november 2013 Woningaanbod Ruime eengezinswoningen te huur in de populaire wijk Spaland In de wijken_ Bewoners Schuttersveld aan het denken gezet Voor de huurder„ Verandering Huurtoeslag Woningaanbod Koop nog dit jaar een woning in het Land van Belofte Korf Woonkrant-op-maat verdwijnt Voorkom inbraak! Nieuwbouw Majoraanveld en Kervelveld In Schiedam Noord bouwt Woonplus op dit moment 26 ruime eengezins woningen. Hiervan zijn 25 woningen voor de verhuur in het sociale huur- segment. De ligging van deze woningen is uniek: u fietst of wandelt binnen een aantal minuten het nabij gelegen natuur- en recreatiegebied Midden Delftand in. In maart en april 2014 worden de woningen opgeleverd. Wij zoeken nu al huurders voor deze fraaie en comfortabele woningen. Huurprijs De 5-kamer eengezinswoningen variëren in huurprijs van 650,00 t/m 675,00 per maand (inclusief servicekosten en huur verhoging 2014). Als u geïnteresseerd bent, dan kunt vanaf dinsdag 17 december tot en met zaterdag 21 december met uw Woonpas reageren via www.woonnet-rijnmond.nl (editie: 50). Bijzonder is dat kandidaten, net zoals bij veel nieuwbouw koopwoningen gebeurt, de woning accepteren nog voordat deze wordt opgeleverd. Informatie Uiteraard zorgt Woonplus voor uitgèbreide informatie over de woningen. Daarmee kunt u zich goed oriënteren op de woningen. Dit doet Woonplus onder meer door ingete kende plattegronden en een 3-d impressie te tonen. Die geven u een overzichtelijk beeld van de woning, met name van de verschillende ruimtes. Op www.woonplus.nl vindt u alle informatie over de achtergrond van dit project, de plattegronden van verschillende woning types, de toewijzing en de verhuur van deze woningen. Neemt u gerust een kijkje. Het kan zo maar zijn dat een woning in dit project precies iets is dat u zoekt. Groen, leuk en gezellig. Dat is het Schuttersveld in de wijk Nieuwland. Een woongebied om prettig te wonen, elkaar te ontmoeten, een praatje te maken, te spelen of gewoon even rustig te zitten. Het is echt een plek voor de bewoners. Vanaf nu is het ook een plek dat mede bepaald wordt door de bewoners zelf, want alle bewoners van het complex kunnen ideeën aandragen voor hun eigen Schuttersveld. Daarvoor is een speciale website ontwikkeld. Via hun eigen web site www.hetschuttersveld.nl kunnen zij vanaf 20 november" 2013 allerhande ideeën kwijt. Reageren op eikaars ideeën is ook mogelijk. Uiteraard hoopt Woonplus op een mooie oogst aan ideeën. Daaruit worden die ideeën gekozen waar de bewoners het meest enthousiast over zijn en waar van Woonplus het haalbaar acht om uit te voeren. Voor veel van onze huurders wordt de huurtoeslag elke maand door de Belastingdienst rechtstreeks overgemaakt op de bankrekening van Woonplus. Dit bedrag haalt Woonplus dan van de te betalen huur af, waardoor bij onze huurders een lager bedrag van de rekening wordt afgeschreven. In december stopt dit en krijgen huurders de huurtoeslag op hun eigen rekening gestort. Het bedrag dat in december ontvangen wórdt is feitelijk bedoeld voor de huur van januari. In januari moet iedereen die huurtoeslag heeft dus de volledige huur betalen aan Woonplus. Huurders zien dit bij de afschrijving van de automatische incasso of op de accept girokaart- Huurders die op een andere manier betalen, moeten dit doorgeven aan de instantie die hun betaling verzorgt. Heeft u vragen over deze verandering? U kunt contact opnemen met Woonplus, afdeling Huurverwerking via telefoon nummer (010) 20 45 479. Wilt u wonen in een ruim appartement in het hartje van Schiedam? Bent u een onder nemer die een woning voor uw gezin zoekt en waar u ook aan huis kunt werken? Zoekt u een moderne woning maar met een monumentale uitstraling? In het centrum van de stad maar gelegen rondom een rustige binnentuin? Maak dan kennis met de woonpluskoopwoningen in het Land van Belofte in centrum Schiedam. Het Land van Belofte Het Land van Belofte ligt in hartje centrum Schiedam. Recht tegenover het Theater aan de Schie en gelegen aan het Broersvest. Met winkels en uitgaansleven op loopafstand. Maar ook (sport)scholen, cultuur en musea. Met de tram voor de deur bent u zo in Rot terdam of Vlaardingen en met de auto bent u in enkele minuten bij de A4 en de A20. De woningen Woonplus heeft diverse