Nieuwe Haven het particuliere alternatief voor het verpleeghuis ieuwe Haven ADVERTORIAL Taxatiedagen van munten, penningen en bankbiljetten OTIB té loo% deweekkrant.nl/webwinkel 3 www.nieuwestadsblad.nl Nieuwe Stadsblad woensdag 27 november 2013 31 30 nóvembêf èrt flêcémber 2013 I Ahoy Rotterdam I www.apassionata.com Kaartverkoop via www.ticketmaster.ni en 0900 30012S0 ««•>-.- Heeft u thuis nog ergens munten in een potje zitten en bent u altijd al nieuwsgierig naar de waarde ervan Op drie verschillende plaatsen in de regio zullen komend weekend kostelo ze taxatiedagen van munten, penningen en bankbiljetten worden gehouden. De vraag: "Wat zijn uw munten waard kan dan beantwoord worden. De experts zijn Karei de Geus munt- veilingen B.V. uit Veldhoven (040 - 212 34 55), Romunt B.V. Numisma tiek uit Roermond (0475 - 316 010) en Mevius Numisbooks Int. B.V. uit Vrie- zenveen (0546 - 561 322), samen goed voor meer dan 100 jaar aan kennis en ervaring. Zij taxeren kosteloos de door bezoekers meegebrachte munten, pen ningen en bankbiljetten op basis van de huidige marktwaarde. U kunt daarvoor terecht op zaterdag 30 november in Zalencentrum De Kiem, Julianaweg 91 te 's-Gravenzande, op zondag 2 december in Ibis Hotel, Westlandseweg 270 te Vlaardingen en maandag 2 december in Zalencentrum 't Manneke, Leeweg 33 te Berkel en Rodenrijs, van 13.00 tot 17.00 uur. Men kan zich tijdens deze dagen ook vrijblijvend laten informeren over inlevering voor internationale munten veilingen of eventuele verkoop. Alle dagen is de entree gratis. Zie voor meer informatie ook de website www.munttaxatie.nl. Nieuwe Haven is een kleinschalig particulier verpleeghuis voor dementerende en hulpbehoevende ouderen die niet meer zelfstandig kunnen wonen. Wanneer men niet meer zelfstandig kan wonen zijn de consequenties vaak zeer divers en ingrijpend. Men moet concessies doen aan persoonlijke levensstijl, wooncomfort, eigenwaarde en algemeen welbevinden. Nieuwe Haven biedt oude ren die zorg nodig hebben een goed en betaalbaar alter natief; wonen met een kleine groep medebewoners in een veilige en beschermde leef omgeving met professionele zorg, de benodigde - -struc tuur, aandacht en dienst verlening op maat. De zorg gaat tot op het niveau van verpleeghuiszorg. Men verblijft in een eigen appartement en ontvangt een zeer breed pakket aan zörg en dienstverlening af gestemd op persoonlijke behoeftes en wensen. Aan dacht, respect, veiligheid en geborgenheid zijn daarbij onze uitgangspunten, goede zorg onze missie. Het zorgteam van de Nieuwe Haven bestaat uit helpende, ziekenverzorgsters en ver pleegkundige. Zij hebben veel ervaring in de zorg en zijn kundig in wondverzor ging en revalidatie na bijv. een heupoperatie. Verder heeft de Nieuwe Haven door de jarenlange ervaring een breed netwerk van zorgverleners om zich heen verzameld. Daardoor komen huisarts, fysiothera peut, ergotherapeut, dietiste en maatschappelijk werk bij ons in de Nieuwe Haven. Oiii het verblijf in de Nieuwe Haven zo prettig mogelijk te maken, wordt er regelmatig een wandeling gemaakt of wordt er een spelletje ge daan met een bewoner. Bij alle activiteiten staat de be hoefte van de individuele bewoner centraal. De Nieuwe Haven beschikt over een ruime huiskamer waar het gezellig vertoeven is. Bewoners kunnen elkaar hier ontmoeten en in de ge zellige eetkamer worden de maaltijden genuttigd. De warme maaltijd wordt binnen de Nieuwe Haven zelf klaar gemaakt. Dit geeft vaak heerlijke geuren in huis en betekend dat de be woners een verse maaltijd rechtstreeks uit de keuken geserveerd krijgen. Natuurlijk zijn alle beno digde faciliteiten die nodig zijn om goede zorg te leve ren aanwezig op de Nieuwe Haven. U- kunt hierbij denken aan hoog/laag bedden, til- liften en rolstoelen op maat. Als u interesse heeft om eens nader kennis te maken met het zoFgteam van de Nieuwe Haven en de mogelijkheden wil bespreken, kunt u con tact op nemen met Ronald Oostlander te bereiken op 06 30166608. Ook kunt u kijken op www. nieuwehaven.org KORTOM; HEEFT U ZORG NODIG EN WILT U OOK NOG PRETTIG WONEN, KOM DAN KIJKEN OP DE NIEUWE HAVEN!!! fwoonf\zorg voorziening Adres: Nieuwe Haven 153, 3117 AA Schiedam *eKen*, het zover- De taxatiedagen werden tijdens voorgaande edities goed bezocht. Nostalgisch muziek luisteren! Vragen? Bel 0900 - 2021352 (€0,45 p.g.) Bon dez58kep Soundmaster NR513 Hierbij bestel ik D x SoundmasterNR513 i€179r' Exclusief 5,95 verzendkosten Achternaam: mO vO Straat: Nr: Plaats: Postcode: nnnn fin Telefoon: E-Mail: ik machtig Buckaroo Payment Bankrekening: Services in opdracht van Wegener Media éénmalig het verschuldigde nnnnnnnnn bedrag te incasseren van: LJLJLJLJLJLJLJULJ Stuur deze bon in een envelop naar: Webwinkel, Postbus 1090, 5004 BB Tilburg. Handtekening: f~\llP WEBWINKEL^ Soundmaster NR513 Dit nostalgisch muziek center speelt werkelijk alles af! Lezersprijs 179,- Deze retro Soundmaster heeft een nostalgische uitstraling maar is voorzien van alle moderne functionaliteiten in een klassiek eiken houten jasje. De zorgvuldig weggewerkte platen-, CD-, cassettespeler én AM/FM radio ineen zijn en toonbeeld van hoe oud design met nieuwe techniek te combineren. In de moderne tijd is een afstandbediening niet meer weg te denken. U bedient de diverse functionaliteiten dan ook vanuit uw gemakkelijke stoel. - Eikenhouten buitenkant - Radio, CD-speler, cassetespeler, platenspeler - USB-poort -2x 50 Watt speakers - Klassieke uitstraling - Moderne geluidskwaliteit

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 31