Ricardo Clarijs wil met prijsje vertrekken 11 Britt Biesheuvel in finale Trainingsloop 35-Plus op herhaling Loopschool HZP/S kampioen Mededeling in het kader van het project A4 Delft-Schiedam li 2 www.nieuwestadsblad.nl Een inmiddels van de DWS-website gehaald bericht meldde, dat was besloten niet verder te gaan met trainer Ricardo Clarijs. door Gerard S. Verver SCHIEDAM - Zoiets roept vraagtekens op. Temeer, om dat Clarijs het damesteam kampioen maakte en in het huidige seizoen lang mee deed in de strijd om de kop positie. Koppel dat aan zijn enthousiasme en de vraag is' gerechtvaardigd of de clubleiding er wel goed aan deed met hem te breken. De man-in-kwestie ontkent echter, dat het een éénzijdi ge beslissing was. „Het is in overleg gegaan. Gaandeweg merkte ik namelijk, dat een deel van selectie gas wilde terugnemen en zich niet fanatiek wilde storten op presteren. Ze hadden niet zoveel trek in promotie en Ricardo Clarijs heeft na, zoals hij het beschrijft, goed overleg met het bestuur besloten om de regie van het DWS-damesteam niet te prolongeren. foto: GV de verre reizen die dat met zich mee zou brengen. Daar heb ik begrip voor maar het druist in tegen mijn natuur. Ik wil grenzen slechten en de lat hoger leggen." Om te voorkomen dat dat komend seizoen tot tweespalt zou leiden, heeft hij ('de tech nische commissie wilde graag dat ik bleef) de knoop doorgehakt en zich niet 'her kiesbaar' gesteld. Inmiddels is hij in gesprek met wat hij. "clubs, die op een hoger ni veau spelen" noemt. Voor alsnog concentreert hij zich op DWS. „We staan in de halve finale van de districts beker. Daar gaan we voor. Want ik wil wel vertrekken met nog een prijs op zak." SCHIEDAM - Hoewel Britt Biesheuvel de bescheiden doelstelling had om één van de negen turnsters te wor den die zich zouden plaat sen voor de volgende ronde leverde het regiokampioen schap turnen niet alleen de gewenste kwalificatie op, maar tevens een derde en dus podiumplaats. De Schie- damse, die deel uit maakt van de B-selectie van Leoni- das-Dovido, werd derde op de disciplines brug en balk, zevende met de sprong en achtste bij de vloeroefening. Dankzij deze reeks plaatste ze zich voor de finale, die op zaterdag 10 mei wordt gehouden in Amsterdam. Op zaterdag 12 april verde digt ze haar eerste plaats in de regio-turncompetitie. REGIO De atletiekvereni ging Fortuna is, met de Rot terdam Marathon in zicht, toe aan laatste marathon- trainingsloop. Bijzonder is de aanwezigheid van tem polopers. Zij zorgen er voor, dat het tempo gedurende 30 km op het vooraf bepaalde niveau blijft. De lopers, ook niet-leden kunnen deelne men, kunnen kiezen uit de volgende afstanden: 5, 10, 15, 20, 25 of 30 km. Tot 45 minuten voor de start kan men zich aanmelden bij Sportcentrum Polderpoort in Vlaardingen. De start (om 11.00 uur) is in de Broekpol der waar een parkoers van 5 km is uitgezet. Meer info (en voorinschrijving) is te vin den op www.avfortuna.nl] SCHIEDAM - Bij SVDPW gaat op zaterdag 31 mei het toer nooi voor 35-plussers op herhaling. De eerste editie van het eve nement, gewonnen door een ploeg van de gastheren, was een jaar geleden zo'n succes, dat organisator Marvin Jans sen er niet onderuit kon, om een vervolg te te plannen. „We hebben al toezeggin gen van zeker twaalf clubs. Anderen, zoals Excelsior'20, PPSC en VFC, onderzoeken of zij ook een team kunnen sturen. We hebben plaats voor twintig ploegen." Om de veteranen niet te zeer te vermoeien, wordt op hal ve velden 7-tegen-7 gespeeld. De dag wordt verpakt in muziek en optredens van zangers. „Als de zon, net als een jaar geleden, meewerkt, wordt het opnieuw een top dag." Zondag 1 juni volgt een klassieker: SVDPW's Ho- reca-toernooi. „Ook dit is steeds een doorslaand suc ces. Vorig jaar hadden we zeker zo'n 700 bezoekers in huis", beschrijft Janssen. „De animo onder de voet ballers is in ieder geval weer overweldigend. Bij alle kroegen, waar we aanklop pen wordt zeer positief gere- Sportpark Kethel is de komende tijd op zaterdag om 10 uur het startpunt voor de Start-to-Run-loopschool. Onder de deskundige leiding van Karei Leeuwangh begon deze groep beginnende lopers aan de opleiding tot lange afstandatleet. Meer info: www.starttorun.nl of mail: info@runningpoint.nl O Wie nog niet benaderd is, kan zich melden bij Marvin Janssen: tel. 06-52047189 SCHIEDAM - HZP/Schiedam heeft de confrontatie met Charlois Europoort 5 over leefd. De Schiedammers begonnen ongeslagen aan de voorlaatste wedstrijd. De Rotterdammers moes ten, om zicht op de titel te houden, winnen. HZP won echter met 3,5-4,5 en inde het kampioenschap. De start was stroef: verlies van Van Zessen en Verhagen zette het achttal meteen op achter stand. Daarna wonnen Juijn en Van Baarle (2-2), ging Brand tenonder (3-2), maar bracht