Avond voor vrouwen Tempur gratis bed! kwakernaat Heinenoord Laatste kaarten Voorstelling van SYTYCD- juies Deeider choreografe Beernaert Magie van stille filïn naar theater Laatklassieke opera Médée auping swissmiss' hülsta !2! c-tempur (gratis bedom.boiAi/o ultimata (Ind.terrein Heinenoord) SLAAPBOULEVARD w www.nieuwestadsblad.nl Nieuwe Stadsblad woensdag 13 november 2013 33 Powervrouwen is een echt avondje uit voor vrouwen en gaat over de dingen waar elke vrouw in haar leven mee te maken krijgt. foto: Paula Posse Who run the world? Girls! Tekstuele kanjers als Margöt Ros, Paul Groot, Wiske Sterringa, Bodil de la Parra en Heieen Verburg zijn de uitdaging aangegaan: sketches schrijven over damesdingen. Door het theater SCHIEDAM - De voorstelling Powervrouwen is een echte avond uit voor vrouwen en gaat over hilarische, pijn lijke, ontroerende, stoere en mooie dingen, waar na genoeg elke vrouw in haar leven mee te maken krijgt. Noem ze maar op: mannen, mode, minnaars, carrière, uiterlijk, kinderen, valse vrouwen onder elkaar én de inhoud van een damestas. Acterende, kanjers Lieneke le Roux (Zadelpijn en ander damesleed], Cystine Car- reon (Gooische Vrouwen), Peggy Vrijens (Julia's Tan go), Mylène d'Anjou (Mam ma Mia!), Jip Smit (Hij Ge looft in Mij) en Corien van der Zwaag zijn eveneens de uitdaging aangegaan. Deze powervrouwen spelen alle sketches en liedjes aan el kaar en maken er een eigen tijdse revue van. Onvoor spelbaar en toch herkenbaar, met meestal met een bulde rende lach als resultaat! Om deze avond uit extra aantrekkelijk te maken, de werkweek feestelijk af te sluiten en het weekend goed te beginnen, kunnen alle gasten voorafgaand, in de pauze en na afloop van de voorstelling swingen op de muziek van een DJ. Stil zit ten of staan is niet mogelijk! Powervrouwen is zaterdag 16 november, om 20.15 uur, te zien in Theater aan de Schie. Toegang 27,00. Kaar ten reserveren via theater kassa, (010) 2 467 467. De Deeldeliers is het nieuwe theaterprogramma van ver halenverteller, komediant, zanger, dichter, drummer, dj en jazzkenner Jules Deelder en toetsenist Bas van Lier. In dit muzikale theaterpro gramma komt Deelder met al zijn disciplines aan bod. Vrijdag 15 november, om 20.15 uur, in het Wenneker- pand. Dat stille films al lang niet meer stoffig zijn bevestigt het succes van de speelfilm The Artist en de voorstel ling Leberisraum van thea termaker Jakop Ahlbom. Sa men met muzikanten Ralph Mulder en Leonard Lucieer van de band Alamo Race Track brengt hij de magie van de stille film naar het theater. Lebensraum is een mix van toneel, mime, dans, illusionisme, acrobatiek en muziek. Vrijdag 22 novem ber, 20:i5 uur, in het Wen- nekerpand. Opera2Dèy brengt de laat klassieke opera Médée van Luigi Cherubini voor het eerst in Nederland in oor spronkelijke Franse versie. Médée is zaterdag 23 no vember, 20.15 uür, te zien in het Theater aan de Schie. SCHIEDAM - De opkomst van de Vlaamse choreografe Isa- belle Beernaert is één van de meest interessante ontwik kelingen in de danswereld van de laatste tijd. Voordat ze furore maakte als vaste choreografe bij het televisie programma So You Think You Can Dance en daarmee een hele nieuwe schare fans aan zich bond, leerde Beer naert het dansvak the hard way. Na Na me quitte pas, Et Après en C'est la Vie is Red, Yellow, Blue haar vierde voorstelling. De voorstel ling is geïnspireerd op de drie basis kleuren en vertelt een bijzonder verhaal over liefde, met spraakmakende choreografieën die ieder op zijn eigen manier beleeft. In het werk van Isabelle Beer naert staat de liefde en de keerzijde daarvan centraal. Haar aanpak van moderne dans maken haar voorstel lingen zeer toegankelijk voor een groot publiek. Dit komt door de sfeer die ze creëert, de thema's en muziek die ze gebruikt, de verhalen die ze vertelt en de dansers met wie ze werkt. Voor Red, Yellow, Blue werkt Isabelle samen met een grote internationale cast, bestaande uit finalisten van vier seizoenen SYTYCD en the Ultimate Dance Bat tle. Een ideale introductie met moderne dans! Inleiding Voorafgaand aan de voor stelling vindt een iiïleiding plaats door Isabelle Beer naert. De inleiding begint om 14.00 uur, toegang is 2,00. Reserveren hiervoor is verplicht. Kaarten reserveren Zondag 17 november, 15.00 uur, 31 euro. Bij Slaapboulevard Kwakernaat krijgt u de Tempur bedombouw en hoofdbord t.w.v. 1298,- gratis! Als u 2 TEMPUR matrassen en 2 elektrisch ver stelbare bedbodems aanschaft krijgt u de bedom bouw met hoofdbord uit de Prestige Bedcollectie of de Duet'Bedcollectie cadeau! Meer informatie en uitvoeringen op onze website. Isabelle Beernaert leerde het dansvak 'the hard way' voor ze furore maakte in SYTYCD. foto: Fabrice Hauwel VI-SPRING Boonsweg 7 - Blaaksedijk (Ind.terrein Heinenoord) - tel. 0186 - 60 13 55 - Vrijdag koopavond - Maandagochtend gesloten - Vanaf de Heinenoordtunnel is het nog slechts enkele minuten rijden - Volop gratis parkeerruimte - e-mail: info@slaapboulevard.nl - j Vragen: twitter.com/pkwakernaat

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 33