2499, Wonen in Vlaardingen? Verrassend! Gebr. v/d Bosch keukens SUPERAANBIEDING Keuken 300 cm compleet met Woon plus Koopwoning van de maand maart 2014 Lijst 11 LAAT ONS U UITLEGGEN WAT DAT VOOR U BETEKENT! www.woonplus.nl Uw stem in de gemeenteraad Al 20 jaar een begrip in Vlaardingen e.o. Gebr. v/d Bosch keukens O www.nieuwestadsblad.nl Nieuwe Stadsblad woensdag 5 maart 2014 15 <J Schubertplein 85, Schiedam Noord Koop nu en ontvang 5000,- koperskorting fraai 2 kamer appartement op de 5e verdieping degelijke keuken, moderne badkamer woonoppervlak 50 m2 koopsom 88.500- k.k. netto woonlast ca. 330,- (excl. VvE bijdrage) Voor de snelle beslisser! Wie in maart 2014 het koopcontract ondertekent ontvangt C 5.000 koperskorting bij de notaris. Bent u een koopstarter op de woningmarkt? Informeer dan meteen naar de starterslening. Deze groene wijk, met het recreatiegebied Midden Delfland, de talloze winkels, scholen, sportfaciliteiten en openbaar vervoer om de hóek, draagt bij aan een zorgeloze, leefomgeving. Informatie bij 3D makelaars, T. 010 427 77 88 Vateriusstraat 3-5 3122 AM Schiedam T. (010) 204 51 00 Kijk voor ons actuele woningaanbod op 8 9 maart 2014 AHOY ROTTERDAM www.iceageiive.nl niomlodM» CE» LEEFBAAR SCHIEDAM Kookplaat/Schouw/Oven/Koelkast en Vaatwasser NU 40 verschillende fronten en kleuren www.vdboschkeukens.nl Industrieweg 26 3133 EE Vlaardingen Tel. 010-4601905 Fax 010-4354943 Openingstijden Maandag t/m vrijdag 09.00 uur - 16.00 uur Zaterdag 10.00 uur - 14.30 uur Wonen in Vlaardingen is zo gek nog niet. Dat is de boodschap van de Woonbeurs Vlaardingen, die zaterdag 15 maart z'n zesde editie beleeft. Richard Steffers, van het organiserende Fundament Financiële Dienstverleners, vertelt waarom. Door Rob Kokkelink VLAARDINGEN - Het thema van de woonbeurs is 'Ver rassend!'. Steffers noemt als voorbeeld De Nieuwe Vogel- buürt. Bij uitstek een plek waar starters en jonge gezin nen zich straks thuis voelen; een kindvriendelijke, veilige en groene buurt, waar tege lijkertijd alle voorzieningen bij de hand zijn. Of neem de Babberspolder. "Een jaar of vier geleden kwam de buurt nogal eens negatief in bet nieuws. Nu is het een hart stikke leuke wijk met jonge gezinnen, waar je met de re gelmaat van de klok 'Hoera, een jongen!' of 'Hoera, een meisje' op de voorgevel ziet hangen. In Holy zuidoost staat de komende jaren het zelfde te gebeuren", weet Steffers. Steffers benadrukt het belang van voldoende woningen voor jongeren die net afge studeerd zijn, gaan samen wonen en later wellicht kin deren krijgen. Hij constateert tevreden dat de gemeente daar ook heel doelbewust op stuurt en hard bezig is het woninggaanbod in de stad gevarieerder te maken. 'Meer in balans', zoals Steffers dat noemt. "De gemeente heeft een duidelijke stip aan de horizon. Maar ook ontwik kelaars durven hun nek uit te steken en woningcorpo raties investeren in de buur ten", stelt hij. Het is wellicht mede daarom POSITIEVE SIGNALEN IN AANLOOP NAAR 6E WOONBEURS VLAARDINGEN dat de Vlaardingse huizen markt het in lastige tijden beter deed en doet dan die in omliggende gemeenten, denkt Steffers. "De afgelo pen jaren is zeventig, tach tig procent van'het aantal voorgenomen woningen ook daadwerkelijk gebouwd. Dat is heel netjes." Steffers constateert tevreden dat de woningmarkt sinds september vorig jaar, mede dankzij de voorzichtig posi tieve signalen van banken en overheid, in rustiger vaarwa ter is gekomen. "En rust geeft vertrouwen. Huizen zijn voor een scherpe prijs te koop; dat maakt het ook aantrekkelijk voor starters", zegt hij. Maar wonen in Vlaardingen is meer dan alleen 'steen', benadrukt Steffers. "Met Richard Steffers: 'De gemeente heeft een duidelijke stip aan de horizon. Maar ook ontwikkelaars durven hun nek uit te steken en woningcorporaties investeren in de buurten.' Foto: WM bijvoorbeeld de Stadsgehoor zaal, poppodium De Kroe- poekfabrrek en de bioscoop heeft de stad voldoende cul tuur in huis. En we hebben een schat aan horeca op en rond de Westhavenplaats. Op elk punt van de stad zit wel een winkelcentrum. Onlangs is een V&D in het centrum geopend. En Vlaar dingen heeft met het Mid den-Delfland en de Broek polder misschien wel de mooiste achtertuin van Ne derland. Ik spreek wel eens Vlaardingers die niet eens weten dat we er een prach tig Klauterwoud hebben. Dat sluit mooi aan op het thema van de woonbeurs: 'Verras send!'" De zesde editie van de Woonbeurs Vlaardingen is zaterdag 15 maart van 10.00 tot 16.00 uur in de Grote Kerk aan de Markt. Van notaris tot interieurstylist, van projectontwikkelaar tot installateur; ze zijn er allemaal. Ook aan de kinderen is gedacht; er is een speelhoek, waar ze zich prima kunnen vermaken. De toegang tot de woonbeurs is, als altijd, gratis. Meer info op www. woonbeursvlaardingen.nl. Overigens heeft Steffers ver gevorderde plannen om eind september een dergelijke woonbeurs in Schiedam te organiseren.

Het Nieuwe Stadsblad | 2014 | | pagina 15