OPEN DAGEN ALBEDA COLLEGE Van de lezer: recht toe en aan 24 EN 25 JANUARI EN 27 MAART 2014 •j. c no cl ci www.albeda.nl/opendagen Nieuwe locatie ZOS-radio Sportief in Schiedam-Noord Topklasse koffiebonenpakket voor een stuntprijs Lezersprijs 39,95 Bon puw89paw Koffiebonenpakket Schrijf je nu gratis in op www.sweetdeal.nl Week deweekkrant.nl/webwinkel X Vragen? Bel 0900 2021352 (€0,45 p.g. Twee overnachtingen voor 2 personen bij Hotel Dorhoutmees, middenin de uitgestrekte polder @sweetdealnl f facebook.com/sweetdeal.nl KIJK VOOR MEER INFORMATIE EN AANMELDEN OP ONZE WEBSITE: 3 www.nieuwestadsblad.nl Nieuwe Stadsblad woensdag 15 januari 2014 24 SCHIEDAM - ZOS-radio draait al 56 jaar in Schiedam. Maar weinig mensen zullen er dus nog nooit van deze lokale radio-omorpe gehoord heb ben. Ruim 40 jaar maakt de Zieken Omroep Schiedam programma's voor de patiën ten in het ziekenhuis en de bewoners in de verzorgings huizen. Om dat hoogtepunt të vieren werden er afgelo pen weekend allerlei bijzon dere programma's gemaakt en opmerkelijke platen ge draaid. De hoogtepunten werden teruggehaald, zoals het moment dat de vergun ning werd aangevraagd bij het Commissariaat van de Media, en dat die de omroep toen meteen een vergunning voor vijf jaar verleende. „We voldeden ruim aan alle ei sen die hier voor nodig zijn. Nou dat veroorzaakte wel even het een en ander. We moesten zeven dagen in de week, 24 uur per dag uitzen den! Dan komt er wel wat op je af. Dergelijke uitdagingen kan je alleen maar aan als je een groep mensen in huis hebt, die hart voor de om roep hebben. De samenwer king met het ziekenhuis, di verse instanties die werkten namens de gemeente, het was allemaal fantastisch!", aldus Cees Kroone die foto's heeft geplaatst op www.het- schiedammertje.com „Fase één was er, de 's Gravelandseweg. Deze weg werd onder handen genomen en het eind re sultaat mocht er best zijn. Vati tweebaans snelweg naar apart linksaf dan wel rechtsaf. De volgende fase kwam eraan. Maanden moesten wij omrijden, ge laten over ons heen laten gaan. Er werden, omdat er bedrijven bij kwamen, ex tra invoegwegen ingepast, prima. Alleen die mid denberm, daar werd niet aan getornd. Die moest en zou, denk ik, onveranderd blijven. En daar komt het linksaf en rechtsaf afslaan den ken, om de hoek kijken. Een probleem voor de in genieurs van ontwikkeling Schiedam, lijkt mij! Een auto om links of rechts af te laten afslaan gaat nog wel en is zeker haalbaar bij die ontwikkeling. Nu zijn er echter ook vrachtwagens met een combinatie of een trailer, dat is één zo'n stuk achter een cabine, voor de knappe koppen. Die kun nen die draai, voor of ach terwaarts niet maken. Denkt u nu dat die ingeni eurs hier rekening mee ge houden hebben? Nee. Vrachtwagens, in het alge meen, kunnen die draaien niet maken, sterker nog, eerst wel. Gelooft u mij niet Gemeen te Schiedam? Ga maar eens kijkje nemen op het laatst opgeleverde stuk van de 's Gravelandseweg. De sporen die het recht toe, recht aan denken van de dienst knappenkoppen, staan letterlijk en figuurlijk afgedrukt in de bermen." Hans Henrichs SCHIEDAM - Ruud Figee (61) is sportcoach van de gemeente Schiedam en leidt een loop groepje dat iedere zaterdag morgen hardloopt vanaf ten- niscentrum Kethelhaghe. „We lopen zo weinig moge lijk vaste rondjes en maken zoveel mogelijk gebruik van de mogelijkheden die de na tuur rond Kethel ons biedt. Het is niet zo zwaar als een 'bootcamp' maar je moet je wel behoorlijk inspannen. Achteraf geeft dat een goed gevoel 'tussen de oren' en voel je je fit", zegt Figee. Ook meedoen? De training start om 9.00 en duurt tot 10.00 uur. Meer informatie? Stuur dan een mail: ruud@fige.nl Heerlijk weekend bij Anno Nu in Oostkapelle - 2 overnachtingen voor 2 personen inclusief ontbijt Overdag kun je genieten van de prachtige omgeving op Walcheren, de bossen en duinen en natuurlijk het prachtige strand van Oostkapelle. Dat alles op slechts enkele minuten van Anno Nu. In het restaurant en Grand-Café is het daarna bijkomen en genieten van allerlei lekkere, meestal Zeeuwse producten. We hebben een sensationele aanbieding voor u met koffiebonen van de absolute topmerken Lavazza, Grand Maestro Italiano, Pepes en Segafredo. Trakteer uzelf op een unieke koffiebeleving voor een stuntprijs en laat te vens een onvergetelijke indruk achter bij familie en vrienden. Lavazza Qualita Rossa (lkg) Met een marktaandeel in Italië van meer dan 50% mogen we gerust stellen dat een karakteristiekere Italiaanse koffie dan Lavazza niette vinden is. Deze koffie kenmerkt zich door een vol aroma en een uitstekende, verfijnde smaak. Heerlijk genieten dus! Grand Maestro Italiano (lkg) De Rolls Royce onder de koffie. Alleen de allerbeste Arabica bonen uit Costa Rica, Mexico, Colombia en Brazilië zijn zorgvuldig geselecteerd voor deze uitmuntende melange. Een waar genot voor uw smaakpapillen, waar u maar geen genoeg van zult krijgen. Pepes Caffe Espresso (lkg) Klassieke, melange van arabica- en robustabonen. Mooi donker gebrand met een perfecte smaakvolle crèmelaag en een heerlijke kruidige en romige afdrohk. De bonen zijn op authentieke Italiaanse wijze geroosterd. Segafredo Casa 'Gusto Cremoso' (lkg) Volle, romige smaak met een heerlijke aroma. Iedere dag opnieuw een 'espresso' hoogtepunt. Segrafredo Casa 'Gusto Cremoso' heeft geeft een uitbundige geur. Bij het gehemelte heerlijk kruidig, zonder storende bittere nasmaak. D x Koffiebonenpakket 39,95* Exclusief 5,95 verzendkosten Achternaam: mO vO Straat: Nr: Plaats: Postcode: Telefoon: E-Mail: Ik machtig Buckaroo Payment Bankrekening: Services in opdracht van Wegener Media éénmalig het verschuldigde nnnnnnnnn bedrag te incasseren van: LJLJLJLJLJLJLJLJLJ Stuur deze bon in een envelop naar: Webwinkel, SOMBBmm HandtekeninÊ In het hart van Nederland, aan het Veluwemeer vind je Hotel Dorhoutmees. Een aantrekkelijke accommodatie die enerzijds perfect op de Randstad aansluit. En anderzijds - grenzend aan de Veluwe - ook goed bereikbaar is voor de noordelijke provincies. Inclusief een dagschotel en 2 toegangskaarten voor Flevonice. krant

Het Nieuwe Stadsblad | 2014 | | pagina 24