Van alles leren op een leuke manier Zonneschermen voor zonneschijnprijzen! Naum Grubert in Schiedam ACTIE ALLEEN IN MAART Wie helpt ons mee? Aanvragen tot 1 april Erva Yigiter één van 'De 14 van Johan' Nieuwe Stadsblad woensdag 19 maart 2014 21 Plusgroep OBS de Peperklip beste beleggers van Nederland Inclusief: Somfy motor Meten Monteren Handbediend 75.00 Extra Korting SCHERM IN: ROOMWIT STAR GREY EN ANTRACIET LEVERBAAR. De Geneva is een cassette knikarm met een goede prijs/kwaliteit verhouding. Door zijn uiterst fraaie belijning en de ronde vormgeving een hedendaags model en een verfraaiing aan uw gevel. De armen zijn bevestigd aan zware massieve zijsteunen, die tevens dienen als montage- steunen. De bovenkap en voorbuis zijn afgewerkt met zware aluminium zijkappen waardoor het scherm een luxe uitstraling heeft. Een scherm zonder kunststof onderdelen en geheel uitgevoerd in aluminium. Alle bouten en moeren uitgevoerd in roestvrij staal. Ruime doekkeuze. Een Nederlands kwaliteitsproduct met 5 jaar garantie. Inclusief: Somfy motor Meten Monteren Handbediend 75.00 Extra Korting De cassette Madrid is een multifunctioneel knikarmscherm dat uitblinkt in design en techniek. Door zijn platte uiterlijk, perfecte afwerking en speciale steltechniek is dit scherm vrijwel overal toepasbaar. De techniek is vooruitstrevend, het gehele scherm is kantelbaar tussen de kapsteunen zodat vrijwel elke uitvalshoek probleemloos te realiseren is. Door het verdraaien van de kapsteunen kan dit scherm zowel naar de achterzijde of de bovenzijde gemonteerd worden. Dit scherm is voorzien van een doekgoot en de voorlijst is voorzien van waterafvoer. De Madrid is slechts 14 cm hoog. Een Nederlands kwaliteitsproduct met 5 jaar garantie. Zeer geschikt voor op balkon VAN 1974,00 VOOR €1399,00 - Prijsvoorbeetd; 500 x 250 mm Iedere maat leverbaar Inclusief: Somfy motor Meten Monteren Handbediend 75.00 Extra Korting De Cyprus is een ouderwets zwaar cassette scherm dat zich door zijn kwaliteit al lang heeft bewezen. Vervaardigd van de beste materialen en vrij van kunststof onderdelen. Heeft een robuuste kap afgewerkt met zware aluminium afdekkappen. De doekrol wordt ondersteund door een dóekrolondersteuning waardoor uw doek strakker staat. Ruime doekkeuze. Door de fraaie belijning en robuuste afwerking een absoluut hoogstandje. Door de gebruikte materialen een scherm voor het leven. Een Nederlands kwaliteitsproduct met 5 jaar garantie. ialist j4, HeüwoeHiab.. 10181 - 398300 14êa5 Hoogyfe», t 010 - 4tfHM ftorm m, Oirksteci, 01 17 60363.8 meer acties op: Openingstijden: di. #bl vr. 10,00 tot 17.00 uur za. 10.00 tot 16.00 uur De afgelopen zes weken hebben de kinderen van de plusgroep van OBS de Peperklip deelgenomen aan het spannende spel Beleggr. Een virtueel spel waarbij de leerlingen met een startkapitaal van 1000 euro iedere week een goede mix moesten samen stellen. Door de redactie SCHIEDAM - Leerlingen kon den in verschillende fic tieve bedrijven investeren, zoals Albertfijn, Yellowmo- biel, Snelvracht, Qwetter en Cooldog. Door goed in te spelen op de nieuwsberich ten die bij het spel hoorden, aandelen te spreiden en een doordacht plan op te stellen leverde dit iedere week weer de nodige winst op. In een strijd tegen 17 andere scholen kwam de plusgroep van OBS de Peperklip als beste uit de bus. Woensdag 12 maart werd de prijs, 1000 euro voor het goede doel IK DACHT DAT HET MAKKELIJK ZOU ZIJN, MAAR DAT VIEL BEST TEGEN Make a Wish, overhandigd aan de plusgroepleerlingen. Alle leerlingen kregen een officieel diploma en voor iedereen was er taart. De di recteur van Robeco verzorg de de feestelijke prijsuit reiking en ook de Erasmus universiteit was aanwezig. De samenwerking tussen Robeco en het wetenschaps knooppunt van de univer siteit zal na deze geslaagde eerste keer volgend jaar