Schiedam in 't kort mms\ Alexander Slapen 4. Boxspring Filmmiddag in De 5 Molens Dansavond DrieMaasStede Alles rondom de bevalling Promskoor zoekt nieuwe leden Zwarte band voor Koning Ria Kers exposeert in Frankeland Meiden Softbaldinic Kick-off campagne VVD Excursie naar atelier le Rütte Elektriscl nutvanafj Hart el ij we Ik 0 Bij ons vindt u topmerken zoals: CÖ 3 www.nieuwestadsblad.nl In ontmoetingscentrum De 5 Molens wordt vrijdagmid dag 17 januari een filmmid dag gehouden. De musicalf- i lm E vita wordt dan vertoond met Madonna en Antonio Banderas in de hoofdrollen. Kaartjes kosten twee euro en zijn verkrijgbaar bij De 5 Molens, inclusief popcorn en een consumptie. Aan vang: 13.30 uur. Argos Zorggroep organi seert vrijdag 17 januari voor het eerst het muzikale 'Mag ik deze dans van u?' in Geri atrisch centrum DrieMaas Stede. Dansliefhebbers zijn van 18.30 tot 21.00 uur wel kom aan de Voorberghlaan 35. Alle Schiedamse senioren zijn welkom. Toegang is 2,50 en vooraf kan voor een leuke prijs worden gegeten in de brasserie. Het Vlietland Ziekenhuis or ganiseert dinsdag 28 januari van 19.00 tot 21.30 uur een voorlichtingsbijeenkomst voor aanstaande ouders. Aanmelden is gewenst! Meer informatie: www. vlietlandziekenhuis.nl/be- vallen. Muziekvereniging Sint Rad boud zoekt zangers (M/V) die mee willen doen met de Schiedam Promsv het mu ziekevenement dat 9 en 10 mei in de Margriethal wordt gehouden. Dames en heren in alle stem groepen zijn welkom om op projectbasis van januari tot en met mei mee te zingen en samen met het orkest, solis ten en showballet een groots spektakel neer te zetten. De kosten voor deelname aan dit project, wat onder leiding staat van professionele diri genten, bedragen 55 euro. Stuur voor meer informatie even een mail naar: proms- koor.schiedam@gmail.com. Vlak voor de jaarwisseling vonden in Amterdam de ho gere bandexamens Aikido- lijn Tissier plaats. Aikido- docent van Aikido centrum Schiedam, Richard Koning, behaalde zijn derde dan is nu ook bevoegd om Zwarte band (le dan) examens af te nemen. Aikido wordt beoe fend op dinsdag om 20.00 uur en op zaterdag om 10.30 uur in de dojo (sportzaal) van Ped's Sports Centre aan de Westfrankelandsedijk. Ria Kers exposeert haar werk van 6 januari tot eind februari in verpleeghuis Frankeland, in de gang op de begane grond. Kers heeft verschillende technieken uitgeprobeerd maar het af gelopen jaar heeft zij zich vooral op schilderen met acrylverf op doek toegelegd. Ze schildert voornamelijk dieren die in een surrealis tische omgeving worden ge plaatst. Enthousiaste meiden vanaf 5 jaar kunnen woensdag middag 15 januari deelne men aan een softbaldinic in de Margriethal tussen 14.00 en 16.00 uur. Deelname is gratis en je kunt gewoon binnenlopen zonder vooraf gaande inschrijving. Deze praktische cursus wordt gegeven door (oud- )hoofdklassespeelsters. Het maakt niet uit of je al eerder hebt gespeeld. De VVD Schiedam houdt vrijdag 17 januari de kick- In Wenneker Cinema draait zondag 19 januari de film 'Sneeuwkoningin' voorde jeugd. In haar poging een nieuwe ijskoude wereld te creëren, heeft de Sneeuwkoningin de aarde bedekt onder een dikke ijslaag. Volgens haar magische spiegel komt de laatste dreiging van glasmaker Vegard. Door een ijzige storm worden de glasmaker en zijn vrouw Una overvallen. Ze slagen er nog net in om hun baby Kai en dochter Gerda veilig te verbergen. Aanvang: 13.00 uur. off van haar verkiezings campagne. Deze vindt vanaf 17.00 uur plaats in café Va- lentijn op de Korte Dam 2. Het verkiezingsprogramma wordt dan aangeboden aan verschillendevertegenwoor- digers uit de Schiedamse sportwereld, het maatschap pelijk middenveld, bedrijfs leven en binnenstad. De cultuurscouts van Schie dam gaan zaterdag 18 janu ari met bewoners uit Oost op excursie naar het atelier van kunstenaar Iris le Rütte in Amsterdam. Le Rütte zal daar het beeld-in-wording laten zien dat zij maakt voor het Land van Ris. Bewoners en belangstellenden zijn van harte uitgenodigd om met de excursie mee te gaan. Le Rütte maakt in opdracht van de gemeente een bron zen beeld voor het Land van Ris, nadat haar ontwerp eerdér unaniem door de be woners uit de wijk gekozen was. Op dit moment maakt Le Rütte het beeld -een bokje op een huis- in haar atelier in Amsterdam. In het voorjaar van 2014 zal het kunstwerk zijn plaats in nemen op het land van Ris. Vertrek van station Schie- dam-Centrum 13.30 uur. Deelname is gratis, reis kosten worden vergoed. Aanmelden: post@stich- tingmooiwerk.nl. verstelbare compleet met hoofdbord, matrassen en toppers, 180 x 200 cm, van 3645,- ons op Auping - Avek - Beddinghouse Lattoflex - Loddenkemper - Nolte Norma - Nox - Pullman - Silvana Texeler - Tempur - Vandyck en vele andere Alexander Slapen Escudostraat u 2991XV Barendrecht T. oio 438 4163 I. www.slaapwel.nl ma 13.00 uur -17:30 uurdi/wö/do 9.30 uur -17.30 uur vr 9,30 uur - 21.00 uur za 10.00 uur -17.00 uur Ingang Auping Ptaza Gratis parkeren voor de deur!

Het Nieuwe Stadsblad | 2014 | | pagina 23