J Nieuw hockeycomplex staat al op papier Jan Heijstek P, Schiedam en Holy/G samen Twee finales HargaODI Winst voor Charlie r O www.nieuwestadsblad.nl BEKENDMAKING ALGEMENE WET BESTUURSRECHT ROTTERDAM Albrandswaard Barendrecht Bernisse Brielle Capelle aan den IJssel Hellevoetsluis Krimpen aan den IJssel Lansingerland Maassluis Ridderkerk Rotterdam Schiedam Spijkenisse Vlaardingen Westvoorne Besluiten dagelijks bestuur 11 december 2013 Het dagelijks bestuur van de stadsregio Rotterdam heeft op 11 december 2013 besloten: 1op grond van artikel 3 lid 1 van de Subsidieverordening Verbetering Luchtkwaliteit voor het jaar 2014 het subsidieplafond vast te stellen op 500.000; 1.1 op grond van artikel 3 lid 2 van de Subsidieverordening Verbetering Luchtkwaliteit de tijdvakken voor het indienen van aanvragen in het jaar 2014 vast te stellen op de perioden 1 januari tot 1 april en 1 juli tot 1 oktober. Besluiten dagelijks bestuur 12 februari 2014 Het dagelijks bestuur van de stadsregio Rotterdam heeft op 12 februari 2014 besloten: 1de Uitvoeringsregeling Brede Doeluitkering 2014 overeenkomstig het ontwerp wijzigingsbesluit te wijzigen. 2. de nota 'Dat spreken we af! Woningmarktstrategie en Woonvisie Regio Rotterdam 2014-2020' vast te stellen. 3. de gemeente Albrandswaard vrijstelling te verlenen van het bepaalde in paragraaf 3.1 "Huisvestingsvergunning" van de Huisvestingsverordening stadsregio Rotterdam 2006. 4. op grond van artikel 3, eerste lid van de Subsidieverordening Verbeterin Luchtkwaliteit, het subsidieplafond voor het jaar 2014 (tijdvak 1 januari tot 1 april) te verhogen naar 700.000; 4.1 op grond van artikel 8, eerste lid van de Subsidieverordening voorziening laadpalen op eigen terrein, het subsidieplafond te verhogen met naar 220.000. De bovengenoemde besluiten liggen vanaf donderdag 20 februari 2014 op werkdagen (gedurende de aldaar gebruikelijke openingstijden) ter inzage in de gemeentehuizen van de aan de stadsregio deelnemende gemeenten, alsmede (van 8.30 tot 17.00 uur) bij het Kenniscentrum Bestuursdienst Rotterdam, Coolsingel 40, kamer 314 te Rotterdam. De vergaderstukken van het algemeen bestuur en de besluitenlijsten van het dagelijks bestuur zijn gepubliceerd op www.stadsregio.info. Besluiten algemeen bestuur 12 februari 2014 Het algemeen bestuur heeftin de openbare vergadering van 12 februari 2014 besloten: 1de concept Kadernota begroting 2015 vast te stellen. 2. de Verordening Bezwaarschriftencommissie stadsregio Rotterdam 2014 vast te stellen onder gelijktijdige intrekking van de Verordening Bezwaarschriftencommissie stadsregio Rotterdam 2006. 3. op grond van de 'Verordening Bezwaarschriftencommissie stadsregio Rotterdam 2014': de heer T.P.J. Bruinsma te benoemen tot algemeen lid van de bezwaarschriftencommissie van de stadsregio Rotterdam; mevrouw A.C.B.W. Doup te benoemen tot algemeen lid van de bezwaarschriftencommissie van de stadsregio Rotterdam, met specifieke deskundigheid op het gebied van het ambtenarenrecht. 5. de Verordening tot intrekking van de Subsidieverordening investeringsreserve stadsregio Rotterdam 2011 met terugwerkende kracht vast te stellen per 1 januari 2014. 4. 4.1 de nota van beantwoording bij het ontwerp liquidatieplan stadsregio Rotterdam vast te stellen; het liquidatieplan stadsregio Rotterdam vast te stellen. Het dagelijks bestuur van de stadsregio Rotterdam, de secretaris, drs. J. Fix De contouren van de nieuwe accommodatie VOIiVO MERCEDES VOLVO CLASSICS Volvo - stationcars Soendalaan 30 Aankoop advies Si taxatie 3131 lv viaardingen Mercedes bestelwagens Tel. o I o - 4600282 Onderhoud - service Si restauratie Mobiel 06 - 20040431 ACCU - bandenservice www.janheijstek.nl Tevens gebruikte onderdelen Kwaliteit gespecialiseerd - mercedes vans volvo classic SCHIEDAM-De competitielei der van de honkbalbond kon er niet onder uit: Schiedam, Holy/Gophers-combinatie en het tot het eerste team gepromoveerde en zeer ge routineerde oorspronkelijk tweede team van het Maas- Brons NK-judo SCHIEDAM - Mark Roon heeft zijn debuut op het Neder lands kampioenschap tot 21 jaar afgesloten met brons. De 16-jarige judoka, in 2013 genomineerd als sporttalent van de Schiedam, was de jongste deelnemer in de ge wichtsklasse boven 100 kg. Al eerder had de leerling van Sportinstituut Schie dam zich