wor den uitgebreid. Voor de kinderen was dit vooral een erg leuke erva ring. Andrea: „Ik dacht dat het makkelijk zou zijn, maar dat viel toch wel wat tegen. Je kon goed voelen hoe het zou zijn wanneer je zelf als belegger zou werken." De kinderen leerden op een nieuwe manier begrijpend lezen, kwamen in aanra king met woordenschat en rekenvaardigheden. Het en thousiasme ging zelfs over op de ouders thuis die de spannende strijd' moesten aanhoren. Een apetrotse leerkracht Machiel Blok: „de leerlingen hebben echt heel hard gewerkt en goed hun best gedaan. Het was echt een geweldige ervaring." SCHIEDAM - 'Hij is een filo soof achter de piano', zo omschreef een grote buiten landse krant pianist Naum Grubert. Vrijdag 28 maart is hij te gast in de Westvest90- kerk en speelt hij Meester aan het Klavier, een con certprogramma met stuk ken van Beethoven en Cho pin. Grubert trad op over de hele wereld en speelde met grote orkesten als het Lon don Symphony Orchestra, de Kölner Philharmoniker, het Rotterdams Philharmo- Op 21 en 22 maart steken in heel Nederland mensen de handen uit de mouwen. Vrijwillig, om een doel in hun eigen stad of wijk een handje te helpen. Ook de Scouting Tono- groep hoopt op hulp bij het klussen aan hun monumentale pand uit 1905, 't Koetshuis. Bel dan naar: 06-42506931. SCHIEDAM - De aanvragen voor burgerinitiatieven moeten vóór 1 april aan staande bij het Fonds Schie dam Vlaardingen e.o. zijn ingediend. Het Fonds beoor deelt de aanvragen en maakt daarna een keuze uit de ini tiatieven die in aanmerking komen voor een donatie. Er worden maximaal vijf ini tiatieven geselecteerd. Voor ieder burgerinitiatief kan een budget tussen de dui zend en tienduizend euro worden aangevraagd. Het Fonds is op zoek naar grote en kleine initiatie ven van actieve burgers in Schiedam, Vlaardingen en Maassluis. Elke initiatief dat erop gericht is om blij vend met de inzet van vrij willigers een probleem in de samenleving op te lossen, is welkom. Denk bijvoorbeeld aan initiatieven die kwets bare jongeren helpen, initi atieven die iets willen doen aan de eenzaamheid van ouderen of initiatieven die bijdragen aan de sociale co hesie in de wijk. Ook initia tieven die er toe leiden dat burgers zelf diensten (zoals zorgj aan elkaar verlenen, die door de aanhoudende bezuinigingen niet meer vanzelfsprekend zijn, zijn welkom. Op de website van het Fonds Schiedam Vlaardingenis meer informatie te vinden: www.fondssv.nl nisch Orkest en het Konink lijk Concertgebouw Orkest. Hij wordt veelvuldig ge vraagd voor masterclasses in binnen- en buitenland. O Tickets informatie: www. westvestgo.nl SCHIEDAM - Erva Yigiter (11) uit Schiedam is geselec teerd als ambassadeur voor de Johan Cruyff Founda tion. Zij speelt dagelijks op het Schoolpleinl4 van haar school. Erva maakt met 13 andere ambassadeurs deel uit van 'De 14 van Johan', in het ka der van een campagne die start op 21 maart en duurt tot 21 maart 2015. 'De 14 van Johan' zijn 14 jonge sporters die zich een jaar lang inzetten als bij zonder ambassadeur om het gedachtegoed van de Johan Cruyff Foundation uit te dragen: nóg meer gehandi capte en niet gehandicapte kinderen en jongeren in be weging brengen. Dol op sporten Erva is dol op sporten voor al samen met haar vrien den: „Ik vind het leuk om te sporten met vrienden en vriendinnen in de pauze van school en daarbuiten bij mij in de buurt. Zo leer ik veel nieuwe vrien dinnen kennen en kan ik mijn energie kwijt. Ik wil tegen de mensen vertellen hoe leuk het is om op een Schoolpleinl4 te spelen." 'De 14 van Johan' zetten zich in voor de promotie van de Johan Cruyff Foundation. Zij ondernemen eigen acti viteiten in hun omgeving. Daarnaast zijn ze aanwezig op de belangrijke momenten voor de Cruyff Foundation die dit ja&r langskomen.

Het Nieuwe Stadsblad | 2014 | | pagina 21