Mededelingen en bekendmakingen vervolg SUPER theunissen KORTING TUINHUISJES gemeente Schiedam Verkeer, parkeren en vervoer irado TUINHUISJES 27 NOVEMBER 2013 Overig De subcommissie jeugd vergadert op 28 november 2013 De vergadering begint om 19.30 uur in vergaderkamer 1 van het Stadskantoor. Onder leiding van de voorzitter de heer J.W. Ooijevaar wordt o.a..gesproken over: De opzet van het jongerendebat; De door de Kinderombudsman uitgebrachte Kinderrechtenmonitor 2013; De Evaluatie van de subcommissie jeugd. Dè gemeenteraad verwelkomt u op het Stadserf op 2 december 2013 in het Wennekerpand, Vijgensteeg 2. U kunt vanaf 19.30 uur terecht voor een kennismaking met Optisport^Exploitaties B.V., de organisatie die de binnensportaccommodaties van de gemeente gaat exploiteren. Vanaf 20.15 uur kunt u kiezen uit de tussentijdse eva luatie van het ondernemersfonds of de visie GroenBlauwe Structuur. Voor meer informatie over beide bijeenkomsten kunt u terecht op www.schiedam.nl. Kennisgeving Rijksweg A4 A20 knooppunt Kethelplein KWS Infra b.v. heeft de gemeente Schiedam schriftelijk in kennis gesteld op 19 novem ber 2013 over het gebruik van een mobiele puinbreker om bouw- en sloopafval te be werken op de locatie rijksweg A4 A20 knooppunt Kethelplein. Deze werkzaamheden zullen plaats vinden in week 52 van 2013 of in week 2 van 2014, voor de duur van twee weken. Geïnteresseerden kunnen over het bovenstaande en voor inzage in (archief-) stukken' nadere informatie verkrijgen bij het Klant Contact Centrum {Omgevingsloket), Stadserf 1. Aanwijzing gehandicaptenparkeerplaats Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend, gelet op het bepaalde in artikel 26 BABW, dat zij, op basis van artikel 12 BABW in het algemeen belang van het verkeer hebben besloten onderstaande plaats aan te wijzen als een gehandicaptenpar keerplaats voor een bepaald voertuig: aan te geven door plaatsing van het bord model E6 bijlage I RVV met onderbord: Besloten op 18 november 2013, Laurens costerstraat in de directe omgeving van nr. 8, t.b.v kenteken 94-PHV4.3 Het besluit kan gedurende een termijn van zes weken na de dag van deze bekend making worden ingezien bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1. Opheffen gehandicaptenparkeerplaats Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend, gelet op het bepaalde in artikel 26 BABW, dat zij, op basis van artikel 12 BABW in het algemeen belang van het verkeer hebben besloten onderstaande gehandicaptenparkeerplaats voor een bepaald voertuig in te trekken door het verwijderen van het bord model E6 bijlage I RW met onderbord: Beslaten op 18 november 2013: Louise de Colignystraat t.h.v nr: 8, t.b.v kenteken: 79-SX-ZL.3 Het besluit kan gedurende een termijn van zes weken na de dag van deze bekend making worden ingezien bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1. Lees de officiële bekendmakingen op NIEUW- N00RD De Violier De Akkers en de Velden Dinsdag 3 december, vanaf 18.00 uur Vereniging Milieudefensie KNNV de Boshoek Botenbuurt en Feministenbuurt (Woudhoek) Maandag 9 december, vanaf 18.00 uur SC Spaland Vlinderhoven en de Gaarden Dinsdag 10 december vanaf 18.00 uur Arbeidscentrum de Boei Vogelbuurt, Hooilanden en Ketheldorp Geen inzameling in december Afvalkalender oud papier online In 2014 is de inzameling van oud papier in Schiedam online te raadplegen via de afvalkalender op wyvw.irado.nl en niet meer via een maandelijkse advertentie in deze krant. Daarnaast zullen de verenigingen/scholen een overzicht voor 2014 verspreiden. Arbeidscentrum de Boei Tussen Burg. van Haarenlaan, Parkweg, Noordvestsingel en Nieuwe Damlaan Woensdag 4 december, vanaf 08.30 uur Arbeidscentrum de Boei Tussen Burg. Van Haarenlaan, Nieuwe Damlaan, Vlaardingerdijk en Troelstralaan Woensdag 11 december, vanaf 08.30 uur Arbeidscentrum de Boei Tussen Burg. van Haarenlaan, Parkweg, Noordvestsingel en 's Gravelandseweg en omgeving Delflandseweg Woensdag 18 december, vanaf 08.30 uur Annie MG Schmidtschool Tussen Aleidastraat, Westfrankelandsestraat, Nieuwe Haven en Burg. Knappertlaan Donderdag 12 december, vanaf 18.00 uur St. Jozefschool De Plantage en tussen Burg. Knappertlaan, Nieuwe Haven, Westerkade, Prins Bernardlaan en Penninglaan Donderdag 12 december, vanaf 18.00 uur Sint Willibrordusschool Tussen Rozenburgsestraat, Nieuwe Maasstraat, Lekstraat en Maasboulevard Woensdag 4 december, vanaf 18.00 uur CKV 0DI Omgeving Rozenburgsestraat, Nieuwe Maasstraat, Lekstraat, Hoofdstraat en Willemskade Dinsdag 10 december, vanaf 18.00 uur NV IRADO Fokkerstraat 550 3125 BE Schiedam telefoon 010-262 1000 e-mail info@irado.nl www.irado.nl Compleet naar wens Mariam is 10. Ze heeft hiv. Geef haar een toekomst. Zorg voor behandeling. 2/bericht op vele BEKIJK ONZE WEBSITE! Einsteinstraat 16, Wijchen theunissentuinhuisjes.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 21