Bfo&ÊB BoSro b\l II I tl elektrotechniek Win kaarten voor Back in Time MAGAZIJNMEDEWERKER n «r Wife 1 1 I Sir beveiligingstechniek fis- VIER D E HERFST I N DELFT! cBt O www.nieuwestadsblad.nl Ebele BV is een gerenommeerde importeur en distributeur op het gebied van lager, aandrijf en afdichtingstechniek met een uitgebreid assortiment voor onze klanten in de industrie, scheepvaart en de technische groothandel. Te denken valt aan bijvoorbeeld lagers, v-snaren, oliekeerringen, lijmen, transportwielen en mancheten voor hydrauliek en' pneumatiek. Wegens uitbreiding van ónze werkzaamheden zijn wij op de korte termijn op zoek naar een enthousiaste: De werkzaamheden zullen hoofdzakelijk bestaan uit het verwerken van de inkomende err uitgaande goederen, verzendklaar maken van onze zendingen en het verzamelen van de orders. Van onze medewerkers verwachten wij collegialiteit, loyaliteit en een optimale inzet. Het bezit van een rijbewijs is een pre. Alleen wanneer u zich hierin herkent nodigen wij u uit uw sollicitatie met c.v. binnen een week te richten aan: Ebele BV, Postbus 5100, 3008 AC Rotterdam, t.a.v. de heer A.W. Kluit Tel. 010-4293655 website: www.ebele.nl Nieuwe Stadsblad woensdag 4 december 2013 29 Wij zoeken voor onze afdeling Beveiligingstechniek: ERVAREN BEVEILIGINGSMONTEURS EN SERVICETECHNICI Het bezit van diploma MBV en rijbewijs B is een vereiste Solliciteren kan per mail: info@basro.com. of via onze website www.basro.com Basro B.V., Weg en Land 21, Postbus 118 2660 AC Bergschenhoek. Telefoon: 010-5220244 Acquisitie op deze advertentie is niet gewenst. Macho is een grote druktemaker die momenteel in asiel Hargahoeve verblijft. Met al zijn enthousiasme kan hij soms behoorlijk lomp zijn, maar hij is het liefst gewoon zo dicht mogelijk bij mensen. Vanwege dit lompe gedrag is Macho waarschijnlijk niet zo goed op zijn plaats in een gezin met kleine kinderen, verder is het eigenlijk een hele makkelijke hond. Wie komt er kijken bij deze lieve kerel? Hij verdient echt een eigen huisje! foto: Rick van Helden SCHIEDAM - In de avond van 7 december zal de Margriet hal in het teken staan van alle hits uit de gouden tijden en het goede doel Pallieter. Back in Time is een muziek- en dansevenement uit de ja ren 70's, 80's, 90's 00's dat de afgelopen 24 edities in de Oude Lijnbaanhal in Vlaar- dingen plaatsvond. Nadat bekend werd dat de Lijn baanhallen tegen de grond gingen, heeft de organisa tie ervoor gekozen om een 'comeback' te gaan maken met Back in Time BACK XXL in de Margriethal. Het feest is voor velen een feest der herkenning en er is ook nog eens een goed doel aan verbonden: Pallieter, dat zich sterk maakt voor de zorg van zieke kinderen. He laas kunnen niet alle ziektes bij kinderen genezen wor den. Verzorging en verzach ting is dan het enige wat nog mogelijk is. Deze palliatieve zorg vindt met gespeciali seerde ondersteuning 'bij voorkeur plaats in de thuis situatie'. Al het ingezamelde geld gaat in zijn totaliteit a rechtstreeks naar het doel. Het Nieuwe Stadsblad mag 5x2 toegangskaarten weg- gegen voor dit superfeest. Mail daarom je antwoord op de vraag: 'Waar vindt de vernieuwde editie van Back in Time plaats?' voor vrijdag 6 december naar: redactie.ns@wegenermedia. nl. Winnaars krijgen die dag nog bericht. Voor meer info: www.4all-events.com, een ticket kost tien euro. Kom gezellig shoppen en geniet van de terrassen, historie en cultuur in Delft U parkeert de auto gemak kelijk in één van de drie parkeergarages. A, NU GRATIS 3 PARKEERACTIE Bij aankoop in een van de deelnemende binnenstads winkels ontvangt u een gratis parkeerticket. Meer informatie www. delft/toeristen/bereik baarheid '®0P DE FIETS? Gratis bewaakte stalling bij Biesieklette. www.biesieklette.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 29