ONS FEYEN Extra xoorifeej, auping plaza uitverkoop Auping Plaza Spijkenisse clnen"»< collectie Nieuwe serie Talenttrainingen van start in februari Feyenoord - PSV uitverkocht Vernieuwings bedt oxtiel -- Bk. MBM 1 Proef De Kuip! Trots op FeyenöÖrd Lucebertstraat 34 - Spijkenisse T. 0181 89 53 30 www.aupingplaza-spijkenisse.nl 3 www.nieuwestadsblad.nl Feyenoord gaat in februari 2014 van start met een nieuwe serie Talenttrainingen van Feyenoord Soccer Schools voor kinderen tussen de 6 en 16 jaar. Feyenoord Soccer Schools biedt hen de mogelijkheid om tien weken lang hun talent verder te ontwik kelen en om leuke ervaringen op te doen. Daarbij'staat plezier voorop, maar draait het ook om persoonlijke ontwikkeling. De trainingen staaii onder leiding van oud- Feyenoorders zoals Ben Wijnstekers, Mike Obiku en Ulrich van Gobbel. Kijk voör meer informatie over de Talenttrainingen op www.feyenoordsoccerschools.nl. Wie letterlijk van De Kuip wil proeven, moet eetn bezoekje brengen aan restaurant De Kuip Éten en Drinken. Op de menukaart staat namelijk een bijzonder gerecht, waarin echt gras uit De Kuip is verwerkt. De menukaart van liet restaurant werd afgelopen zomer vernieuwd, met verrassende gerechten als re sultaat. Eén van de meest bijzondere nieuwe lunch gerechten is de Vikingrondo met gerookte zalm en zoetzure komkotrimerlinten. Waarom? Nadat de zalm in Noorwegen is gevangen, wordt deze uur lang koud gerookt in combinatie met het gras De Kuip, dat drie keer per week vers wordt gema Proef je onze zalm, dan proef <e dus automatisch De flpip. Een ervaring die je fcnker eens een keer moet komen beleven in De Kuip Eten en Drinken! jêÊËBë. ;,JSk. IHM De competitietopper tussen Feyenoord en zondag 15 december is FC Groningen de PSV van aanstaande zondag is volledig uitverkocht. Dit betekent dat het duel zor dag 1 december a.s. om 14.30 uur wordt afgewerkt in een tot de nok toe gevulde Kuip. Naast de kraker tegen PSV speelt Feyen oord in december nog twee belangrijke thuiswedstrijden in de Competitie. Op tegenstander, terwijl op zaterdag 21 de cember PEC Zwolle op bezoek komt in De Kuip. Steun jij de ploeg van trainer Ronald Koeman ook in de laatste duels voor de winterstop? Kijk dan voor meer informatie of om direct kaarten te bestellen op SALE Vernieuwingsuitverkoop bij Auping Plaza Spijkenisso. Nu spetterend veel voordeel met kortingen die kunnen oplopen tot wei 50% (op showroommodellen). Kom nu snel en profiteer van het vele voordeel.

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 28