in een hogere gewichtsklasse gemeld en daar bovenmodaal stand ge houden. Die ervaring zorgde er voor, dat hij ook nu zon der schroom op de tatami stond. Clubgenote Patricia van Hees haalde de eindron des niet. Beiden gaan ze nu op 15 maart proberen zich te plaatsen voor het Neder lands kampioenschap U 18. sluise Gophers treffen el kaar komend seizoen in de tweede klasse D. De andere negentallen in deze klasse zijn: Ridderkerk Rowdies, ADO/Lakers 2, Blue Birds 2, Euro Stars 2 en 3, Neptunus 2 en Wassenaar. De compe- SCHIEDAM - De korfbalcom petitie ligt even stil en gaat pas in het weekeinde van 1 en 2 maart verder. Daarna volgen voor de clubs in het rechter rijtje van de derde klasse F de weken van de waarheid. Voor maar liefst vijf teams, waaronder HargaODI, is degradatiegevaar heel actu eel: Harga/ODI 12-10, NIO, HemurEnge en Triade 12-8, Nikantes 12-7. Dankzij de voorsprong op de rest lijken de zorgen voor het Schiedamse acht tal ogenschijnlijk het minst alarmerend. De nog te spe len twee duels zijn echter wel finales. Het achttal van trainer Peter Bierens begint titie start in het weekeinde van 12/13 april. HGC oefent vooraf tegen Gophers, Blue Birds, Adegeest en Twins. Schiedam spart tegen Stags, UW en Blue Birds. Ook is er een 2-daags toernooi en 30 maart een trainingskamp. 1 maart tegen kampioens kandidaat Oranje Nassau en sluit de competitie af tegen Triade. Gezien het programma van de andere degradatie kandidaten lijkt één punt voldoende om het vege lijf te redden. HemurEnge en Nikantes krijgen het heel moeilijk. Deze clubs wacht de confrontatie met Viko en Fiducia, die beiden Oranje Nassau van de troon kun nen stoten. Een mooie af fiche is op 1 maart het duel Triade-NIO, terwijl NIO een week later mogelijk het kind van de rekening is van Oranje Nassau, dat dan door winst de kroon op het werk kan zetten. de voorzitter, ing. A. Aboutaleb voor de fusie-hockeyclubs Spirit en Asvion staan op papier. door Gerard S. Verver SCHIEDAM - 'Schiedam in beweging' vond vrijdagmor gen dat het nieuws over het vergelijk tussen de clubs, gemeente en ontwikkelaar best aan de grote klok ge hangen mocht worden en zette Twitter in om het naar buiten te brengen. „Het klopt", bevestigt Spi rit's voorzitter René van der Klink. Voordat er echter sprake kan zijn van bouw activiteiten moet wel eerst de grond waarop de hockey club nu speelt, worden ver kocht. Vanuit de opbrengst wordt de aanleg van het nieuwe complex in sport park Harga gefinancierd. Vooruitlopend op de ver koop (waarvoor zich al Het hockeycomplex aan de Hargalaan krijgt een andere bestemming. Het wachten is op een koper, maar tal van gegadigden hebben zich al gemeld. foto: GV tal van gegadigden zoals sportwarenhuis Decathlon gemeld hebben) hebben be trokkenen al heel wat ses sies achter de rug. „Daarmee^ hebben we een voorschot genomen op het moment, dat de verkoop gestalte krijgt. Wanneer we op dat moment nog met alle partijen aan tafel moeten gaan en de wensen in kaart brengen, zijn we maanden verder voordat de bouw kan starten. Nu zijn er klaar voor." De accommodatie 'wordt thuishaven voor meer dan 1200 hockeyers en krijgt zes kunstgrasvelden. Van der Klink: „Alle lichten staan op groen." Het in het Friese Gorredijk gehouden Open Nederlandse kampioenschap Full Karate leverde Charlie Paulsen (midden) in de klasse 17 jaar de eindzege op. De Schiedamse leverde strijd met karateka uit binnen- en buitenland. Ze traint bij Bassai-Dai Dojo (http://bassaidaidojo.nl). Branchevreemd SCHIEDAM - WK startte het en na de fusie gaat Kethel- Spaland er mee door: één keer per jaar doen de voet ballers namelijk aan bran chevervreemding en melden zich in tennishal Kethelha- ghe voor een potje tennis. Het leverde een verrassende winnaar op: Daan van der Meer. Hij was de beste op baan 2 en scoorde genoeg punten om overall-winnaar te worden. Het leverde hem een fles wijn, de Geitenbeker en de loodzware wisseltro fee op. Wat minder fortuin lijk was Marcel Steenbergen, die de traditionele nummer laatst Richard Kreischer op volgde en als de "ADO Den Haag" van het toernooi de poedelprijs op streek. v - - 94% VAN DE CONSUMENTEN ONTVANGT DÉ WEEKKRANT GRAAG! 3ET dé Weekkrant is overal welkom W6G6NGR Media bouwen aan samenhang www.stadsregio.info

Het Nieuwe Stadsblad | 2014 | | pagina 8