((MIMI®.! ICE FONDUE (-196°C) In maart en april 2014 GRATIS i.c.m. Verlegen katje zoekt baas blakkere ammenaan Hazelnoot cappuccino slagroomtaartj e Ham-kaascroissants 1,- Witte puntbroodjes 6 stuks l,50j Lange sprits 200 gram 2,- 0180-421008 www.detheetuinrijsoord.iil De Theetuin, gezellig voor jong en oud! Open Dag Vlietland Ziekenhuis Powergirls in de bieb Zanger Bob wordt ridder Beweegredenen voor invoeren toegangspassen Taart en gebak bestellen? WOONBEURS VLAARDINGEN tlOTE tïH (UHDINttN ZATERDAG woonbeursvlaardingen.nl BÉ Brunchbuffet 22,95 (zondag I2.00-15.00 uur) BBQ (grill) buffet 27,95 (vrijdag en zondag) 29,95 (zaterdag) O www.nieuwestadsblad.nl Nieuwe Stadsblad woensdag 5 maart 2014 5 Met wat geluk heeft de fotograaf Jopie op de foto weten te zetten, want dat vindt ze eigenlijk allemaal maar niks. foto: Rick van Helden SCHIEDAM - In dierentehuis Hargahoeve zit een verle gen katje te wachten op een nieuw huis. Het was een hele toer om Jopie op de foto te zetten, want dat vindt ze eigenlijk allemaal maar niks. Knuf felen is wel één van haar favoriete activiteiten. Jopie krijgt dieetvoer, maar daar is ze zelf wel tevreden mee. Wie heeft er plaats voor dit knappe beestje? Dierentehuis Hargahoeve is te vinden aan de Sportlaan, naast het Vlietland Zieken huis. SCHIEDAM - In de landelijke Week van Zorg en Welzijn biedt het Vlietland Zieken huis inwoners uit de regio een kijkje achter de scher men.. Zaterdag 15 maart tus sen 10.00 en 15.00 uur is Ie dereen welkom. Omdat bewegen in de bui tenlucht belangrijk is bij het herstel van een ope ratie of ziekte organiseert sportschool Tino Hoogen- dijk klokslag 12.00 uur een beweegevenement in de binnentuin. Onder leiding van een sportinstructeur bewegen zoveel mogelijk bezoekers van de open dag 10 minutén op swingende muziek. Voor iedere deelne mer gaat er één euro naar de Stichting Vrienden van het Vlietland Ziekenhuis. Van de opbrengst wordt een Tino Hoogendijkboom geplant. Iedereen kan meedoen! Kijk voor meer informatie ook: www.vlietlandzieken- huis.nl/opendag SCHIEDAM - Op Internatio nale Vrouwendag, zaterdag 8 maart, rockt en swingt de Bibliotheek Schiedam vanaf 13.30 uur op de muziek van zeven Schiedamse power girls. CAT, Jolie Hakkert, Kizzy, La Mirande, Willow Mae met het duo Seth en Bo treden op. De toegang is gra tis en mannen zijn natuur lijk ook welkom. De Bibliotheek Schiedam organiseert iedere maand een muzikaal intermezzo in het theater in de biblio theek. Lokale en regionale muzi kanten en kleine ensembles kunnen zich hier presen teren in een ongedwongen sfeer. REGIO - De Schiedamse zan ger Bob Offenberg is met zijn 17 jaar de jongste carna valsridder van Nederland. Zaterdag 1 maart werd hij in Rotterdam-Lombardijen (Noelemakkerdam) door prins Lombard de Vijfde (in het dagelijks leven de 56-ja- rige Marius Vos) met de slag van een heus zwaard verhe- André Hertog, directeur van Irado legt in een reactie op de open brief van mijnheer Van der "Horst, 25 februari in deze krant, uit wat de be weegredenen zijn geweest voor het invoeren van toe gangspassen voor de onder grondse containers. „Aan het toegangscontrole systeem is een signalering gekoppeld die doorgeeft wanneer de container bijna vol is. Vóór de invoering van het passensysteem werd op basis van ervaring en hand matig gecontroleerd of en hoe vol de container was. Nu ontvangt Irado automatisch een signaal als de container bijna vol is, zodat deze kan worden geleegd. Irado kan hierdoor efficiënter werken. Daarnaast is gebleken dat veel bedrijven in Schiedam hun bedrijfsafval illegaal dumpen in de ondergrondse containers die bestemd zijn voor huisvuil. Dat heeft een onnodige belasting van de ondergrondse containers tot gevolg en brengt extra kosten met zich mee. Door de containers af te sluiten met een toegangscontrole- pas uitsluitend voor bewo ners, worden deze bedrijven verplicht hun afval op een verantwoorde manier af te voeren via een erkende af- valinzamelaar (die ze ove rigens zelf kunnen kiezen). Nog een reden om voor toe gangscontrole te kiezen is dat er aan het systeem een signalering gekoppeld is die containerstoringen automa tisch bij Irado meldt. Hier door kunnen storingen snel ler worden verholpen." André Hertog wil mijnheer Van der Horst graag uitnodi gen voor een gesprek om een en ander te bespreken. De volledige reactie via: www. nieuwestadsblad.nl ven in de ridderstand. Bob Offenberg voelt zich vereerd: „Als je kijkt wie mijn voorgangers zijn. Ik ben trots dat ik in een rijtje met Lee Towers, Gerard Cox en Ben Cramer mag staan." Met een optreden van Bob en de riddering sloot vereni ging De Noelenmakkers een succesvol 38e jaar af. Onder meer om dit soort overlast tegen te gaan zijn nu overal containers te vinden. Mét toegangspas. foto: archief WM www.bakkerammerlaan.nl van 10.00 tot 16.00 uur Deze aanbiedingen gelden van donderdag 6 t/m woensdag 12 maart Voor meer INFORMATIE en VOORWAARDEN kijk op onze SITE of BEL! Pruimend ijk I6-2988XN Ridderkerk - mfu r/ dcüuetuin rij soord.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2014 | | pagina 5