Brunchbuffet 22,95! BBQ (grill) buffet 27,95! Gratis bowlen voor de kids*! Laatste nieuws uit Spanje INTOCHT SINT Ben jij een nieuwsgierige OV-reiziger? Ouderwets gezellig, voor jong en oud! le 2e Ker Kerstbrane Kerstbuffet •togen vrijdag (v.a. 18.00 uur) en zondag (v.a. 17.00 uur) zaterdag 29,95 (v.a. 17.00 uur) zondag 12.00 -15.00 uur Programma intocht Jongens en Meisjes, Bieb in het Sintpaleis O www.nieuwestadsblad.nl Nieuwe Stadsblad woensdag 13 november 2013 7 Schrijf je vóór 26 november in op ovmiles.nl/tester en test mee «toptoLneirJ?- Let op: beperkt plek. Het Hoofd in Zuid 11.30 uur, start voorpro gramma 12.00 uur, aankomst Sint Ni- colaas 12.50 uur, vertrek vanaf het Hoofd Groenelaan/Wilhelmin- aplein in Zuid 12.45 uur, start voorpro gramma 13.00 uur, aankomst Sint Ni- colaas en start rondrit door Groenelaan 13.20 uur, aankomst Sint op Wilhelminaplein - 13.45 uur, vertrek Wilhel minaplein Mgr Nolenslaan in Nieuw- land 13.30 uur, start voorpro gramma 14.00 uur, aankomst Sint Nicolaas en 14.20 uur, rond gang langs kinderen 14.50 uur, vertrek van No lenslaan Grote Markt in Centrum 14.30 uur, start voorpro gramma 15.00 uur, aankomst Sint 15.05 uur, ontvangst door burgemeester en feest op het plein 15.50 uur, vertrek Grote Markt via Hoogstraat Stedelijk Museum/Sinter- klaaspaleis 15.30 uur, start voorpro gramma en om 16.00 uur aankomst Sint en opening paleis Voor meer INFORMATIE en VOORWAARDEN kijk op onze SITE of BEL! Pruimendijk 16 - 2988XN Ridderkerk - info@detheetuinrijsoord.nl „Zoals jullie hebben kunnen lezen, komen Sint Nicolaas en zijn Pieten op zaterdag 16 november om 12.00 uur aan op het Hoofd in Schie- dam-Zuid. Zij zouden het geweldig vin den, als jullie hen allemaal komen verwelkomen! Komen jullie allemaal? Jul lie mogen je ouders meene men hoor. Wees wel op tijd om niets te missen..." Pim Beste Pim, „Wat pakken jullie weer uit zeg! Een nieuwe ingang voor het museum? Een ijsbaan op het Stadserf? Toe maar! Toen ik het hier vertelde, werd iedereen erg blij. Zelfs Sint Nicolaas wil ko men schaatsen. En dat op zijn leeftijd! Hij mag van mij alleen niet op zijn eigen schaatsen... die zijn net zo oud als hij zeifis! Geen gezicht en nog gevaar lijk ook! Absoluut verboden en gaat er diis niet van ko men! Overigens zijn je veren goed aangekomen. Daar waren mijn Pietèn erg blij mee. Be dank je Patricia alvast van mij? Ga ik zelf natuurlijk ook nog doen, dat begrijp je. Hier zijn we ook bijna klaar voor ons vertrek naar Schie dam. We worden al best een beetje zenuwachtig hoor. De laatste weken hebben hoofdpiet en Pim telkens contact gehad over de voorbereidingen op de intocht van zaterdag 16 november. Nog een paar nachtjes en dan is het zover. foto: wm Tip van Piet De kinderen van SBO De Poldervaart hadden bedacht dat er een rood boek moest komen waar alle kinderen iets in kunnen schrijven voor Sinterklaas. Dat boek ligt inmiddels in het Sinterklaaspaleis op de Hoogstraat 112. Kijk voor openingstijden even op: www.sintstad- schiedam.nl Kapitein Keespiet heeft ons verzekerd, dat we op 16 no vember op tijd aankomen! Wij kijken er naar uit om jullie allemaal weer te zien! Doe je iedereen de groeten van ons? Vooral aan alle kinderen!! Tot de 16e dan hë, zien we jullie allemaal weer! Oh..voor ik het vergeet...ik kan nu ook appen! Jawel...Sint Nicolaas heeft het me allemaal uitgelegd! Ik moet toegeven...is toch wel handig! Hoofdpiet Tijdens het verblijf van Sin terklaas in Schiedam woont en werkt hij in het Sinter klaaspaleis, dat te vinden is in het Stedelijk Museum Schiedam (Hoogstraat 112). Sinterklaas en zijn Pieten verblijven daar van 17 no vember tot 5 december. Ouders en kinderen zijn van harte welkom om de verschillende kamers te be wonderen en in de troon zaal kunnen ze Sinterklaas ontmoeten. Ook kunnen ze hier hun verlanglijstje inleveren en in het rode boek schrijven. SCHIEDAM - In het Sinter klaaspaleis is van zondag 17 november tot en met woensdag 4 december een leeshoekje met Sinterklaas boeken uit de collectie van de Bibliotheek Schiedam te vinden. Net als voorafgaande jaren zullen de Zwarte Pieten en de leden van De Voorleesbri- gade voorlezen. Op de pos ter in het Sintërklaaspaleis kun je de tijden vinden. Dit jaar is, in samenwerking met KomKids, een speur tocht georganiseerd voor kinderen tot 8 jaar. De aan wijzingen hiervoor zijn op te balen bij KomKids&Ko in de Passage. De speurtocht loopt van de Passage naar de Bibliotheek aan het Stadserf 1. Een goed antwoord is een cadeautje uit de zak. •Alleen geldig i.c.m. de brunch en niet geldig i.c.m. andere kortingen en Kersl De afgelopen weken heeft Hoofdpiet telkens contact gehad met Pim, die in Schiedam de intocht van Sinterklaas organiseert en in goede banen leidt. Deze week hebben zij voor het laatst mailcontact omdat de boot natuurlijk zaterdag 16 november al aankomt op het Hoofd.

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 7