m Kitty (8) zoekt fijn huis Wij bij De Hypotheker zoeken naar de perfecte balans tussen je wensen en mogelijkheden. (Junior) Hypotheekadviseur Ben jij een nieuwsgierige OV-reiziger? m Suikerzoet Filmfestival; go films in vier dagen Bas in Sveaparken Eén van ons afgesloten Argos Award voor project jong dementerenden O www.nieuwestadsblad.nl Nieuwe Stadsblad woensdag 13 november 2013 23 SCHIEDAM - Het centrum van Schiedam staat van donderdag 28 november tot én met zondag 1 december weer in het teken van film- Met de negende editie van het Suikerzoet Filmfestival valt er weer veel te genieten op het gebied van drama en feelgood films. Meer dan 90 filmvoorstellingen in bij zondere historische panden worden gecombineerd met live muziek en verschil lende exposities. Centraal thema dit jaar is Ik Hou Van Holland, waarmee het Sui kerzoet Filmfestival aan slibt op een bijzondere ex positieserie in het Stedelijk Museum Schiedam. Ook dit keer heeft de or ganisatie het voor elkaar gekregen om alle films gra tis toegankelijk te houden. Initiator, van het festival en grote organisator Edwin Spek: „We werken met een geweldige ploeg vrijwilli gers, hebben alle beheerders van historische panden ach ter ons initiatief staan en hebben een groeiend aantal sponsoren. Dat komt ook omdat we ons in de afgelo pen jaren hebben bewezen. Het is een heerlijke sfeer en er komen bezoekers van heinde en verre." Wie ooit een Suikerzoet Filmfestival heeft meege maakt, kent het bijzondere gevoel dat de historische panden toevoegen aan het filmgenot. De films worden niet alleen vertoond in de (film)theaterzalen van het Wennekerpand, maar ook in de Grote Kerk, Galerie Jabelle, Oudkatholieke kerk 't Huis te Poort, de Koren beurs, Hosman Vins, Ruim te in Beweging, Muziek-eet- café van der Wal, bij mensen thuis, het theater en dit jaar ook in Pand Paulus. SCHIEDAM - De Supercoop aan de Malmo in Sveapar ken maakt vanaf 3 decem ber plaats voor een nieuwe vestiging van Bas van der Heijden. Deze zal die dag om 09.00 uur feestelijk wor den geopend. De Coop was de eerste su permarkt die in het een aantal jaren geleden nieuwe geopende winkelcentrum Krona werd gevestigd. De buurt was maar wat blij met eèn winkelvoorziening in de buurt. Binnenkort opent op het pleintje ook een snackbar naast de zeer goed lopende pizzeria die er ook alweer een tijdje zit en waar het al tijd druk is. SCHIEDAM - Dpor het qoör- dinatiekantoor in Brussel zijn afgelopen maandag de laatste tellingen ontvangen van individuele personen en organisaties, waarmee de inzameling van steunbetui gingen voor 'Eén van ons' nu toch daadwerkelijk is af gesloten. Het totaal aantal ontvangen steunbetuigingen is door de eigen organisatie vastgesteld op 1.896.852, bijna drie keer meer dan nodig om het ini tiatief onder leiding van de Schiedammer Michael van der Mast te doen slagen. Met dit resultaat is het 'Eén van óns' pro-life burgerini tiatief het meest succesvolle in Europa tot nu toe. Kitty is hard op zoek naar een fijn huis waar ze de feestdagen en de rest van haar leven door kan brengen. Wie gaat er naar haar kijken? foto: Rick van Helden SCHIEDAM - Deze week staat Kitty in de schijnwerpers, een klein katje dat het liefst haar eigen gang gaat. Ze is ongeveer 8 jaar oud, grappig om te zien en dol op knuffelen. Op onverwachte situaties zit ze echter niet te wachten. Kitty is dan ook op zoek naar een rustig gezin zonder jonge kinderen. Wie neemt er eens een kijkje hij Kitty in dierentehuis Har- gahoeve aan de Sportlaan. Dat is te vinden pal naast het Vlietland Ziekenhuis. www.hargahoeve.nl SCHIEDAM - Het project 'Jong dementerenden stellen an dere vragen' van medewer kers van de Laagdrempelige Dagbehandeling van Argos Zorggroep heeft afgelopen week de Argos Academy Award gewonnen. Het project werd tot win naar verkozen door de 150 deelnemers van de tweede editie van het Kennispo dium, dat plaatsvond in de Stadsgehoorzaal in Vlaar- dingen. Workshopleiders Jacque line Horbach, Martin Krom- mert, Judith Oud en Nina Lindeman, qamen naast dp award ook een oorkonde en een cheque ter waarde van duizend euro om hët project verder uit te werken in ont vangst. Ervaring leert dat de hulp vraag van jong dementeren den anders is dan die van ouderen, omdat ouderen zich in een andere levens fase bevinden. In 27 jaar is De Hypotheker uitgegroeid tot de belangrijkste hypotheek adviesorganisatie van Nederland. Inmiddels zijn we steeds meer een algemene financiële dienstverlener aan het worden. Dankzij onze onafhankelijke status, kunnen wij ons écht om de toekomst van onze klanten bekommeren. Wellicht ligt er ook voor jou een mooie toekomst bij ons. Voor De Hypotheker in De Drechtsteden zoeken wij een junior hypotheekadviseur. Je bent een topverkoper en kunt klantgericht denken. Je houdt je bezig met het begeleiden en adviseren van cliënten betreffende de aankoop van een woning en de hypotheek. Een afwisselende functie, die een goede uitdrukkingsvaardigheid en sociale vaardigheden vereist. Je opleiding ligt minimaal op HBO-niveau en je leeftijd is maximaal 35 jaar. Ervaring in het hypothekenvak is geen vereiste. Geïnteresseerd in deze functie? Stuur dan je reactie met uitgebreid curriculum vitae naar: De Hypotheker Drechtsteden, t.a.v. RJ. Dekker, Johan deWittstraat 160, 3311 KJ, Dordrecht E-mail: pieter.jan.dekker@hypotheker.nl Jazeker. De Hypotheker. Schrijf je vóór 26 november in JP. op ovmites.nl/tester en test mee. Let op; beperkt plek. Sinds 5 november staat het complete overzicht van alle films en locaties op de website www.suikerzoetfilmfestival.nl. foto-.pr Meer informatie over werken bij De Hypotheker? Kijk op www.werkenbijdehypotheker.nl.

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 23