Mededelingen en bekendmakingen vervolg m gemeente Schiedam Winter-Fair in Ahoy, warm genieten van de winter helpen zwerfdieren. Helpt y mee? Kijh voor onze actuele hulpactie op: www.diereniiood.ftl 4 DECEMBER 2013 Verkeer, parkeren en vervoer Opheffen gehandicaptenparkeerplaats Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend, gelet op het bepaalde in artikel 26 BABW, dat zij, op basis van artikel 12 BABW in het algemeen belang van het verkeer hebben besloten onderstaande gehandicaptenparkeerplaats voor een bepaald voertuig in te trekken door het verwijderen van het bord model E6 bijlage I RVV met onderbord: Besloten op 25 november 2013: 's- Gravelandseweg, aan de achterzijde, ter hoogte van nummer 627, ten behoeve van kenteken 91 -NF-LB.3 Het besluit kan gedurende een termijn van zes weken na de dag van deze bekend making worden ingezien bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket). Lees de officiële bekendmakingen op I 6 tot en met g december 2013 in Ahoy Rotterdam Gemeente Rotterdam Kennisgeving ontwerpbeschikking Uitgebreide voorbereidingsprocedure Wet algemene bepalingen omgevingsrecht Burgemeester en wethouders van de gemeente Rotterdam hebben op 25 september 2013 een aanvraag op grond van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht (Wabo) ontvangen van Van Uden Stevedoring B.V. voor de inrichting aan de Gustoweg 68, 3029 AS Rotterdam. Het betreft een inrichting bestemd voor het laden en lossen van zee- en binnenvaartschepen en de op- en overslag van bulk-, stortgoederën en stukgoederen alsmede containers met behulp van walkranen. De aanvraag betreft het plaatsen van een duwbak voor het opslaan van goederen. Burgemeester en wethouders van de gemeente Rotterdam maken bekend dat zij het voornemen hebben de vergunning te verlenen. Inzage U kunt de ontwerpbeschikking en de bijbehorende stukken van 5 december 2013 tot en met 15 januari 2014 op de volgende plaatsen inzien: Stadswinkel XL Centrum, Stadhuis, Coolsingel 40 te Rotterdam (zijde Doelwater, tegenover het hoofdbureau van politie)(van maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag van 09.00 uur tot 16.00 uur, donderdag van 09.00 uur tot 13.30 uur); de DCMR Milieudienst Rijnmond, Parallelweg 1 te Schiedam (buiten en na deze periode uitsluitend na telefonische afspraak: 010 - 246 86 21). Zienswijze Tijdens de periode van ter inzage legging kunnen schriftelijk zienswijzen worden ingebracht. Zij moeten worden gericht aan het college burgemeester en wethouders van de gemeente Rotterdam, p/a DCMR Milieudienst Rijnmond, Postbus 843, 3100 AV Schiedam. In deze periode kunnen ook zienswijzen mondeling worden ingebracht. Dit kan telefonisch of na afspraak. Wij maken u erop attent dat slechts beroep tegen de uiteindelijke beschikking kan worden ingediend als ook een zienswijze is ingebracht tegen de ontwerpbeschikking en men belanghebbende is. Inlichtingen De heer H. Smit van de DCMR, telefoon: 010 - 246 85 00. Zaaknummer: 98434705, DMS-nummer: 21679176. DCMR milieudienst Rijnmond Geen last van de kou, sneeuw of regen, zorgeloos kerst shoppen en je voorbereiden op de aankomende kerst of winter. Tijdens de Winter-Fair in Ahoy is er op 11.000 m2 veel te doen, zien, en te beleven. Dompel je zo pal voor de kerstdagen in winterse sferen en let them entertain you! Een bezoek aan de Winter- Fair is een heerlijk dagje uit om helemaal in de sfeer van de feestdagen en wintermaanden te komen en te genieten van heel veel leuke activiteiten. Workshops, modeshows, proeverijen, reizen, kookdemonstraties, optredens, inspiratie opdoen en natuurlijk heel veel kerstshoppen. Het kan allemaal tijdens de Winter-Fair! Voor iedereen is het genieten, genieten en nog eens genieten Tijdens de Winter-Fair laten zowel jong als oud, "zich entertainen door specialisten en komt iedereen in de stemming voor de feestdagen. De Winter- Fair is het ideale moment om kerstinkopen in te doen. Van sfeerartikelen tot designmeubelen en zelfs een levende kerststal zorgen voor een ware beleving! Behalve genieten, kopen en kijken kun je ook meedoen aan de veel verschillende stijl-workshops en je laten vereeuwigen tijdens een professionele fotoshoot. Dagelijks 2 x een grote modeshows voor alle vormen en maten die zich presenteren op de catwalk. O Kijk voor meer informatie op www.winter-fair.nl en bestel je kaarten nw online of aan de kassa van Ahoy Winter-Fair in Ahoy, 6 t/m g december van 10.00 tot 17.30 uur. Speciaal Wegener aanbod - bestel uw kaarten met 50% korting. Ga naar winter-fair.nl - kaarten bestellen en vul bij AutoSalon de code 2013 in. St»zhfcéng Dierennood

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 15