Palm Party House: een uniek uitgaanscentrum 81 I m ADVERTORIAL w - cBP REGIO- 'Als we weer iets te vieren hebben, gaan we ze ker naar Palm Party House aan de Langeweg 350 in Zwijndrecht, 'zegt Linda Nijssen enthousiast. 'In oktober hebben we de zes tigste verjaardag van mijn man gevierd met 21 gasten. We wilden graag iets actiefs doen en lekker eten. Ik had een affiche gezien en heb in formatie ingewonnep. Mijn vragen werden direct goed opgepakt. We konden in plaats van gourmetten uit de advertentie ook een 3-gan- gen meerkeuze menu bestel len. De medewerker stelde voor als toetje een ijstaart te nemen met fonteinen erop. Vooraf kregen we een dui delijke offerte waarin ook de drankjes zaten. Een fijn idee dat je precies weet waar je aan toe bent.' Geslaagd 'Het feest was zeer geslaagd. Bij binnenkomst kregen we een drankje en kon mijn man op zijn gemak de cadeautjes in ontvangst nemen. Daarna gingen we bowlen. Een ont spannen activiteit voor alle leeftijden. Vervolgens kregen we een zeer smakelijk drie gangen menu dat iedereen ter plek ke uit kon zoeken. Wat Palm Party House zo bijzonder maakt is de inzet van het personeel. Ze denken echt aan al les. Toen we in de eetzaal kwamen stemden daar alle cadeautjes van mijn man gezellig opgesteld. Onze tweejarige gast werd ver wend met een frikadelletje, en plakplaatjes en ook onze vegetarische gast ontbrak het aan niets. Je hebt echt nergens omkijken naar. Als onze gasten waren dan ook super tevreden.' Gemotiveerd team 'De reactie van mevrouw Nijssen horen wij graag, 'zegt eigenaar André de Jong. 'We doen er alles aan om voor onze gasten een ge zellig feest te organiseren, waar ze met een goed gevoel op terug kunnen kijken. We zoeken ons personeel zorg vuldig uit. Alleen gemoti veerde mensen mogen ons team versterken.' Uitgaanscentrum Palm Party House is een uniek uitgaanscentrum voor jong en oud. De kom- binatie van lekker bowlen op één van de twaalf bow lingbanen met eten en/of dansen staat garant voor een gezellig feestje. De banen zijn allemaal uitgerust met bumpers, die per kind om hoog komen. Zo kan de al lerkleinste het opnemen te gen een sportieve bowler. 'Voor iedere gelegenheid hebben wij een leuk be taalbaar arrangement of we stellen er één samen, 'ver volgt André. 'Je kunt bij ons terecht voor een uurtje bowlen met een biertje en een bitterballetje maar ook bowlen in kombinatie met een Tea Party, uitgebreide gourmet of keuze menu is mogelijk. Op zaterdag hebben we zelfs livemuziek (zonder arrange ment wordt een vergoeding Begrip Palm Party House is al jaren een begrip in de Drechtste- den. 'Helaas was bet de laat ste anderhalf jaar door alle werkzaamheden om ons pand heen een chaos. Ge lukkig is deze tijd achter de rug. Het pand en de buiten- teiten betrokken blijven.' ruimte zien er weer gewel dig uit. Rondom het pand Bruiloften is voldoende parkeergele- 'We organiseren zeer regel- genheid. Het mooie pand en de verzorgde buitenruimte gaf ons de inspiratie het bin nen ook lekker op te frissen. Binnen is het ruim en overzichte lijk ingericht in de sfeer van een palm- eiland. De zalen zijn op diverse manie ren in te delen zodat kleine en grote gezel schappen zich prettig voelen. We hebben de rookruimte zo geïntegreerd dat ro kers bij alle activi- matig bruiloften. Meeden ken met de klant is voor ons het allerbelangrijkste. In een uitgebreid kennis- '«MNAK .!*i%|g§t4M makingsgesprek overleggen we de mogelijkheden. Dieet- wensen, culturele wensen, allergieën: wij houden er rekening mee. Het bruidspaar mag alles in vullen. Willen ze zelf een DJ of band in huren of gebruik 'maken van ons discomeu bel. Willen ze zelf voor een bruidstaart zorgen of ons deze laten verzorgen. Voor alle details hebben we aan dacht. Het belangrijkste is dat vooraf de prijs inclu sief drankjes afgesproken wordt.' Speciale kinderfeestjes Op 13 november was er weef een middag met bow len en discodansen voor de kinderen. Lisa van acht heeft deze discomiddag haar verjaardags feestje gegeven. Heidy moeder van Lisa: 'Het was een super leuke middag. We wilden iets actiefs doen met de kinderen. We ko men al jaren bij Palm Party House, het is goed en lekker in de buurt. De kinderen hebben genoten. Ze gingen eerst disco dansen, uiteraard zonder ons, toen bowlen en als laatste eten. De sfeer was erg gezellig en aan al je wensen wordt vol daan. Voor herhaling vatbaar, dat is zekér.' O Kijk op www.palmpartyhouse.nl voor het arrangement dat bij u past.

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 36