ov Scyedam zet de tering naar de nering Fianchetto in gevaar Miles Derby 7 juni Harga handhaaft zich OVMiles opent deuren 'Wondermiddel tegen eczeem en psoriasis' Grahams skincare Voorzit(s)ter Op bezoek bij Sparta O www.nieuwestadsblad.nl Nieuwe Stadsblad woensdag 12 maart 2014 10 dê plus van dê/isT Met het aangekondigde vertrek van toppers SCHIEDAM - Was Fianchetto na vier wedstrijden één van de koplopers van de Rotter damse promotieklasse, twee verloren confrontaties later strijdt.de Schiedams/Vlaar- dingse schaakcombinatie tegen degradatie. Het pro- SCHIEDAM - In de aanloop naar de start van de cric- ketcompetifie (op zaterdag 3 mei) zijn er door Hermes DVS vijf oefenwedstrijden gepland: HCC (12 april), Rood&Wit (13 april), VCC (20 april), QuickH (26 april) en Sparta (27 april), Hermes opent de competitie met een thuisbeurt tegen VRA. Excelsior'20 treft in Am stelveen ACC. Een week la ter krijgt Excelsior'20 VRA op bezoek en mag Hermes proberen om in Amsterdam Dosti te verslaan. De eerste derby tussen de Schiedamse cricketgrootmachten is op zaterdag 7 juni. Net als vo rig jaar wordt de competitie afgesloten met play-offs met de nummers 1 tot 4. bleem is dat liefst vier van de acht clubs degraderen. Het doek viel al voor drie teams: Rotterdam 2, Sliedrecht 2 en Dordrecht 2. Fianchetto moet zijn hachje zien te red den tegen Shah Mata, een van de andere degradatie- SCHIEDAM - HargaODI heeft zich, dankzij winst op Tri ade, ruimschoots weten te handhaven in de derde klasse. De Schiedamse korfballers verkeerden lang in degradatiegevaar, maar finishten uiteindelijk toch in het linker rijtje. In de thuiswedstrijd tegen Triade kwam HargaODI moeizaam op gang en slaagde er pas in de tweede helft in om ruim afstand te nemen van de be zoekers. Tot aan de rust liep de score gelijk op: 8-7. Na de hervat ting kwam HargaODI pas na tien minuten op stoopn, wist een gat vanvier prin ten te slaan en won met uiteindelijk 19-14. Op 22 kandidaten, en De Willige Dame. De stand: Messema- ker 1847 en Willige Dame 11 punten, Ivoren Toren 10, Spijkenisse2 9, Fianchetto, Moerkapelle, Shah Mata 8, Rotterdam2 3, Sliedrecht2 2, Dordrecht2 1. maart begint deel twee van de veldcompetitie met een thuiswedstrijd tegen NIO. Tafeltennis Voor de Scyedamvrouwen gaat het eredivisiedoek val len. Het kwartet sprokkelt in de degradatie-poule van de play-offs af en toe wat punt jes: te weinig om de hoop op behoud levend te houden. Zaterdag werd met 6-0 ver loren van US. Dat verlies zorgt er voor, dat de Schiedamsen nog vaster op de laatste plaats werden genageld: Fürst 4-21, US 5- 17, Hilversum 4-15, Pannin- gen'74 5-11, De Treffers/R 4-9, Scyedam 4-6. Spaar met je OV-chipkaart gratis voor leuke kortingen en extra's. Meld je nu aan op ovmiles.nl Michel de Boer en Casper ter Lüün lijkt Scyedam een stapje terug te moeten doen. door Gerard S. Verver SCHIEDAM - „Een kwestie van geld", legt voorzitter Maurice Seijkens eerlijk uit. „Het heeft geen zin om dat te ontkennen. Topsport legt een flink beslag op de financiële middelen. Deels mag dat dan door externe partijen betaald worden, het deel dat we zelf moeten ophoesten is aanzienlijk." Vandaar, dat besloten werd de tering naar de nering te zetten. Toch is de club niet van zins om vrijwillig voor degradatie naar de eerst di visie te kiezen. Scyedam is in ieder geval voor komend seizoen zeker van prolonga tie van een plaats in de ere divisie. „En dan? Dat wordt achter elkaar veel verliezen", is de, gezien het inleveren van kwaliteit, voor de hand liggende vraag. „We zijn niet de enige club, die inteert", is vastgesteld. „Smash'70, Westa, zelfs