Deploy. De mannen van coach Mi chel de Boer verloren met 6-0. Het verlies zorgt er voor, dat de Schiedammers in de onderste helft van het klas sement terecht kwamen. De hoogste zes beginnen in het voorjaar aan de kampioens- play-offs: E&D 6-31, Hilver sum 8-26, FVT 7-25, Westa 6-24, Smash70 6-21, DTK70 7-18, Scyedam 6-16, Pecos 6- 13, Zwolle 7-13, Scylla 7-11. Dat Deri Helder te sterk was voor de Scyedam-vrouwen lag voor de hand: 6-0. Al leen Charell Schoonbrood had zicht op een punt. Weer dreigde het hemelwater met bakken tegelijk omlaag te komen. Maar nu zat het de Kethelloop mee: het bleef droog. Door Gerard S. Verver SCHIEDAM - Vorig jaar was het immers een heel natte bedoening bij de enige Schiedamse wedstrijd- en prestatieloop. En Buienra dar voorspelde ook dirmaal niet veel goeds. „We hebben geluk gehad", haalt Kethel- Spaland-voorzitter Pim Ko ning opgelucht adem. „De weergoden waren goed ge zind. Tussen staiH en finish is geen druppel gevallen. Het onweer barstte pas los, nadat we de laatste hekken in de wagen gezet hadden." Het onstuimige weer zorgde er wel voor, dat de organisa tie ruim voor het startschot op pad moest. „We hebben gecontroleerd of er geen tak ken naar beneden gekomen waren." Bijna vijfhonderd lopers, waaronder de oud-wethou ders Foort van Oosten en Yorick Haan, vertrokken klokslag 12.00 uur vanaf sportpark Kethel voor de 1500 meter, 5 of 10 km. De uitslagen: 10km vrouwen 1, Kerry Malone (43,15), 2. Karin Schoenmakers, 3. Jacqueline ten Wolde; 10 km mannen 1. Matthijs Rie- mens (39,41), 2. Sven Kars 3. Jan de Jong; 5 km vrouwen 1. Jody Slikboer-(23,05), 2. Karin Brammer, 3. Patricia Visser; 5 km mannen 1. Lex Greep (19,19), 2. Alex Nieu- wenhuizen, 3. Alex Wille- brand. Een record aantal van bijna vijfhonderd wedstrijd- en prestatielopers meldden zich in sportpark Kethel voor de derde Kethelloop. Foto: Martijn Koning Alcohol, drugs, medicijnen of gokken. Het kan zomaar uw leven gaan beheersen Wanneer wordt het een probleem?

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 8