Schiedam in 't kort Wat is nu een eerlijke prijs voor een onderhoudsbeurt? gj CARSOMNL Politieke Stamtafel Ruilbeurs voor jong en oud Klik&Tik. Het internet op Vrijwilligers gezocht Lezing 'Omgaan met geld' Expositie van gedichten Rolling Stones Tribute Regelgeving mantelzorgers Rommelmarkt in Oost Nieuwjaars concert Radboud Check eerst Carsom.nl De onafhankelijke vergelijkingssite voor auto-onderhoud Gratis offertes aanvragen bij erkende garages in je buurt Offertes eenvoudig op 15 punten vergelijken Jouw beste deal kiezen O www.nieuwestadsblad.nl Nieuwe Stadsblad woensdag 22 januari 2014 -35 filmmuziek van The Hunger Games. Het concert in De Korenbeurs begint om 14.30 uur, toegang is gratis. D66, Progressief Schiedam en GroenLinks organiseren zaterdag 25 januari voor de 38e maal een Politieke Stamtafel. Na de Stamtafel die eind december live in de uitzending van LookTV plaatsvond, nemen de drie partijen nu als vanouds weer plaats in restaurant Zéalig, aan de Grote Markt. Schiedammers kunnen hier raadsleden ontmoeten en vragen stellen. Aanmelden is niet nodig. De stamtafel is van 15.00-16.30. Er is weer een ruilbeurs op zondag 26 januari vanaf 13.00 uur in ontmoetings centrum Woudhoek op het Heijermansplein. Deze is bedoeld voor verzamelaars van prentbriefkaarten, jo kers en eerste dagenvelop pen. Toegang is gratis en gratis taxatie is mogelijk. Voor wie nog niet vertrouwd is met Internet, is er een cur sus in de Bibliotheek Schie dam. Vanaf 6 februari, vier bijeenkomsten, voor 25 euro. Leden betalen 20 euro. Seniorenwelzijn is hard op zoek naar vrijwilligers. Bent u de vrijwilliger die een se nior blij wil maken met dat wat u graag doet? Is admi nistratie een peulenschil? Vindt u het gezellig om met iemand een kopje koffie te drinken of naar de markt te gaan? Neem dan beslist eens contact op met Senioren welzijn: Sjoukje Boers, tel. 06-33326311 of Arianne Ze venbergen, tel. 06-33319496. Adviesavond: financiën op orde Budgetcoach Gerharda van Dam geeft donderdagavond 30 januari informatie over het omgaan met geld én het op orde krijgen van de fi nanciën. Aan de orde komen thema's als het opzetten van een maandbudget en waar je al- lemaf§ rekening mee moet houdeft, denk bijvoorbeeld aan onregelmatige uitgaven als cadeaus. Ook komen er praktische tips en bespaartips langs. Programma begint om 19.30 uur, leden kunnen twee gra tis kaarten krijgen op ver toon van hun pas, niet-leden betalen 2,50. De Cultuurscouts trappen de Landelijke Poëzieweek af met de opening van een ge dichtenexpositie tijdens de eerste Couleur Locale net- werkbijeenkomst van 2014. Kom op vrijdag 31 januari 2014 tussen 16.30 en 19.00 uur naar de CS Projectruim te aan het Stationsplein 10. Iedereen die wil ontdekken wat er in Schiedam te doen is op het gebied van kunst en cultuur is welkom,. Aan melden kan door te mailen naar cultuurscouts@stich- tingmooiwerk.nl of te bellen met: 273 47 80. In De Graauwe Hengst treedt donderdag 23 vanaf 22.00 uur de Rolling Stones Tribu- teband Dead Flowers op. Za terdag 25 januari treedt hier vanaf 22.00 uur Splinter op, de band die wereldberoemd is in Schiedam. Er is dinsdagochtend 28 oktober vanaf 10.00 uur weer een mantelzorgcafé in Schiedam. Mantelzorgers kunnen hier kosteloos aan deelnemen. Er wordt in ge- Een Italiaans meesterwerk donderdag, vrijdag en zaterdag in Wenneker Cinema. La Grande Bellezza won de belangrijkste prijzen bij de European Film Awards en gaat over Jep Gambardella, een schrijver/journalist die ronddoolt in de upperdass van Rome. Tijdens zijn 65ste verjaardag, die hij uitbundig viert op het dakterras van zijn villa, realiseert hij zich hoe hol zijn bestaan in feite is. Aanvang 20.30 uur. Zie ook: www.wennekercinema.nl sprek gegaan met Nico van der Vliet en Hanke Clausen van de ANBO over relevante regelgeving voor mantelzor gers. Vooraf aanmelden is niet nodig, de bijeenkomst wordt gehouden op het Land van Ris 6. Wijkcentrum Oost gaat zon dag 26 januari weer van start met de maandelijkse rommelmarkt. Wie nog een tafel wil huren kan terecht bij het wijkcentrum en de kosten zijn negen euro per -tafel en twee voor vijftien. Aanmelden kan bij het wijk centrum. De rommelmarkt is te bezoeken tussen 10.00 en 15.00 uur. Muziekvereniging St. Rad boud organiseert zondag 26 januari een nieuwjaars concert waarmee de ver eniging het jubileumjaar start. St. Radboud bestaat in 2014 namelijk 125 jaar. In de Korenbeurs speelt het orkest onder leiding van Martijn Krijnen een 'tradi tioneel' nieuwjaarsconcert met veel Weense invloe den. Natuurlijk ontbreekt ook de Radetzkimars niet. Daarnaast speelt het leerlin genorkest onder leiding van Lisette Harms enkele mu ziekstukken waaronder de Vind de beste deal voor auto-onderhoud

Het Nieuwe Stadsblad | 2014 | | pagina 35