t Open Huis Berenctina MagcCaCena JongeneeC- BoeCfsema View Nol "V Marijke Woudenberg - Sliedrecht y y V y Donderdag 12 december 16.00-17.30 uur 3 www.nieuwestadsblad.nl Huwi r-Jubil Geboren^ iden In W&moi Dankbetuiging CD CJ Email familieberichten® wegenermedia.nl Telefoon (088) 013 72 68 Internet zelf opgeven kan via www.famiiieberichtenonline.nl Vergeet niet uw volledige adres gegevens te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op: www.mensenlinq.nl* Indien de advertentie niet geplaatst dient te worden op Mensenlinq, gelieve dit aan te' geven bij opgave van de advertentie. 1 Q CO familieberichten Een familiebericht plaatsen is een gevoelige zaak. Dat is altijd zo geweest en dat zal altijd zo blijven. Het gaat immers altijd over het verlies van een naaste, familie, vriend of kennis. Wat wel verandert is de manier waarop dat kan gebeuren. Met familieberichtenonlrne.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw familiebericht samenstellen en plaatsen in de door u gewenste huis-aan-huiskrant Eenvoudig, want stap voor stap wordt u geleid door de opmaak van het bericht, snel, u ziet direct hoe het bericht eruit komt te zien, zeker (en veilig) j is de manier van betalen. Op het door u gewenste moment en in uw eigen tempo kunt u uw familiebericht maken. Want water ook verandert, het opgeven van een familiebericht blijft een zaak van emotie- Graag staan wij u ook telefonisch te woord voor informatie over de opgave van uw familiebericht. Hiervoor kunfu contact opnemen'met (088) 013 72 68. Totaal onverwacht is de liefste die wij hadden uit onze handen weggeglipt. Intens verdrietig laten wij u weten dat wij afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze moeder, mijn allerliefste oma, onze zus, schoonzus en tante in de leeftijd van 70 jaar. Koen Hugo Lena Wesley en verdere familie 7 december 2013 Singel 36 B 3112 GP Schiedam Er is gelegenheid om afscheid van Dien te nemen donderdag 12 december van 19.00 tot 19.45 uur in het Monuta uitvaartcentrum, Burgemeester Honnerlage Gretelaan 377 te Schiedam. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden vrijdag 13 december om 13.30 uurin de aula van crematorium Beukenhof, Burgemeester van Haarenlaan 1450 te Schiedam. Ik ga je missen allerliefste oma In paradisum déducant te Angeli Moge de Engelen u geleiden naar het paradijs Na een kortstondig ziekbed en gesterkt door het H. Sacrament van de Ziekenzalving is uit ons gezin heengegaan, onze dierbare vader en opa Willem Johannes van Riet Wim 7 november 1932 3 december 2013 gehuwd geweest met Violetta Johanna van Riet-Lind Vioot 5 juli 1935 28 oktober 2010 Martin van Riet Lieke van Riet Willy Gunni Florence Willem Ludie Molenaar-van Riet Dick Molenaar De H. Eucharistieviering ten Uitvaart in de H. Hartkerk en de crematieplechtigheid van Wim hebben plaatsgevonden op zaterdag 7 december 2013. Correspondentieadres: Antonium Begrafenis Crematieverzorging Bieslookveld 4 3124 VB Schiedam Adieu Omringd door de warmte van zijn gezin is, na het Heilig Sacrament der zieken te hebben mogen ontvangen, overleden onze innig geliefde en zorgzame vader, schoonvader en opa Arnoldus Jozef Mulder 30 maart 1921 7 december 2013 echtgenoot van Riet Mulder-Bekkers f Ridder in de Orde van de Heilige Paus Silvester Lid in de Orde van Oranje-Nassau Wij zijn verdrietig, maar dankbaar voor zijn liefde, trouw en zorgzaamheid. Met een schat aan herinneringen nemen wij afscheid. Hij blijft een voorbeeld voor ons allen. Marian f en Bob Matthijs en Marieke Marloes en Wouter Annette en Bert Anne en Berrie Koen Jacqueline en Rob Arnoud en Maaike Correspondentiead res: Fam. Mulder, p.a. Matrice Uitvaartbegeleiding Postbus 399,3100 A] Schiedam Wij nodigen u uit voor de Eucharistieviering zaterdag 14 december om 10.30 uur in de kapel van Frankeland, St. Liduinastraat 10 te Schiedam. De bijzetting in het familiegraf zal omstreeks 12.00 uur plaatsvinden op begraafplaats Beukenhof, Burg.Van Haarenlaan 1450 te Schiedam. Na afloop is er gelegenheid om te condoleren en santen te zijn. Een moeder sterft altijd te vroeg, al wordt zij nog zo oud. Je bidt dat God haar sparen zal, omdat je van haar houdt. Maar als de dagen knellen gaan, zij ziek wordt, moe en benauwd. Bid je dat God haar halen zal, omdat je van haar houdt. Vol bewondering voor de manier waarop zij het onvermijdelijke aanvaardde en daarmee voor ons en vele mensen om haar heen het afscheid minder moeilijk maakte, geven wij u kennis dat is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Hendrika Johanna Stolk-Valken Riet weduwe van Gerard Stolk in de leeftijd van 79 jaar. Onze zeer speciale dank gaat uit naar de meiden van "Schiewaegh" voor hun liefdevolle aandacht en zorg voor onze moeder. Mariusen Joke Tymen ElphaïdiSen Micha Ellessa, Manisha Carla en Leo Nigel Fado Stevie Ut Correspondentieadres: Carla Stolk 8 december 2013 Burg. Knappertlaan 199 a 3116 BG Schiedam Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen van Ma in haar vertrouwde omgeving, Nieuwe Damlaan 759, kamer 835 te Schiedam op donderdag 12 december van 16.00 uur tot 20.00 uur. De afscheidsplechtigheid zal gehouden worden in het crematorium Beukenhof, Burg. van Haarenlaan 1450 te Schiedam op vrijdag 13 december om 11 30 uur. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Na een energiek leven vol aandacht, zorg en begrip voor ons en anderen, geven wij u kennis van het toch nog onverwachte overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, de beste oma en schoon moeder in de leeftijd 56 jaar. Wim Marcha en Roy Dex Saskia en Mark Joney Lisa 2 december 2013 Stationsstraat 9B 3131 PP Vlaardingen De crematieplechtigheid heeft vrijdag 6 december plaatsgevonden te Schiedam. "V Lieve mensen, Uw medeleven bij het afscheid van onze ma en mijn oma Jo de <BeC - van Cjaaien was hartverwarmend. Mede door uw aanwezigheid bij de plechtigheid en de prachtige bloemenzee werd het een mooi, waardig en liefdevol afscheid. Hartelijk dank ook voor de bemoedigende woorden, de vele handdrukken, stevige knuffels en niet te vergeten alle kaarten en telefoontjes die wij mochten ontvangen. Dit alles is óns tot grote steun en helpt ons bij het verwerken van het verlies van onze lieve ma en mijn lieve oma Jo. Nogmaals heel hartelijk dank. Kinderen en kleinkind Schiedam, december 2013 uitvaartbegeleiding Telefoon 010 - 273 24 24 www.matrice.nl Prins Bernhardlaan 121 Schiedam afcaBBBiB3feaiafiiw.il', T"

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 6