Mededelingen en bekendmakingen a n gemeente Schiedam 15 JANUARI 2014 De gemeente Schiedam publiceert bij wijze van service elke woensdag een"overzicht van haar (wettelijk verplichte) publicaties die in de voor gaande week verschenen in de digitale gemeenteblademop www.officielebekendmakingen.nl. Deze website is het erkende kanaal voor de bekendmaking van de officiële gemeentelijke berichten. Voor eventuele bezwaar- en beroepstermijnen moet u uitgaan van de informatie op www. officielebekendmakingen.nl. Voor het inzien van (concept-)vergunningen, plannen en achterliggende documenten, kunt u een afspraak maken in het Klant Contact Centrum. Colofon Eindredactie Gemeente Schiedam Klant Contact Centrum Stadserf 1Schiedam Postbus 15013100 EA Schiedam i. www.schiedam.nl e. contact@schiedam.nl 1.14 010 -f. (010) 4-73 70 21 Openingstijden Klant Contact Centrum Alleen op afspraak ma en vrij van 8.30 -17.00 uur divan 8.30-12.30 uur woe en do van 8.30 - 20:00 uur Maak uw afspraak online of bel Horeca Evenementen Aanvraag Exploitatievergunning Horecabedrijf Bij de burgemeester is een aanvraag ingediend op grond van artikel 2:28 van de Alge mene Plaatselijke Verordening Schiedam 2013 (exploitatievergunning) ten behoeve van een wijziging in de exploitatie van het horecabedrijf Pizzeria-Grillroom "Mamma Mia", gevestigd in het pand met adres Broersvest 46B, 3112 HJ Schiedam. De exploitatie van het horecabedrijf wordt gewijzigd naar 'horecabedrijf primair gericht op verstrekking van kleinere etenswaren ook buiten winkeltijden'. Dit betekent dat het bedrijf op zondag tot en met donderdag tot 1.00 uur (met afkoeluur) en op vrijdag en zaterdag tot en met 4.00 uur (zonder afkoeluur) open mag zijn. Vanaf 15 januari 2014 ligt de aanvraag twee weken ter inzage bij het Klant Contact Cen trum (Omgevingsloket), Stadserf 1.1 Nota Horecabeleid 2013-2017 De nota horecabeleid Schiedam 2013-2017 is per 1 augustus 2013 in werking getreden. Deze is laatstelijk gewijzigd per 1 januari 2014. (fïïD Omgevingsvergunning Mandaatbesluit Directeur DCMR Milieudienst Rijnmond Dit mandaatbesluit is door het college van burgemeester en wethouders op 10 septem ber 2013 bestuurlijk vastgesteld. Het mandaat heeft uitsluitend betrekking op taken op het gebied van het omgevingsrecht (Wet Algemene Bepalingen omgevingsrecht) voor de inrichting Argos Storage BV in het kader van het Besluit Risico's Zware Ongevallen/ IPPC4. Op 5 november 2013 heeft de Het Dagelijks Bestuur van de DCMR Milieudienst Rijnmond met het mandaatbesluit ingestemd. Dit mandaatbesluit treedt in werking één dag na dagtekening van deze publicatie. Voor nadere vragen kan contact worden opge nomen met mw. C.L.M. Sirre, van team Handhaving van het Domein Integrale Veiligheid. Via 14 010 of per mail via contact@schiedam.nl. Ondermandaatbesluit directeur DCMR inzake bevoegdheden BRZO/Rie-4- inrichtingen gemeente Schiedam Dit ondermandaatbesluit is op 5 november 2013 door de directeur DCMR vastgesteld. De directeur heeft aan leidinggevenden ondermandaat verleend overeenkomstig de bij dit besluit behorende ondermandaatlijst. Het ondermandaat geldt met inachtneming van de in het "Mandaatbesluit Directeur DCMR Milieudienst Rijnmond"opgenomen voor waarden, alsmede de in de mandaatlijst opgenomen voorwaarden. Dit ondermandaat besluit treedt in werking een dag na dagtekening van deze publicatie. Voor nadere vragen kan contact worden opgenomen met mw. S. Bartel Senior Stafjurist Stafeenheid Directieondersteuning van de DCMR Milieudienst Rijnmond telefoonnum mer 010 - 2468434 pf pér mail saskia.bartel@dcmr.nl. Mededelingen Omgevingsrecht Aanvragen Piersonstraat en Johan de Wittsingel; met de activiteit kappen, het kappen van 12 bomen, binnengekomen op 6 januari 2014. Schie 70, 72, 74, 76 en 78, 3111 PN en St. Anna Zusterstraat 1, 3 en 5, 3111 PP; met de activiteit bouwen, het wijzigen van de bestemming ten behoeve van maatschappelijke doeleinden, binnengekomen op 7 januari 2014. Rietkraag 21, 3121 TC; met de activiteit bouwen, het raam vervangen door een deur en het plaatsen van een balkonrand op de eerste verdieping aan de voorgevel, bin nengekomen op 3 januari 2014. Van der Duyn van Maasdamstraat 16, 3118 LD; met de activiteit bouwen, het uitbreiden van de woning op de eerste verdieping, binnengekomen op 5 januari 2014. Verlenging beslistermijn Jan Evertsenweg 2-4, 3115 JA; met de activiteit bouwen, het intern verbouwen van het bedrijfspand, verlengd met 4 weken, met ingang van 9 januari 