HET GLAS VOOR 1 BELISOL KOZIJNEN Vader en dochter EUREN BELISOL n kunststof iftKjm of hout De hele maand maart: Spirit of the Dance met extra act The Celtic Ladies Boek&Bal Schiedam 2014 kozijnen en deuren Belisol Rotterdam-Zuid Fermiweg 2 3208 KT Spijkenisse T: 0181-313130 www.rotterdamzuid.belisol.nl O www.nieuwestadsblad.nl Nieuwe Stadsblad woensdag 12 maart 2014 33 SCHIEDAM - De internationale hit Spirit of the Dance is de meest succesvolle show uit Ierland. Een adembenemend dansspektakel welke een mix biedt van krachtige Ier se dans met gepassioneerde Latijns-Amerikaanse ritmes, zoals de Tango, Flamenco en Salsa. Het publiek ziet oogverblindende kostuums, spectaculaire choreografie en een prachtige lichtshow. Elk seizoen brengt Spirit Of The Dance nieuwe elemen ten in de show en nieuwe choreografie met de laatste trends op dansgebied. Deze hartversnellende, gepassio neerde productie die door de International Post beschre ven wordt als 'The World's Greatest Dance Show', heeft vele prijzen in de wacht gesleept, waaronder negen Global Awards, waaronder 'Beste Choreografie' en 'Bes te Internationale Productie'. Vader Ernst Daniel Smid vindt het tijd zich wat meer in zijn dochter Coosje te verdiepen. Tja, dan vraagje erom... foto: Ernst Daniel Smid Wat hebben vaders en dochters toch met elkaar? Ernst Daniël en Coosje Smid doen woensdag 19 maart een schot voor de boeg. Door het theater SCHIEDAM - Coosje Smid, winnares van een Gouden Kalf 2012 voor beste bijrol in de film Joy, bekend van The Voice of Holland, singer- songwriter, actrice, ambiti eus en met een platencon tract op zak, komt samen met haar vader Ernst Daniël Smid, operazanger, bari ton, presentator en acteur, naar Theater aan de Schie. De muzikale voorstelling 'Voor elkaar' is woensdag 19 maart, om 20.15 uur, te zien. Vader Ernst Daniël Smid vindt het tijd om zich eens wat meer te verdiepen in zijn dochter Coosje... tja, dan vraag je er om. Ze zijn het over veel dingen niet eens met elkaar en hun smaken verschillen enorm, maar over één ding zijn ze het eens. Ze houden van elkaar en door dik en dun willen ze er zijn Voor elkaar. Een voorstelling op zoek naar elkaar, warm, verba zingwekkend en zeer, zeer verrassend. Reserveren 'Toegang is 24,50. Kaarten reserveren kan via de kassa van Theater aan de Schie, geopend op dinsdag van 13.00 - 16.00 uur en één uur voor aanvang van iedere voorstelling. Telefonisch is de kassa bereikbaar van dinsdag tot en met vrijdag van 13.00 - 16.00 uur op te lefoonnummer (010) 2 467 467 en één uur voor aanvang van iedere voorstelling. On line reserveren kan 24 uur per dag via www.theater- aandeschie.nl. SCHIEDAM - De achtste editie van Boek&Bal Schiedam vindt zaterdag 15 maart, vanaf 19.00 uur, plaats in de Bibliotheek Schiedam en het Theater aan de Schie. Net als de Nationale Boe kenweek staat ook dit lite raire evenement in het teken van reizen, een onderwerp dat al eeuwen geliefd is on der auteurs. Vaak laten zij zich hierbij inspireren door echte verhalen, maar er zijn natuurlijk ook veel verhalen waarin de mensen meege voerd worden in de gedach ten van de schrijver. Een scala aan grote namen is geboekt op deze avond vol literatuur, muziek en enter tainment. Zo. zullen André Kuipers, Abdelkader Benali, Herman Brusselmans, Arj en Lubach, Sunny Bergman, Bettine Vriesekoop, Maren- te de Moor en Franca Treur naar Schiedam afreizen. Op Boek&Bal Schiedam is er ook genoeg te doen voor jongeren, zo zal Typhoon de hoofdact zijn op het jon- gerenpodium. Deze avond wordt afgesloten met een feestelijk bal in de foyer van Theater aan de Schie. Dj's Tim en Faab nemen het pu bliek mee op een reis terug in de tijd. Toegang is .17,50, op de avond zelf is de toe gang 19,50. Sinds hun eerste optredens in Engeland is het gezel schap uitgegroeid naar tien groepen en meer dan 350 dansers. De show heeft kaartverkooprecords ge haald in 15 verschillende landen en is wereldwijd ge- zien door meer dan 30 mil joen bezoekers. Tijdens de show van Spirit of the Dance zullen drie Kel tische zangeressen de show een extra dimensie geven. Ze zingen nieuwe en oude internationale hits, bekende songs van The Carpenters, Adele, Celine Dion, maar ook legendarische Keltische songs. Reserveren Toegang is 31,50. Spirit of the Dance is donderdag 20 maart, om 20.15 uur, te zien in Theater aan de Schie. Kaarten reserveren: www. theateraandeschie.nl. De meest succesvolle show uit Ierland komt naar Schiedam. Be there! Foto: Spirit Prod. Lmt. O Kijk voor meer informatie op www. theateraandeschie.nl of op www. boekenbalschiedam. nl. V

Het Nieuwe Stadsblad | 2014 | | pagina 33