I Reinier de Graaf Volgt u ons? Patiënt profiteert van uitstekende zorg Eer» beetje Vermeer voor Reinier 4 Leerlingen verzinnen tegelwijsheden L. Hand en Polscentrum Klachten en aandoeningen van de hand en pols keinen vaak voor en kunnen seer belemmerend rijn in het dagelijks leven. U kunt hiervoor terecht Wj het Hand- en Polscentrum van Reinier de Graaf, Uniek in de regie omdat in dit centrum een traumachirurg (Mark de Vries), plastisch chirurg (Michiet Schuring») en orthopedisch chirurg (Gerald Kraan) j samenwerken, AU u verwezen bent door uw huisarts kunt u binnen twee weken terecht. Meer weten www.reinierdegrftstl.nl specialismen en afdelingen Hand- en Polscentrum. Wilt u op de hoogte blijven van de laatste ontwikkelingen of een baan in Reinier de Graaf? Volg on* op Twitter: ©rdgziekenhuis en @rdg*khuiszoekt Wie nu langs de nieuwbouw van Reinier de Graaf rijdt moet het zijn opgevallen, de gevels. Het beton tussen aluminium kozijnen heeft plaatsgemaakt voor keramische platen in verschillende bruintinten, een vleugje Johannes Vermeer voor het nieuwe Reinier? Het gebouw krijgt steeds meer vorm en het eindplaatje voor de buitenkant van het ziekenhuis is bijna klaar. Tijdens de kerstvakantie (23 december .2013 tot en met 3 januari 2014) is het even stil op de bouwplaats aan de Reinier de Graafweg. De bouwvakkers starten in januari 2014 om de werkzaamheden aan de binnenzijde te vervolgen. De verwachting is dat in het voorjaar van 2015 het gebouw wordt opgeleverd. Meer informatie kunt u vinden op www.reinierdegraaf.nl >Algemeen> Nieuwbouw. Menzis geeft Reinier opnieuw Topzorg predicaat Reinier heeft van zorgverzekeraar Menzis het TopZorg predicaat gekregen voor de behandeling van carpaal tunnel syndroom (CTS). Het hebben van het TopZorg keurmerk betekent dat ons ziekenhuis verder kijkt dan de behandeling en de mens centraal stelt. We doen dit door speciale aandacht te geven aan nazorg, wachttijden en het geven van informatie. Reinier kreeg dit jaar eerder Topzorg predicaten, voor liesbreuken, darm-, prostaat en borstkanker. Elders op deze pagina een overzicht van al onze keurmerken en predicaten Leerlingen van het Groene Lentiz Lyceum in Naaldwijk doen als eerste school mee aan de sociale tegeltjeswedstrijd van de Stichting Vrienden van Reinier de Graaf. Ze hebben prachtige tegelwijsheden bedacht voor de patiënten in het Reinier de Graaf ziekenhuis. Een greep uit de inzendingen: "Ik ben altijd bij jou omdat ik heel veel van jou hou", "Hoop.licht., beide doen groeien" en "Give to get". Alle winnende tegeltjes komen te hangen in het nieuwe Reinier de Graaf ziekenhuis in Delft zodat de wijsheden van de leerlingen ook echt een hart onder de riem kunnen zijn voor de patiënten. Patty van der Linden, docente Nederlands van het Lentiz Lyceum, was blij met alle gedrevenheid en creativiteit die ze zag. Het nieuwe ziekenhuis krijgt al aardig vorm. efi Keurmerken voor Reinier 2013 De keurmerken en posities bevestigen, dat wij op de goede weg zitten om in 2016 het beste ziekenhuis van Nederland te worden. Ook in 2014 zullen wij blijven investeren in kwaliteit en veiligheid, gastvrijheid en doelmatigheid. Weten waarom Reinier de Graaf deze keurmerken heeft ontvangen? Kijk dan op www.reinierdegraaf.nlOver Reinier de Graaf Organisatie Keurmerken en accreditaties Een 24ste positie in de Ziekenhuis Top 100 van dagblad AD (positie 49 in 2012) en in de kopgroep van de 17 beste ziekenhuizen in opinieblad Elsevier. Het Reinier de Graaf mag-zich volgens beide media rekenen tot beste zie kenhuis van de Haagse regio. Naast deze mooie posities in de vergelijkingslijsten, ontving Reinier de Graaf het afgelopen jaar een groot aantal keurmerken. Nieuw is het keurmerk 'seniorvriendelijk ziekenhuis'. Dit kwali teitskeurmerk wordt toegekend aan ziekenhuizen die de organisatie van de zorg, de inrichting en de toegankelijk heid van het ziekenhuis optimaal afstemmen op ouderen. Seniorvriendelijk ziekenhuis Ouderenbonden Unie KBQ, PCQB, N00M en NVQG Roze lintje Borstkankervereniging Nederland (BVN) Groene vinkjes Voor goede stomazorg - Nederlandse Stomavereniging Bloed- en lymfeklierkanker - Nederlandse Federatie voor Kankerpatiënten (NFK) TopZorg. - zorgverzekeraar Menzis Predicaat voor de behandelingen van liesbreuk, carpaal tunnel syndroom, darm-, prostaat- ên borstkanker Vaatkeurmerk De Hart Vaatgroep Freya Pluim Voor fertiliteitszoig Certificaat 'Zorg voor Borstvoeding' Stichting Zorg voor Borstvoeding Drie stenen voor gastvrijheid Kwaliteitsgids en -wijzer 'Gastvrjjheidzorg met sterren'

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 40