2014. Verleende vergunningen Reguliere procedure Admiraal de Ruyterstraat, Aleidastraat, Anthonie Muijsstraat, Bosboomlaan, Bosrand, Burgemeester van Haarenlaan, Delflandseweg, Duivenpad, Gildeweg, Hargplein, Har- reweg, Jaap de Raatpad, Joppelaan, Julianalaan, Kerklaan, Laan van Spieringshoek, Lavendelveld, Linzenakker, Meeuwensingel, Noordeinde, Oever, Prins Fred. Hendrik straat, Ruysdaellaan, Schiedamseweg, Sportpark Harga, Strickledepark, Sweelinck- singel, Van Hallstraat, Van Swindensingel, Vinkenlaan, Vlaardingerdijk, Vlaardingseweg, Volkspark, Complex Vijfsluizen en De Wildestraat (en vergunningvrij; Aleidastraat, Bos rand, Burgemeester van Haarenlaan, Degefors, Delflandseweg, Dirk Gerhardstraat, Dr. Schaepmansingel, Hargplein, Harreweg, Laagland, Piet Heinstraat, Slimme Watering, Sveadal, Zwaluwlaan, Albardastraat en Prof. Aalberselaan); met de activiteit kappen, het kappen van 45 vergunningsplichtige en 20 vergunningvrije bomen, verleend op 10 januari 2,014. Er wordt een herplantplicht opgelegd van 45 bomen.3 Hoogstraat 110, 3111 HL; met de activiteiten bouwen en reclame, het aanbrengen van reclame en plaatsen van markies aan de voorgevel, verleend op 7 januari 2014.3 Nieuwe Waterwegstraat 29, 3115 HE; met de activiteit bouwen, het tijdelijk plaatsen voor 24 maanden van 2x4 units met de functie kantine en kleedruimte, verleend op 9 januari 2014.3 Paulus Buysstrat (openbaar gebied); met de activiteit kappen, het kappen van 4 bo men, verleend op 9 januari 2013. Er wordt een herplantplicht opgelegd van minimaal 4 bomen.3 Aangevraagde vergunningen en ontheffingen: hoe kunt u reageren? 1. Zienswijze college van burgemeester en wethouders Voordat de gemeente een besluit neemt over een aangevraagde vergunning, ontheffing of ander besluit kunt u hierop binnen zes weken (vanaf datum ter inzagelegging) mondeling of schriftelijk uw zienswijze indienen. U schrijft een brief naar het college van burgemeester en wethouders (postbus 1501, 3100 EA Schiedam) waarin u uw zienswijze op het voorgenomen besluit gemotiveerd uiteenzet. Voor een monde linge zienswijze neemt u telefonisch contact op met de gemeente Schiedam via 14 010. 2. Zienswijze gemeenteraad Voordat de gemeente een besluit neemt over een aangevraagde vergunning, ontheffing of ander besluit kunt u hierop binnen zes weken (vanaf datum ter inzagelegging) mondeling of schriftelijk uw zienswijze indienen. U schrijft een brief naar de gemeenteraad (postbus 1501, 3100 EA Schiedam) waarin u uw zienswijze op het voorgenomen besluit gemotiveerd uiteenzet: Voor een mondelingé zienswijze neemt u telefo nisch contact op met de gemeente Schiedam via 14 010. 3. Bezwaarschrift Belanghebbenden die het niet eens zijn met een besluit kunnen binnen 6 weken na datum waarop het besluit is genomen een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van bur gemeester en wethouders (postbus 1501, 3100 EA Schiedam). In het bezwaarschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betref fende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw bezwaarschrift te ondertekenen. 4. Beroepschrift Rechtbank Rotterdam Indieners van een zienswijze die het niet eens zijn met het genomen besluit, kunnen hiertegen binnen 6 weken na verzending van het besluit een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Rechtbank Rotterdam (postbus 50951, 3007 BM). In het beroepschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betreffende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw beroep schrift te ondertekenen. Hieraan zijn kosten verbonden. 5. Beroepschrift Raad van State Indieners van een zienswijze die het niet eens zijn met het genomen besluit, kunnen hiertegen binnen 6 wéken na publicatie van het besluit een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Raad van State (postbus 20019, 2500 EA Den Haag). In het beroepschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betreffende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw beroep schrift te ondertekenen. Hieraan zijn kosten verbonden. Aanvragen voorlopige voorziening Het indienen van een bezwaar- of beroep schrift voorkomt niet dat het besluit waartegen u bezwaar hebt, wordt uitgevoerd. U kunt dit proberen te voorkomen door, na indiening van uw bezwaar- of beroepschrift, een voorlopige voorziening aan te vragen bij de Rechtbank Rot terdam (sector Bestuursrecht) of bij de Raad van State. Hieraan zijn kósten verbonden. Lees de officiële bekendmakingen op

Het Nieuwe Stadsblad | 2014 | | pagina 16