DRESDEN STUNT UITVERKOOP pm NUVan€9V- voorl!^0' www.wuHems.com Kennisgeving in het kader van de uitvoering van het project A4 Delft - Schiedam gezocht: Diabetes Mellitus type II patiënten tussen 18 en 75 jaar www.diabetenonderzoek.nl geneesmiddelenonderzoek mensenwerk O www.nieuwestadsblad.nl De DRESDEN cassette is een multifunctio neel knikarmscherm dat is voorzien van langdurig bewezen techniek en uitblinkt in design, perfecte afwerking en kwaliteit. In januari wordt de DRESDEN uitverkocht. Dit cassettescherm wordt standaard voor zien van de oerdegelijke SOMFY-motor. Dat de DRESDEN tot de exclusieve toppers behoort, blijkt wel uit onderstaande specificaties: Zwaar uitgevoerd geheel gesloten cassettescherm uitgevoerd met SOMFY STL-Motor Perfect sluitmechanisme Uitsluitend aluminium en RVS onderde len (geen kunststof) Slagvaste poedercoating Cassette in roomwit, grijs of antraciet leverbaar Effen of streepdoek Ind. meten en monteren. Openingstijden: di/ t/m vr. 10.00 tot 17.00 «ur, za. 10.00 tot 16.00 uur Rijkswaterstaat Ministerie van Infrastructuur en Milieu Op grond van artikel 20 van de Tracéwet bevordert de Minister van Infra structuur en Milieu een gecoördineerde voorbereiding van de besluiten op de aanvragen om vergunningen en van de overige ambtshalve te nemen besluiten met het oog op de uitvoering van een Tracébesluit. In het kader van deze coördinatie geeft de Minister van Infrastructuur en Milieu kennis van het feit dat het volgende ontwerpbesluit is genomen. Welk ontwerpbesluit is genomen en ligt ter inzage? Voor de uitvoering van het Tracébesluit A4 Delft - Schiedam is onderstaand ontwerpbesluit genomen, overeenkomstig de procedure v^n artikel 20, lid 4, van de Tracéwet in samenhang met afdeling 3.4 van de Algemene wet bestuursrecht. in opdracht van Rijkswaterstaat realiseert Mail v.o.f. de A4 Delft - Schiedam. De A4 Delft - Schiedam is een geprojecteerde rijksweg die de verbinding zal vormen tussen de aansluiting A4 Delft-Zuid (Kruithuisweg) en het knooppunt Kethelplein bij Schiedam. Het ontwerpbesluit Watervergunning (Waterdossier 18746, nummer 1080374/1351367) op grond van de Keur Delfland 2010 en de Waterwet, is op 10 december 2013 afgegeven door het college van Dijkgraaf en Hoogheemraden van Delfland en heeft betrekking op het ter hoogte van het A4-tracé tussen de steden Schiedam en Vlaardingen in de Polder vaartpolder en de polder Vlaardingen en Holierhoek: - graven en dempen van oppervlaktewater; - aanleggen van waterbergingen in de vorm van bergingsgreppels; - aanbrengen en hebben van een landtunnel gedeeltelijk gelegen op de polderkade ter hoogte van de Brederoweg tussen Schiedam en Vlaardingen; - aanbrengen en hebben van dammen met duikers; - aanbrengen en hebben van diverse overstortsconstructies gelegen in de onderhouds- stroken van diverse watergangen. Waar en wanneer kunt u de stukken inzien? Het ontwerpbesluit en de bijbehorende stukken liggen met ingang van 17 januarizon tot en met 27 februari 2014 ter inzage bij het Hoogheemraadschap van Delfland, Delftechpark 23, 2628 XJ Delft, op werkdagen van 9.00 uur tot 12.00 uur en van 14.00 uur tot 16.00 uur. Hiervoor dient u telefonisch een afspraak te maken via telefoonnummer 015 - 27018 88. Het ontwerpbesluit is tevens beschikbaar via de website van het Hoogheemraadschap van Delfland: www.hhdelfland.nl. Hoe kunnen zienswijzen naar voren worden gebracht? Van 17 januari 2014 tot en met 27 februari 2014 kan eenieder tegen het ontwerpbesluit schriftelijk gemotiveerde zienswijzen kenbaar maken aan het Hoogheemraadschap van Delfland, t.a.v. de teamleider Regulering en Planadvisering, Postbus 3061,2601 DB Delft. Tevens kunnen gedurende deze termijn door eenieder mondeling gemotiveerde ziens wijzen kenbaar gemaakt worden. Degenen die mondeling willen reageren, kunnen dat, na telefonische afspraak, doen bij de heer N. van Veen. Voor het maken van een afspraak kunt u bellen via nummer 015 - 27018 88. Gewezen wordt op het feit dat alleen belanghebbenden die zienswijzen hebben ingebracht tegen het ontwerpbesluit of aan wie redelijkerwijs niet verweten kan worden dat zij geen zienswijzen hebben ingebracht op het ontwerpbesluit, te zijner tijd beroep kunnen instellen tegen het definitieve besluit. Meer informatie? Voor nadere informatie met betrekking tot het besluit kunt u zich wenden tot de heer N. van Veen, telefoon 015 - 27018 88. De Minister van Infrastructuur en Milieu, namens deze, het afdelingshoofd BfV Projectadvisering bij de Corporate Dienst van Rijkswaterstaat, mr. A.K. van de Ven Voor onderzoek naar een nieuw middel dat wordt ontwikkeld voor de behandeling van Diabetes Mellitus type II zoekt PRA Diabetes Mellitus type II (suikerziekte) patiënten tussen de 18 en 75 jaar die: bereid zijn om 1 periode van 33 dagen (32 nachten) in ons onderzoekscentrum in Zuidlaren te verblijven, gevolgd door 3 korte bezoeken bereid zijn om voorafgaand een kort bezoek te brengen aan het onderzoekscentrum voor uitleg over het stoppen van uw huidige diabetesmedicatie tenminste 3 maanden op een stabiele dosering metformine, een sulfonylureumderivaat of een combinatie van beide staan geen insuline gebruiken niet of licht roken als vrouw mag u alleen deelnemen wanneer u postmenopauzaal of gesteriliseerd bent bereid zijn om voorafgaand aan het onderzoek een medische keuring te ondergaan. periode onderzoek Groep 6c: 18 februari (kort bezoek), 17 maart - 18 april en korte bezoeken op 22, 29 april en 02 mei 2014 Groep 6d: 25 maart (kort bezoek), 21 april - 23 mei en korte bezoeken op 27 mei, 03 en 06 juni 2014 vergoeding €4.346,- Deelnemers ontvangen een brutovergoeding van 4.346,-. Daarnaast geldt er een reiskostenvergoeding van 0,19 netto per km. PRA PRA is een onafhankelijk wetenschappelijk instituut in Zuidlaren en Groningen dat al 29 jaar onderzoek verricht voor bekende internationale farmaceutische bedrijven. Soms gebeurt dit in samenwerking met (universitaire) ziekenhuizen. In 29 jaar hebben 25.000 vrijwilligers meegedaan met geneesmiddelenonderzoek en de ontwikkeling van nieuwe medicijnen mogelijk gemaakt. meedoen of meer weten? Bel met PRA op werkdagen tussen 8.30 en 17.00 uur; 050 - 850 57 98. Verwijs hierbij naar de studiecode PRA-123861, of kijk op onze diabetes website: Wij zijn altijd op zoek naar mannen en vrouwen van 18 tot 80 jaar die mee willen werken aan onze geneesmiddelenonderzoeken.

Het Nieuwe Stadsblad | 2014 | | pagina 15