kortingen! Haar naam was Sarah edtextiel €2:5001= IT- Hartelijk welkom! op onze schitterende collectie Win uw aankoopbedrag terug tot max. 2.500,- Onze hele merkencollectie met Alexander Slapen Escudostraat 11 2991XV Barendrecht T. 010 438 4163 f. www.slaapwel.nl Chippendales zijn terug! Komische familiemusical Soulmuziek leeft met The Soul of Motown www.nieuwestadsblad.nl Nieuwe Stadsblad woensdag 4 december 2013 25 Actie geldig t/m 31-12-2013 A Auping - Avek - Beddinghouse - Vandyck Norma - Lattoflex - Loddenkemper - Nolte Nox - Pullman - Silvana - Texeler - Tempur en vele andere merken Volg ons op ma 13.00 uur -17.30 uur di/wo/do 9.30 uur -1/.30 uur v Vr 9.30 uur - 21.00 uur za 10.00 uur -17.00 uur Ingang Auping Plaza Gratis parkeren voor de deur! Aangesloten bij Siaapkenner Dames opgelet! The Chip pendales zijn na acht jaar terug in Schiedam en ko men dinsdag 17 december, om 20.15 uur, met hun Un leashed wereldtour langs Theater aan de Schie. Al vele jaren laten deze strip pers alle dames genieten van hun unieke, spannende en spectaculaire revueshow met strakke danschoreogra- fie, zang en theater. De we reldberoemde sexy mannen brengen een wervelende show vol onweerstaanbare verleiding, het laat niets aan de verbeelding over en het leidt tot verhitte taferelen, rode wangetjes, rondslin gerend textiel, opgewon den kreten en hysterische verzuchtingen. Met special guest Dean Sanders! Toe gang: 38,00. Lang en Gelukkig is terug in het theater! Voor het eerst opgevoerd in 2007 en in 2010 verfilmd. Het Ro The ater brengt sprankelende slapstick, conference, sing- a-long en magische trans formaties. Lang en Gelukkig is een parade van bekende sprookjesfiguren en "niets is wat het lijkt! Onder an dere Alex Klaasen en Arjan Ederveen brengen deze fa miliemusical, voor iedereen vanaf 8 jaar, zondag 15 de cember om 15,00 uur naar Schiedam. Toegang: 20,00. Het prachtige 'Haar naam was Sarah' is zondag 8 december te zien hartverscheurende geschiedenis, een verhaal van alle tijden. Na de ingrijpende roman en de prachtige film, hebben regisseur Ursul de Geer en bewerker Léon van der Sanden een theaterbewerking gemaakt van het hartverscheurende verhaal van Haar naam was Sarah. Door het theater SCHIEDAM - Dit gouden duo maakte al eerder het gepre zen stuk De Aanslag van Harry Mulisch en Napoleon op St. Helena. De hoofdrol len worden gespeeld door Lotje van. Lunteren, Sophie van Winden, Tom Jansen, Chris Tates en Anne Prak- ke. Haar naam was Sarah ver telt een hartverscheurende geschiedenis, een verhaal van alle tijden, en gaat over het universele thema dat we het verleden nooit kunnen ontkennen. Journaliste Julia doet onderzoek naar de raz zia van 16 juli 1942 in Parijs waarbij 13.000 Joden naar vernietigingskampen zijn- afgevoerd. Een zwarte blad zijde uit de Franse geschie denis. In haar zoektocht stuit Julia op het verhaal van in het Theater aan de Schie; een foto: Theater aan de Schie Sarah, een 10-jarig meisje dat aan de dood is ontsnapt. Het lot van -Sarah blijkt sterk verbonden met dat van haarzelf. In het toneelstuk blikt Sarah terug op haar le ven, vooral op de verschrik kingen van de'oorlog die er uiteindelijk toe leiden dat ze een einde aan haar leven maakt. „Blijf het herdenken. Vergeet het nooit", schrijft zij in haar afscheidsbrief. Zondag 8 december, om 15.00 uur, is 'Haar naam was Sarah' te zien in Theater aan de Schie. Toegang: 26,50. O Kaarten reserveren www. theateraandeschie. nl. De enige echte soulshow komt terug naar Schiedam. Een avond genieten en uitje dak gaan. Foto: Wim Lanser SCHIEDAM - Soulmuziekleeft! Dat bewijst The Soul.of Mo town nu al vele shows ach ter elkaar. De vorige editie vond plaats in een stampvol Theater aan de Schie. Deze enige echte soulshow komt terug naar Schiedam, waar het publiek weer een avond kan genieten en swingen op R&B, pop en soulmuziek. Motown geeft in de jaren '60 een geheel eigen sound aan R&B, pop en soulmuziek. Het zijn de herinneringen die iedereen heeft als we de muziek horen. Evenals de herinneringen aan de ster ren die Motown de wereld in stuurde zoals The Jack son Five, The Supremes, Marvin Gaye, The Temptati ons, Martha Reeves en The Vandellas. The soulfulness en the sexyness, dat zijn de beelden en heerlijke klan ken die een blijvende indruk hebben gemaakt op ons col lectief geheugen. Een groots decor, schitte rende kostuums uit de jaren '50 tot '70 en de bijzondere performers maken het zeer moeilijk om in de stoel te blijven zitten! Motown Als één van de meest belang rijke en meest invloedrijke onafhankelijke platenlabels ooit, ontwikkelde Motown records zich tot een succes vol muziekbedrijf. Het putte uit een enorm bestand aan talentvolle zangers, muzi kanten, songwriters en pro ducenten en legde de grond slag voor het succes van zwarte artiesten in Amerika en ver daarbuiten. Hit na hit werd geproduceerd. Dinsdag .10 december, 20.15 uur, is Soul of Motown V te zien in Theater aan de Schie. Toegang: 29,50. Reserveren: wwW.theateraandeschie.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 25