Schiedam in het kort 40.700 Ööinfin.ti NIEUW: DE Q50 VAN INFINITI NU IN DE SHOWROOM Bieb zoekt vrijwilligers Maak een Pop Up TV-kijkdoos Publicatie White Radiance Lidmaatschap als kerstcadeau KunstKerstSalon in Pand Paulus Kerstzang bij kaarslicht Kerstconcert Jazzpodium Winterwonder- land Dreesplein Dag van de ondervoeding Vanaf Reserveer een proefrit op www.uwinfinitidealer.nl/infiniti-q50 www.nieuwestadsblad.nl Nieuwe Stadsblad woensdag 11 december 2013 32 Orkestvereniging Wilton geeft samen met Gemeng koor Spijkenisse onder leiding van Ardjoena Soerjadi een afwisselend kerstconcert in De Ark aan het Hargplein. Naast bekende kerstnummers zal onder andere een gedeelte uit de Armeense danen van Alfred Reed gespeeld worden. Vanaf 19.30 uur is de inloop, het concert begint om 20.00 uur en de toegang is gratis. Meer informatie www.ovwilton.nl. Een paar uurtjes per week over en affiniteit met men sen en boeken? De Biblio theek Schiedam is op zoek naar vrijwilligers om de Bibliotheek-aamhuis-dienst te versterken. Als vrijwil liger breng je eens in de zes weken een bezoekje aan de bibliotheek waar de boeken van een vaste klant in wor den geleverd om vervolgens ook nieuwe boeken voor deze klant te lenen en thuis af te leveren. Ook wordt er gezocht naar vrijwilligers die in Schie- waegh of. De Nieuwe Harg de rol van gastheer of - vrouw op zich nemeil en die helpen bij het uitlenen, in nemen en zoeken van boe ken. Interesse? Stuur dan een mailtje aan: ameeder@ debibliotheekschiedam.nl of bel met: 741 63 01. Bij Pop Up TV op de Hoog straat 85 zijn kleurplaten verkrijgbaar waarmee kin deren hun eigen Pop Up Tv-kijkdoos kunnen maken. Als de kijkdoos klaar is kan deze in worden geleverd bij de Pop Up studio waar hij in de etalage wordt neerge zet. Elke kijkdoos krijgt een nummer en het publiek kan stemmen voor de publieks prijs. Er komt ook een work shop kijkdoos maken in de Nieuwe Passage en natuur lijk is Pop Up Tv daar ook bij aanwezig. Na de geslaagde opening van de tentoonstelling 'White Radiance' wordt nu de productie van de publi catie afgerond. Het boekje bevat teksten van de kunste naars en veel afbeeldingen van hun werken. In de week vóór Kerst is deze publicatie verkrijgbaar in De Ketelfac- tory aan de Hoofdstraat. De donkere dagen komen er aan. Heerlijk om dan met een boek of je e-reader onder een dekentje te kruipen en weg te dromen met een goed verhaal. In de Bibliotheek Schiedam vind je alles wat je hiervoor nodig hebt. En tot januari 2014 krijg je bij het inschrijven een limited edition fleecedekentje van de Bibliotheek Schiedam cadeau. Dus oneindig me- diaplezier voor jezelf, of om cadeau te doen. Lid worden is eenvoudig, via de website www.debi- bliotheekschiedam.nl of op één van de bibliotheekloca ties. Stichting KunstWerkt or ganiseert in de laatste twee weekenden voor de Kerst weer de gebruikelijke Kunst KerstSalon. Op de beneden verdieping is werk te koop tegen kleine prijsjes, boven voor wat grotere. Kunst KerstSalon is open op 13,14, 15 en 20, 21 en 22 december van 12.00 tot 17.30 uur. Pand Paulus is te vinden op de Korte Haven 125. In de Grote Kerk wordt zon dag 15 december de jaar lijkse grote Kerstzang bij Kaarslicht gehouden. Naast het samen zingen van de bekende kerstliederen is er koorzang door Herenkoor In Honorem Dei,: dat gregori aanse kerstliederen zingt en door vrouwenkoor 'Femmes Pur Sang', Ook de Schiedamse Rijnmondband en organist Arjen Leistra leveren muzikale "bijdragen. Burgermeester Lamers leest het Kerstevangelie. De kaar sen branden, de kerk is ver warmd en de toegang is vrij vanaf 17.00 uur. Dolf de Vries en Madeline Bell pakken uit tijdens het kerstconcert van Jazzpo dium Waterweg op .zater dag 15 december. De Ame rikaanse jazzlegende Bell werkte samen met de groten der aarde: Elton John, The Beatles, The Rolling Stones, Cliff Richard en Tom Jones. Samen met Dolf de Vries zal zij een eenmalig concert in kerstsfeer geven bij Jazzpo dium Waterweg. De vrijwilligers van Nieuw- land organiseren zaterdag 14 december weer een gezel lig winterwonderland met paardentram, luchtkussen, draaimolen en kerstwork- -shops voor jong en oud. Ook is er een optreden van het Charles Dickenskoor en kan er erwtsensoep worden ge geten, zijn er heerlijke pof fertjes en kan er chocolade melk worden gedronken. Dé activiteiten zijn van 12.00- 18.00 uur in en om het wijk centrum Dreesplein. Het Vlietland Ziekenhui^ trakteert woensdag 11 de cember, op de Dag van de Ondervoeding, alle patiën ten die zijn opgenomen op een calorierijk tussendoor tje. Met de boodschap 'Wie beter eet, wordt sneller be ter' brengt het "ziekenhuis ondervoeding onder de .aan dacht. Genoemde prijs is inclusief BTW en BPM, exclusief rijklaarmaakkosïen en overheidskosten a 1.389. Kijk voor meer informatie op wvvw.infifiitj-cars.nl. Alle wijzigingen voorbehouden aan Infi niti Nederland. Min./max. verbruikvan de Infiniti Q50 2.2 diesel is: 3,7-5,61./100 km. Resp. 27,6-17,9 km./I. CO? 114 g/km, energielabei is B. WWW.infilliti-C3rS.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 32