I EUREN Instant facelift crème maakt cosmetisch arts overbodig! BELISOL m Shoppen, fietsen en Limburgse vlaai eten! Belisol Rotterdam-Zuid I equivita J Aanbieding kozijnen en deuren O www.nieuwestadsblad.nl d Nieuwe Stadsblad woensdag 19 maart 2014 27 Equivita is Europa's meest verkochte anti- veroudering en anti rimpel crème van het moment! De Instant facelift' crème zorgt voor een doorbraak die zelfs injectables en dure behandelingen bij cosmetische artsen overbodig maakt! 2 of 3 dagen genieten van het beste van Roermond Na slechts veertien dagen zijn rimpels duidelijk minder diep geworden. requivitah Een compleet team van cosmetische artsen en schoonheidsspecialisten kwam in België bij elkaar en realiseerde daar de al lerbeste anti-rimpelcrème die nu verkrijgbaar is. Deze zeer vernieuwende schoon heidscrème is, zo vertellen de ontwikkelaars enthousi ast, "een regelrechte door braak!" Opvallend is dat Equivita door de zeer voor uitstrevende techniek niet alleen de meest hardnekkige en diepe rimpels en groeven snel laat verdwijnen maar tevens is deze huidverjon gingskuur ook nog eens onvoorstelbaar effectief als middel om pigmentvlekjes, en huidverkleuringen in het gezicht te laten vervagen en te bestrijden met zeer snel zichtbaar resultaat! Waarom werkt Equivita zo veel beter dan andere en zelfs veel duurdere produc ten? Het geheim zit hem vol gens de makers van Equi vita in de combinatie van de ingrediënten, die elk'op hun eigen manier alle veroude ringsproblemen van uw ge laat bij de kern aanpakken! Equivita zorgt in iedere huidlaag voor een totale cel vernieuwing. Fijne lijntjes, rimpeltjes rond de mond, en wallen verminderen vrijwel direct. U voelt na het aan brengen een warm en pret tig tintelend gevoel, doordat de bloedcirculatie in de huid meteen op gang komt. Hierdoor ziet uw huid er on middellijk minder dof uit. Equivita is de allernieuw ste rage op het gebied van gezichtsverzorging in de strijd tegen (vooral) diepe rimpels. De crème bevat onder ande re het ingrediënt Matrixyl 3000, dat zowel het colla geen als het hyaluronzuur gehalte in de huid drastisch verhoogt! Zichtbare poriën, diepe rimpels en lijnen ver minderen met maar liefst 45%! Win "Alle Singles' kyan Acda en 0 De Munnik Klik&WinJ M SalHeTnaar www.deweekkrant.nl/actie acdaenüemunnik De adviesverkoopprijs voor een verpakking Equivita is nu tijdelijk verlaagd in prijs. Normaal 79,95 nu slechts 49-95 Equivita is verkrijgbaar op de website www.equivitashop.nl, op www.beauvica.nl en bij de betere reform- en gezondheidswinkels en de drogist. Fletcher Landhotel Bosrijk Roermond4 ligt op de grens met Duitsland en aan de randvan Nationaal Park De Meinweg. Hier kunt u eindeloos fietsen en wandelen! Ga ook lekker winkelen in Designer Outlet Roermond waar u de mooiste merken, zoals Prada, Armani en Burberry kunt shoppen met maar liefst 70% korting. 2- of 3-daags arrangement: Ontvangst met koffie of theeen Limburgse vlaai lof2xovemachting 1 of 2 x uitgebreid ontbijtbuffet Gratis parkeren en een kopje koffie in Designer Outlet Roermond VIP kortingsboekje van Designer Outlet Roermond lnformatiepakketvandeomgevinginclusieffiets-en wandelroutes Meer informatie of boeken? Ga naar: www.www.hotelbosrijkroermond.nl/hah Of bel:+31(0)475-348 899 Prijs is geldig t/ra 30 juni 2014 bij verblijf van 2 personen op een standaard tweepersoonskamer. Prijs is excl. reserveringskosten (€5), tax handling fee (€2 p.p.p.n.) en evt. weekendtoeslag (€5 p.p.p.n.) bij verblijf op vrijdag-^ en zaterdagnacht. deweekkrant.nl/reizen alle singles Fermiweg 2 3208 KT Spijkenisse T: 0181-313130 www.rotterdamzuid.belisol.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2014 | | pagina 27