woningen beschik baar in het Land van Belofte. Van een 6- kamer multifunctionele woon-/werkwoning met 4 etages tot een ruime 4-kamer een gezinswoning met grote zolder voor het hele gezin. Van een fraai gemoderniseerd 3-kamer appartement met nieuwe keuken en laminaatvloer tot een scherp geprijsd 3-kamer appartement dat u geheel naar eigen smaak kunt afmaken. Hierbij kunt u ook nog naar wens een parkeerplaats kopen in de bij het complex behorende parkeergarage. Unieke Koperskorting Wie nog dit jaar een woonpluskoopwoning in het Land van Belofte (Boterstraat en Kreupelstraat) koopt, krijgt een unieke koperskorting van 2.500,00 bij de notaris. Lees op www.woonplus.nl bij 'bekijk het koopaanbod' de voorwaarden of bel met (010) 20 45 382. Met ingang van 1 januari 2014 verdwijnt de "Woonkrant-op-maat". Dit besluit is genomen, omdat er maar een heel klein aantal postabonnees is. Alle woning zoekenden die een postabonnement hebben, ontvangen hierover déze maand een brief. Daarin staat onder andere te lezen dat de laatste Woonkrant-op-maat in de week van 23 december wordt toe gestuurd en dat abonnees die teveel abonnementsgeld hebben betaald dit teruggestort krijgen. Goede alternatieven Er zijn twee goede alternatieven voor de Woningkrant-op-maat: 1.via de website www.woonnet-rijmond.nl. Daar kunt u snel en eenvoudig een wo ning zoeken en op woningen reageren; 2. per telefoon reageren op het woningaanbod. Extra service Heeft u vragen over het zoeken en reage ren op woningen via Woonnet Rijnmond? U kunt uw vragen 24 uur per dag stellen via onze website www.woonplus.nl. Daarnaast kunt u op werkdagen tussen 8.00 - 11.00 uur: telefonisch contact opnemen met het Team Mutatie: (010) 20 45 100 (optie 3); langskomen op ons inloopspreekuur tussen 8.00 - 11.00 uur op ons kantoor aan de Valeriusstraat 3 in Schiedam; een afspraak maken voor een gesprek. De wintermaanden zijn het populairst bij een inbreker, van oktober tot april wordt het meest ingebroken. U kunt zelf veel doen om de kans op ongewenst bezoek te verkleinen. Zorg ervoor dat uw woning een bewoonde indruk maakt als u niet thuis bent. Gaat u op vakantie, laat dan de brievenbus bijvoorbeeld regelmatig legen en laat de gordijnen open. Let er ook op dat u niet op internet (op sites zoals Facebook en Twitter) meldt dat er niemand thuis is. Vooral in de donkere maanden is het handig om lampen aan te sluiten op tijdschakelaars. Verder js een lamp met een sensor bij de voordeur of in de tuin het overwegen waard, want dieven staan niet graag in het licht. Meer tips vindt u op "www.politie.nl" onder "onderwerpen" - "woninginbraak". Openingstijden kantoor Woonplus Schiedam Ons kantoor is op maandag t/m vrijdag van 08.00 tot 11.00 uur geopend. U kunt ons dan telefonisch bereiken of vragen stellen bij onze balie. Vanaf 12.00 uur is ons kantoor alleen op afspraak geopend. Website Al onze informatie is ook terug te vinden op onze website www.woonplus.nl. Informatie die 24'uur per dag, 7 dagen per week in te zien is. Telefonische bereikbaarheid Woonplus is op werkdagen tussen 08.00 en 11.00 uur telefonisch bereikbaar via (010) 20 45 100. U kunt de volgende keuze maken: 1.Reparatieverzoeken, vragen van de huurders 2.Eindafrekening, afrekening stookkosten en/of servicekosten 3.Verhuur, huuropzegging, nieuwe woning, woonruimteverdeling 4. Vragen/meldingen over woonomgeving, vervuiling, ongedierte of overlast 5.Overige vragen Inloopspreekuur en afspraken maken Maandag t/m vrijdag is ons kantoor van 08.00 tot 11.00 uur open. U kunt dan bellen of langskomen voor vragen. Heeft u specifieke vragen of wiit u persoonlijk advies, maak dan een afspraak met ons. Afspraken worden ingepland op werkdagen tussen 12.00 en 17.00 uur. Reparatieverzeek Een reparatieverzoek kunt u maandag t/m vrijdag tussen 08.00 en 11.00 uur telefo nisch melden via nummer (010) 20 45 100, keuze 1. Maar u kunt ook via onze website www.woonplus.nl uw reparatieverzoek doen. Aan de hand van uw digitale melding, nemen wij dan contact met u op voor ver dere afhandeling. Spoedeisende reparatie- verzoeken kunt u 24 uur per dag, 7 dagen per week doen via (010) 20 45 100. Buiten kantoortijden wordt u dan doorverbonden met onze nooddienst.

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 13