Trouwen in de Theetuin EEBH3Q5IZHI I I I I RIDDERKERK- In een romantisch motorboot je komt het stralende bruidspaar Maarten en Hannie van der Plaat over de Waal aanvaren. Aan de steiger van de Theetuin wordt de boot aangemeerd waarna het stel elkaar het Ja-woord geeft in het romantische trouwprieeltje aan de waterkant. Waaltje 'Toen we onze trouwerij aan het plannen waren wisten we vrij wel direct dat we voor de Theetuin aan de Pruimendijk 16, Rijsoord zouden kiezen, 'vertelt Han nie van der Plaat. 'Door mijn functie als beheerster van de hengelsportvereniging heb ben we iets met het Waaltje. Voor ons was de Theetuin de ideale locatie. Wij wilden in de buitenlucht trouwen, dat geeft de huwelijksdag een andere dimensie en wij hadden bovendien schit terend weer. Het prieeltje was prachtig versierd, er lag een rode loper en de stoelen hadden witte hoezen. Het terrein om het prieeltje was afgezet zodat we voldoende privacy hadden. Het leek net een romantische speelfilm.' Service 'De service was erg goed. Vooraf hebben we al onze wensen doorgesproken. Er werd goed geluisterd en een programma op maat voor ons gemaakt. Wij wilden bijvoorbeeld zelf een bruid staart meenemen die een nichtje van ons zou maken. Ook dat was geen enkel probleem. Het personeel is erg vrien delijk. Of je pou voor de vijftigste keer belde, men bleef aardig. Wij vonden het prettig dat er een all-in prijs afgesproken werd. Zo kom je achteraf niet voor verrassingen te staan. Ook het eten en drin ken was prima. Wij hadden gekozen voor een lopend buffet. Kortom: de Theetuin is een prima locatie om je bruiloft te vieren'. Toplocatie 'Vier jaar geleden hebben we de Theetuin overgenomen, 'vertelt Carla de Jong. 'We hebben er alles aangedaan om er een toplocatie van te maken. We zijn zelfs een officiële trouwlocatie. Het prieeltje beschikt over stroom voor een geluids- en muziekinstallatie. We heb ben de steigers verlengd zo dat mensen uit de buurt hun bootjes aan kunnen leggen, als ze iets komen drinken. Alle zalen zijn opnieuw gedecoreerd en voorzien van nieuwe geluidsapparatuur.' Accommodatie 'Mocht het slecht weer zijn dan kan een bruidspaar uitwijken naar binnen. We zetten de trouwzaal altijd vooraf klaar. Het weer in Ne- derlaid is zo onvoorspelbaar dat dit zeker nodig is. De zaal is eveneens roman tisch ingericht, heeft een eigen barretje en moderne geluidsinstallatie. De hele bruiloft kan op onze locatie gevierd worden, in clusief de receptie, etentje of borreltje. Uiteraard kan het gezelschap gebruik maken van bowlen, midgetgolf, ballenbak, speeltuin en de bootjes. We hebben fluister boten, roeibootjes, kano's en waterfietsen. Voor ieder gezelschap maken we een arrangement op maat met een vaste prijs. Meedenken met de klant is voor ons het allerbelang rijkste. In een uitgebreid kennismakingsgesprek overleggen we de moge lijkheden. Dieet- wensen, culturele eetgewoontes, aller gieën wij houden er rekening mee.' Voor iedereen 'Niet alleen bruids paren kunnen bij ons een geweldige dag hebben, ieder een kan gezellig komen eten of een feestje vieren. Van een kinderfeestje, jubileum of verjaardag maken wij iets speciaals. Je kunt bij ons a la cart eten, High Tea-en, ge bruik maken van het lopend buffet of gezellig komen brunchen. Dit kan in combi natie met een uurtje bowlen, varen op het Waaltje of een potje midgetgolf spelen. Kijk op www.dethee- tuinrijsoord.nl voor het arrangement dat bij u past. Uiteraard bent u ook altijd welkom voor een kopje koffie met een gebakje of een borreltje met een-snack. Palm Party House 'Onze gasten kunnen er ook voor kiezen hun bruiloft of feestje bij onze locatie in Zwijndrecht te vieren: Palm Party House 'vervolgt Andre de Jong. 'Palm Party House is een uniek uitgaanscentrum. De combinatie van lekker bow len op één van de bowling banen met eten staat garant voor een gezellig avondje. Voor iedere gelegenheid hebben wij een leuk betaal baar arrangement of we stel len er één samen, Je kimt bij ons terecht voor een uurtje bowlen met een biertje en een bitterballetje maar ook bowlen in combinatie met een Tea Party, uitgebreide gourmet of keuzemenu is mogelijk. Op zaterdag hebben we live muziek (zonder arrangement wordt een vergoeding gevraagd). Ook op deze locatie organiseren we re gelmatige bruiloften. Het bruidspaar kan bijvoorbeeld zelf een DJ inhuren voor de mu zikale omlijsting van hu spetterende feestavond of gebruik maken van ons discomeubel tijdens de receptie. Ze mogen uiteraard ook gebruik maken van de bowlingbanen. We bieden bruidsparen ook de mogelijkheid om een .combinatie te maken, trouwen en de taart in de Theetuin en diner en feest bij Palm Party House.' Kijk op www.palmparty- house.nl voor het arrange ment dat bij u past. Bent u enthousiast geraakt? Dat treft! De Theetuin is zeven dagen per week geopend, dus u bent van harte welkom. U kunt met eigen ogen de rust en gezelligheid zien die De Theetuin uitstraalt en mocht u meer informa tie willen over het houden van feesten of partijtjes, dan staan de medewerkers altijd voor u klaar. Kijk ook even op www.detheetuinrijsoord.nl. efi

Het Nieuwe Stadsblad | 2014 | | pagina 26