Van Bunge en Selaar maar vijf dagen thuis WEÏiltEKER FRND Nipte winst HZP/Schiedam november zwarte band 'Bij de eerste drie' Ijsbaan op het Stadserf j)CuWin>$ W/W^/ fpjfF in de Doelen Rotterdam Programma najaar 2013 BS1 In play-offs? MA VR ZZP-Café 6 12 Open kijklessen Ballet- en Dansstudio Schiedam WO 15 Jules Deelder en Bas van Lier De Deeldeliers 17 24 Vampierzusjes VR 22 Jakop Ahlbom I Lebensraum 28 1 dec Suikerzoet Filmfestival Werinekerpand zoekt vrijwilligers! info volledig programma www.wennekerpand.nl O www.nieuwestadsblad.nl Nieuwe Stadsblad woensdag 13 november 2013 8 Daan van Bunge en Pieter Seelaar zijn vorige week vijf dagen thuis geweest. Zaterdag meldden ze zich weer op Schiphol. Door Gerard S. Verver SCHIEDAM - Het mogen dan voor een modale cricketer tussen twee competities door rustige tijden zijn, voor internationals roept de plicht. Dat geldt dus voor Excelsior's Daan van Bunge en Hermes DVS-er Pieter Sielaar, die vorige week met de Nederlandse ploeg terug keerden van een trainings stage in Zuid-A^frika, waar de groep zich vóórbereidde op de WK T20-kwalificatie in de Verenigde Arabische Emiraten. Het team en de begeleiding heeft zich, zo meldt de cricketbond, ten doel gesteld het fitste en best-fieldende team te zijn van deze kwalificatieronde waar zes van de zestien aan wezige landen zich plaat sen voor het eindtoernooi. In Pretoria werden lange dagen gemaakt en werd ge oefend tegen twee plaatse lijke tegenstanders. Beide wedstrijden werden ruim gewonnen. In het emiraat Sjarjah be gint het Nederlands elftal 15 november tegen Afga- nistan. Daarna volgen Pa poea Nieuw Guinea, Ber muda, Denemarken, Nepal, Schotland en Kenia. Daarna volgen de kruisfinales. Na het vertrek van coach Peter Drinnen, die zes jaar aan het roer stond, wordt de forma tie nu aangestuurd door An ton Roux. Het WK is volgend jaar in Bangladesh. SCHIEDAM - Omdat HZP/ Schiedam door de komst van enkele sterke spelers een hoge speelsterkte heeft, heeft het zich ten doel ge steld om in de 2e klasse voor de titel te gaan. Toch liep het tegen Erasmus 2 niet van een leien dakje. Winst van Van Baarle, Kapitonenko, Van Loenen en Zoorob en remises- van Van Zessen en Groeneweg zorgden welis waar door de beslissende 5- 1, maar verlies van Juijn en Van der Mast gaven te den- SCHIEDAM - Bij dan-examens in Beverwijk zijn de judo ka's Tim Banen en Sanne Wijnhorst er, na een mooi examen, in geslaagd om de zwarte band (le dan) te be halen. Andere leerlingen van Sportintituut Schiedam namen deel aan de Open Bredase Kampioenschap pen. Het leverde winst op voor Simon de Gier en Gijs van Noordenne. Mick van de Bos en Orlando Ju- liët werden 2e en Kimberly Blokland, Chandra de Vos en Alessandro Kowsoleea behaalden de 3e plaats. Het Residentie-toernooi leverde zestien podiumplaatsen op: zesmaal stond een Schie- damse judoka op het hoog ste plankier. SCHIEDAM - Ricardo Clarijs is er de trainer/coach niet naar om 'slechts' voor hand haven te gaan. De meiden van DWS bereikten vorig seizoen met vlag en wimpel de hoofdklasse. „Ik ga voor het hoogst haalbare", is zijn missie. Vandaar, dat hij het hem zaterdag niet lekker zat, dat er was verloren bij HMC (25-20). Het was het eerste verlies. Wijzend op de ma gistrale zege op Westlandia, een week eerder, noteert hij, dat DWS in de vorm-van- toen een topper is. Maar hij begrijpt ook goed, dat het jonge team niet altijd super kan spelen. „Ze spe len wat Wisselvallig, komen Vanaf vrijdagavond 15 november kan er weer geschaatst worden op het Stadserf. Daar ligt dan tot 12 januari een ijsbaan, die met zijn 575 vierkante meter de grootste in de regio heet te zijn. Om het allemaal