kwakernaat WINTER The Chippendales® 2e SLAAPBOULEVARD Heinenoord (Ind.terrein Heinenoord) GRATIS KUSSEN HALVE PRIJS! Binnenkort in Theater aan de Schie Theaterconcert beste operakoor Afrika Boonsweg 7 - Blaaksedijk (Ind.terrein Heinenoord) - tel. 0186 - 60 13 55 - Vrijdag koopavond - Maandagochtend gesloten - Vanaf de Heinenoordtunnel is het nog slechts enkele minuten rijden - Volop gratis parkeerruimte - e-mail: info@slaapboulevard.nt - Vragen: twitter.com/pkwakernaat BEDBODEM slaapboulevard.nl SALE Actie gétdig t/m 31 januai i O www.nieuwestadsblad.nl Nieuwe Stadsblad woensdag 11 december 2013 41 "Tweede bedbodem gratis. Bij aankoop van 2 TEMPUR matrassen en 2 elektrische bedbodems ontvangt u de 2 e bedbodem t.w.v. 1,298,-* GRATIS! Informeer bij onze adviseurs naar de voorwaarden. TEMPUR heeft voor elke slaper een geschikt hoofdkussen. Ervaar het zelf en ontvang het 2e kussen voor de halve prijs. Uw voordeel kan oplopen tot €84,50! TEMPUR heeft voor iedereen de perfecte matras. Tijdens de wintersale hangt uw voordeel af van de hoogte van de matras. Uw voordeel kan oplopen tot 310,- perligplek! De wervelende show vol onweerstaanbare verleiding, laat niets aan de verbeelding over. Koop snel die kaarten voor de show. foto: Theater aan de Schie The Chippendales® komen met hun Unleashed wereldtour naar Nederlander en na acht jaar zijn The Chippendales® terug in Theater aan de Schie. Door het theater SCHIEDAM - The Chippen dales® laten vooral dames al jaren genieten van hun unieke show met dans, zang en theater. De wereldbe roemde sexy heren brengen een spannende maar chique lady's act op de bühne. De wervelende show vol on weerstaanbare verleiding, laat niets aan de verbeelding over en leidt tot verhitte tafe relen, rode wangetjes, rond slingerend textiel, opgewon den kreten en hysterische Verzuchtingen. Ze laten er geen twijfel over bestaan dat zij wereldwijd nog steeds dé nummer 1 zijn op het gebied van vrouwenentertainment. Gastoptreden Dean Sanders De wereldberoemde strip pers nodigenvoor de Ne derlandse theatertournee opnieuw een bekende Ne derlander uit voor een gast optreden. Popstars 2011 winnaar Dean Saunders gaat met de Chippendales® op theatertournee door Ne derland. De bekende Neder landse zanger volgt hiermee Jim Bakkum op, die vorig jaar succesvol al als gast heer op tournee ging. Ook Beau van Erven Dorens en Hans Klok, maakten in de TV programma's De Wereld van Beau (SBS) en Try Be fore You Die (BNN) al eens deel Uit van de wereldbe roemde show. Dinsdag 17 december, om 20.15 uur, zijn de mannen te zien in Theater aan de Schie. Toegang 38,00, reserveren: www.theateraandeschie.nl Begin de kerstvakantie goed Theater Terra, bekend van de jeugdvoorstellingen Kik ker en Dolf je Weerwolfje, brengt een kerstverhaal over een spannende tocht door de sneeuw met Kleine Ezel en Jakkie. Een kerstmusical naar de bekende boeken van Rindert Kromhout en An- nemarie van Haeringen.Vrij- dag 20 december, 19.00 uur, vanaf 4 jaar. Laatste kaarten Schouten De nieuwe show van Tineke Schouten, Moet niet gekker worden!, is één van de grap pigste en meest succesvolle die zij in haar carrière heeft gemaakt. Een show vol ty petjes, glitter en glamour, vrolijke imitaties én vooral veel, heel veel lachen. Tine ke Schouten is 18 december, 20.15 uur, te zien in Theater aan de Schie. Familiemusical Ro Theater Het Ro Theater, onlangs winnaar van 5 Musical Awards, brengt spranke lende-slapstick, conference, sing-a-long en magische transformaties. Lang en Ge lukkig is een parade van be kende sprookjesfiguren en niets is wat het lijkt! Onder andere Alex Klaasen, Gijs Naber en Arjan Ederveen brengen deze komische fa miliemusical, voor iedereen vanaf acht jaar,. 15 december om 15.00 uur, naar Theater aan de Schie. SCHIEDAM - De donkere dagen rond kerst worden dagen vol licht en warmte. In de koude wintermaanden komt het beste operakoor van Afrika naar Nederland met het pro gramma African Angels. Geheel volgens het thema Celebrating the Happy Days brengen de African Angels een verrassende mix van opera, gospel en Afrikaanse traditionals, aangevuld met bekende kerstnummers vol hoop en licht. Het is een theaterconcert met ingredi ënten waar Zuid-Afrika be kend om staat: intense bele ving, verstilde momenten en vooral heel veel vrolijkheid. Ze zorgen voor een scala aan ontroerende en opzwepende Afrikaanse liederen in com binatie met Amerikaanse gospel. Het is een feest van muzikaliteit,verbinding en schoonheid! Capetown Opera is Afrika's belangrijkste operahuis. We reldwijd worden de zangers en zangeressen van Cape town Opera geroemd om hun prachtige stemmen en wervelende performance. In 2012 was het koor succesvol in onder andere Engeland met hun productie van Por- gy and Bess, die zij samen met het Berliner Philhar- moniker onder leiding van Sir Simon Rattle hebben opgevoerd. Vaak opgegroeid in de' armste gebieden van Zuid-Afrika hebben ze zich een weg naar de top ,gezon- gen en de harten van het pu bliek en de pers veroverd. Van Amerika tot Israël, van Australië tot Zweden, een optreden van Capetown Opera is altijd een zinde rend feest. Donderdag 19 december, 20.15 uur, zijn de African Angels te zien in Theater aan de Schie. Toegang: 29,50. De African Angels zijn 19 december te zien in het Theater aan de Schie. foto: Lucienne van de Mijle

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 41