Auping Plaza Spijkenisse KotitoS- uitverkoop Uw huid tot wel 100% eczeem^Sp^* met eerste effectieve eczeemcrème! Vernieuwings Winterzon in de Algarve Lucebertstraat 34 - Spijkenisse T. 0181 - 89 53 30 www.aupingplaza-spijkenisse.nl 8 DAGEN VOLPENSION V.A. 399 P.P. 'Marina' Vernieuwingsuitverkoop bij Auping Ptaza Spijkenisse. Nu spetterend veel voordeel met kortingen die kunnen oplopen tot wel 50% (op showroommodellen). Kom nu snel en profiteer van het vele voordeel. auping plaza www.nieuwestadsblad.nl Nieuwe Stadsblad woensdag 13 november 2013 35 Inclusief Transavia retourvlucht Transfers 7 overnachtingen volpension met water en glas wijn 2 x pd Happy Hour met -"*■ 25% korting op drankjes Nederlandse hostess 1 excursie Tavira 1 bezoek Alcoutim Zonnige zandstranden, port op de boulevard, winkelen, een fietstocht of wandeling door het bosrijke achterland en schilderachtige dorpjes of een uitstapje naar Spanje. Dat is winter in de aange naam warme Algarve! U verblijft in het sfeervolle Monte Gordo, met gezellig autovrij centrum, authen tieke vissershuisjes en vele (Nederlandse) faciliteiten. De reisleiding neemt u mee naar het historische vissers plaats Tavira en havenstad Alcoutim. U verblijft in het kleinscha lige Casablanca Inn met verwarmd overdekt zwembad, sfeervolle bar met regelmatig livemuziek, gratis Wifi en Nederlandse tv. De ligging is perfect, ca. 200 meter van het strand en het centrum. Periode: 20 november 2013 t/m 28 april 2014, maandag. Genoemde prijs is o.b.v. 2 personen per kamer, beperkt beschikbaar op een aantal data. Prijs is excl. reserve- ringskosten van €20 bij on line of €29,50 per telefoni sche- of reisbureauboeking, calamiteitenfonds €2,50 per boeking en evt. toeslagen. Boek snel, op=op! Informatie en boekingen Kijk op www.arke.nl/wegener Bel met Arke 0900-8847 (15 cpm) of ga langs bij Arke o.v.v. Wegener- Algarve 55+ aanbieding. Op deze reis zijn SGR- en ANVR-voor- waarden van toepassing. Ectoin Eczeem Crème is door consumenten gekozen als meest effectieve eczeemcrème van dit moment! Uit onderzoek onder een grote groep mensen die last hebben van eczeem, blijkt dat het merendeel vooral de jeuk het ergste vindt. Sommigen hebben zelfs liever pijn dan jeuk. Dit is de reden waarom iedereen eczeem echt serieus moet nemen. "AL NA 1 TUBE LEEK HET OF IK EEN NIEUWE HUID HADT Eczeem heeft namelijk ook grote gevolgen op emotio neel vlak. Pas als je zelf ec zeem hebt, kun je begrijpen hoe onvoorstelbaar verve- Voor en na behandeling met Ectoin Eczeem Crème. Ectoin Eczeem Crème Het maakt niet uit wat de oorzaak is van je eczeem. Met Ectoin Eczeem Crème kun je er iets aan doen en heb je eindelijk iets dat echt helpt. Zelfs voor de meest hardnekkige gevallen. Ec zeem heeft vaak een lastig op te sporen oorzaak. Soms is het een allergie, soms stress en soms puur genetisch. De oorzaak maakt voor de wer king van Ectoin Ec zeem Crème niet uit. Dit medisch hulpmid del is zeer effectief en is dan ook het meest verkochte natuurlijke anti-eczeemproduct in Duitsland. Ectoin Eczeem Grème bevat absoluut geen hormonen, cortiso- nen en parabenen en kan daardoor zonder bezwaar net zo lang gebruikt worden tot dat de klachten en het eczeem helem'aal verdwenen zijn. Het helpt altijd de klachten te verminderen en zal zelfs mensen die al jaren te kam pen hebben met eczeem, zich soms tot bloedens toe openkrabben en al van al les geprobeerd hebben, heel snel van hun eczeem en vaak ellendige jeuk af kun nen helpen! Unieke drievoudige werking! Waarom helpt EctoinEczeem Crème eigenlijk zo Ectoin is een stof die maar liefst drie werkingsmecha nismen heeft: 1. Het zorgt ervoor dat de huidcellen zich razend snel kunnen vernieuwen. 2. Het beschermt de huid tegen aanvallers van bui tenaf, zoals allergenen, luchtvervuiling, enz. 3. Het werkt direct jeukstil- lend. Uw huid word snel weer 'schoon' en soepel. Wat wilt u nog meer? Aanbieding Ectoin Eczeem Crème is lend eczeem en de daarbij- verkrijgbaar bij alle reform horende jeuk eigenlijk is. Want laten we eerlijk zijn; naast het feit dat veel men sen - en dan vooral vjouwen - zich erg bekekeid voelen met een eczeemhuid, is het constant moeten insmeren en het nadenken over voe ding, make-up en wasmid delen erg vervelend. Daar gaan we nu eindelijk wat aan doen! Win het van Carlos Ruiz Zafón! ga snel naar www.deweekkrant.nl/actie en(G&W) gezondheidswin kels, de betere drogist en online: www.beauvica.nl, www.bodicare.nl, en www.handigvooru.nl. De adviesverkoopprijs voor een tube Ectoin Eczeem Crème is tijdelijk verlaagd van 29,95 naar 19,95.

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 35