nog gezelliger te maken is er een glühweinbar, café en wat winkeltjes. foto-.pr Hermes DVS-speler Pieter Seelaar (foto) en Excelsiors Daan van Bunge spelen met het Nederlands elftal kwalificatie-wedstrijden voor het WK T20. foto: pr Zondag 17 november 2013 Carel Kraayenhof Juan Pablo Dobal Carel Kraayenhof is de meest fascinerende en veelzijdige bandoneonspeler van deze tijd en de Hollandse ster van de Argentijnse tango. Uniek in zijn-speelstijl beroert hij wereldwijd elk publiek met zijn betoverende spel.Voor 'de kenners is hij een van de grootste bandoneonisten sinds Astor Piazzolla en zelfs in het land van de tango is Kraayenhof al heel lang een grote meneer. Eén van zijn hoogtepunten was tijdens het huwelijk van Z.K.H. Prins Willem-Alexander en H.K.H. Prinses Maxima toen hij op hartstochtelijke wijze het gevoelige 'Adiós Nonino' van Astor Piazzolla ten gehore bracht Afgelopen jaar bracht hij met zijn wereldwijd geroemde Sexteto Canyengue het theaterconcert'Compassion' en werkte hij samen met vele binnen- en buitenlandse orkesten en artiesten, waaronder Sting. Met de Argentijnse pianist Juan Pablo Dobal presenteert Kraayenhof dit keer een programma waarin Argentijnse folklore wordt afgewisseld met eigen composities. Kaartverkoop 13,60 via de Doelen, Bureau Hanson 010-4225244 en Wegener Media:010-4699911.M.rn.v.Wegener Media,Hanson BV, www.zondagochtendconcerten.nl Carel Kraayenhof Juan Pablo Dobal Em Horgen in Wjen The Rosenberg Trio 20 Jaar White Christmas at de Doelen ken: 5-3. De bekerwedstrijd tegen Messemakerl847 ein digde gelijk. Zo ook de daar op volgende snelschaak. Uiteindelijk besliste het resultaat van de eerste drie borden in de reguliere wed strijd in HZP's voordeel. ervaring tekort en zijn dus jong. We zijn bij HMC, dat een vervelend publiek en een naargeestige hal heeft, niet weggespeeld. De tegen stander had gewoon meer routine. Het was goed voor het leerproces." DWS doet volop mee in de hoofdklasse en won drie van de vier wedstrijden. „We gaan voor een plaats bij de eerste drie." Korfbal HargaODI begon de zaal competitie met een nipte zege. De Schiedammers wonnen in de Groenoordhal met 13- 12 van Nikantes uit Hoog vliet. SCHIEDAM - De maximale 6-0 winst op Zwolle zorgt er voor, dat de mannen van Scyedam weer zicht hebben op het bereiken van de kam- pioens-playoffs. Michel de Boer won tweemaal in drie games. Dat deed ook Casper ter Lüün. Jochem de Hoop had eenmaal vier en een maal vijf games nodig. Om dat het DTK'70 niet lukte om van Pecos te winnen (3- 3), berikten de Schiedamse tafeltennissers het linker rijtje. De voorsprong op DTK'70 is slechts een punt mèt de aantekening, dat het Drentse trio nog slechts een wedstrijd (Enjoy&Deploy) heeft. Scyedam speelt nog tweemaal: Westa en laag vlieger Pecos. t/m Iedere daq van 9.00 - 13.00 u gratis WiFi GrandCafé gratis toegang t/m freestyle streetdance, moderne dans, kleuterdanslessen, tapdance, jazz/show dance, hiphop zaal 11 diverse tijden gratis toegang www.ballet-endansstudioschiedam.nl Muziektheater Theater aan de Schie 20.15u 21,501 www.theateraandeschie.nl Jeugdfilm Wenneker Cinema Zaal 2113.00u 6,- (t/m 12 jaar) www.wennekercinema.nl toneel/mime/illusionisme Theater aan de Schie zaal 1120.15u 19,-1 www.theateraandeschie.nl t/m Het is weer tijd voor het leukste gratis filmfestival in de regio! Tijdens het filmfestival kunt u ook genieten van een hapje en drankje of een diner van "Restaurant Film Sterretje". Gratis toegang www.suikerzoetfilmfestival.nl Heb je interesse? Stuur dan een mail naar info@wennekerpand.nl Wennekerpand Vijgensteeg 2 Schiedam

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 8