Enjoy&Deploy en ook FVT zien spelers ver trekken. Zo gaat het comple te niveau van de ere-divisie omlaag. Daardoor zou het zomaar kunnen, dat wij ons handhaven." Scyedam kent een uitstekende jeugdoplei ding. Het leverde eerder al Britt Eerland, Koen Hage- raats en Rajko Gommers af aan de top van de ranking. En nog steeds timmeren Schiedamse jeugdteams aan de weg en zijn de jongeren rijp om vacatures te vullen. Scyedam neemt aan het einde van het seizoen afscheid van Michel de Boer (links) en Casper ter Lüün (rechts). Foto: Jolanda Vuijk advertorial Een Australische bouwvakker kon niet langer aanzien dat zijn zoontje zoveel last had van eczeem en begon aan de keukentafel zelf een middel uit te vinden voor de klachten van zijn zoon. Nu, veertien jaar later, is zijn huidverzorgingsproduct op natuurlijke basis in Australië het meest gebruikte natuurlijke middel tegen eczeem en psoriasis en is het bij veel mensen niet meer uit het leven weg te denken. Jeroen Dorresteijn haalde de crème naar Europa en introduceerde het om te beginnen in Nederland. Dorresteijn vertelt: 'Vrienden van mij hebben kinderen met eczeem die zich tot bloedens toe krabben. Op zoek naar een oplossing kwam ik op buitenlandse internetforums steeds goede ervaringen van het Australische "Grahams" tegen. Ik besloot een aantal producten uit het assortiment hierheen te Halen en deelde die bij wijze van test uit aan mensen met eczeem, psoriasis, een jeukende hoofdhuid etc. Toen ik de reacties teruggekoppeld kreeg was duidelijk dat heel veel mensen hierin hadden gevonden wat zij al zo lang zochten; zij waren af van de ellendige jeuk en hun huid werd heel rustig'. Sinds 2 jaar ligt "Grahams" in Nederland in de winkels. Het zijn stuk voor stuk probleemoplossende producten zoals de eerder genoemde Eczeem Crème en Calendulis Plus Crème (bij psoriasis), maar ook bijvoorbeeld shampoo voor een droge hoofdhuid (jeuk, schilfertjes roos). Doordat winkels enthousiaste reacties van klanten krijgen en veel herhalingsverkopen zien, worden er weer meer mensen op het bestaan van Grahams gewezen. En de gebruikers zelf vertellen het natuurlijk ook door; vaak is het iets waarmee zij erfelijk belast zijn dus de familie is als eerste op de hoogte als een product goed aanslaat. 'We krijgen dagelijks heel emotionele reacties', vertelt Dorresteijn tot slot. 'Je kunt je niet voorstellen wat het met iemand doet als diegene altijd verschrikkelijk last van zijn/haar huid heeft en nu ineens aan den lijve ondervindt dat er ook een leven zonder krabben en schilfers mogelijk is.' De producten van Grahams zijn te koop bij: DA Mooi van Saskia Hof van Spaland 32 3121 CB Schiedam SCHIEDAM - Na Hockeyclub Asvion heeft nu ook Soft bal- en Honkbalvereniging Schiedam voor de eerste keer in haar bestaan een vrouw als voorzitter. Daar werd Shirley van Tol door de leden benoemd tot opvol ger van Mitchell Korpel. De nieuwe preses is in sport park Bijdorp al 35 jaar ac tief in de softbalsector. Ooit maakte ze deel uit van het Schiedamse negental, dat in de landelijke hoofdklasse speelde. Nu is ze coach bij de pupillen en blijft dat, on danks haar nieuwe functie, doen. Haar streven is om het meisjes- en vrouwensoftbal bij Schiedam weer op de kaart te zetten. Korpel gaat verder als secretaris. De trainers van de E-pupillen van voetbalclub PPSC mochten bij Sparta in de keuken kijken. De eerste divisieclub staat bekend om zijn uitstekende jeugdopleiding. De mannen maakten een rondje langs de training van diverse leeftijdsgroepen en kregen uitleg over de aanpak.

Het Nieuwe Stadsblad | 2014 | | pagina 10