de winst van Hofstee en de remise van Van Loe- nen de stand naar 3,5-3,5. In de slotpartij bouwde Kapito- nenko een ogenschijnlijke remise om in winst. Rijkswaterstaat I Ministerie van Infrastructuur en Milieu Op grond van artikel 20 van de Tracéwet bevordert de Minister van Infra structuur en Milieu een gecoördineerde voorbereiding van de besluiten op de aanvragen om vergunningen en van de overige ambtshalve te nemen besluiten met het oog op de uitvoering van een Tracébesluit. In het kader van deze coördinatie geeft de Minister van Infrastructuur en Milieu kennis van het feit dat het volgende besluit is genomen. Welk besluit is genomen en ligt ter inzage? Voor de uitvoering van het Tracébesluit A4 Delft - Schiedam is onderstaand besluit genomen, overeenkomstig de procedure van artikel 20, lid 4, van de Tracéwet in samenhang met afdeling 3.4 van de Algemene wet bestuursrecht. In opdracht van Rijkswaterstaat realiseert A4all v.o.f. de A4 Delft - Schiedam. De A4 Delft - Schiedam is een geprojecteerde rijksweg die de verbinding zal vormen tussen de aan sluiting A4 Delft-Zuid (Kruithuisweg) en het knooppunt Kethelplein bij Schiedam. Bij besluit van 6 maart 2014 (Waterdossier 18746, nummer 1120532/1351367) is door het college van Dijkgraaf en Hoogheemraden van het Hoogheemraadschap van Delfland een Watervergunning afgegeven op grond van de Keur Delfland 2010 en de Waterwet. Het besluit heeft betrekking op het ter hoogte van het A4-tracé tussen de steden Schiedam en Vlaardingen in de Poldervaartpolder en de polder Vlaardingen en Holierhoek: - graven en dempen van oppervlaktewater; - aanleggen van waterbergingen in de vorm van bergingsgreppels; - aanbrengen en hebben van een landtunnel gedeeltelijk gelegen op de polderkade ter hoogte van de Brederoweg tussen Schiedam en Vlaardingen; - aanbrengen en hebben van dammen met duikers; - aanbrengen en hebben van diverse overstortsconstructies gelegen in de onderhouds- stroken van diverse watergangen. Het definitieve besluit is niet gewijzigd ten opzichte van het ontwerpbesluit en is op 13 maart 2014 bekendgemaakt. Waar en wanneer kunt u de stukken inzien? Het besluit en de bijbehorende stukken liggen tot en met 24 april 2014 ter inzage bij het Hoogheemraadschap van Delfland, Delftechpark 23,2628 XI Delft, op werkdagen van 9.00 uur tot 12.00 uur en van 14.00 uur tot 16.00 uur. Hiervoor dient u telefonisch een afspraak te maken via telefoonnummer 015 - 27018 88. Het besluit is tevens beschikbaar via de website van het Hoogheemraadschap van Delfland: www.hhdelfland.nl. Hoe kunnen belanghebbenden beroep indienen? Tot en met 24 april 2014 staat voor belanghebbenden beroep open bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. Het instellen van beroep tegen het besluit geschiedt door indiening van een ondertekend beroepschrift dat ten minste de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen het is gericht, alsmede de gronden van het beroep bevat. Het beroepschrift moet worden gericht aan de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019,2500 EA Den Haag. Het beroepschrift dient te zijn ondertekend en dient ten minste te bevatten: - de naam en het adres van de indiener; - de dagtekening; - een omschrijving van hét besluit waartegen het beroep is gericht, dat wil zeggen in ieder geval de vermelding van het bestuursorgaan dat het besluit heeft genomen en, zo moge lijk, de datum en het kenmerk van het besluit; - een opgave van de redenen waarom u zich niet met het besluit kunt verenigen. Tevens dient ten behoeve van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State zo mogelijk een afschrift van het besluit waartegen het beroep is gericht, te worden overgelegd. Op dit besluit is hoofdstuk 1 van de Crisis- en herstelwet van toepassing. Dit betekent dat de belanghebbende in het beroepschrift moet aangeven welke zijn beroepsgronden zijn. Na afloop van de beroepstermijn kunnen deze gronden niet meer worden aangevuld. In het beroepschrift dient tevens te worden vermeld dat de Crisis- en herstelwet van toepassing is. Het instellen van beroep schorst de werking van het besluit niet. Indien beroep is ingesteld, kan een verzoek worden gedaan tot het treffen van een voor lopige voorziening, bijvoorbeeld inhoudende een schorsing van het besluit. Het verzoek om een voorlopige voorziening moet worden ingediend bij de Voorzitter van de Afdeling .bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019,2500 EA Den Haag. Bij het verzoek moet een afschrift van het beroepschrift worden overgelegd Het verzoek dient te zijn ondertekend en ten minste het volgende te bevatten: - de naam en het adres van de indiener; - de dagtekening; - een omschrijving van het besluit waartegen het beroep is gericht, dat wil zeggen in ieder geval de vermelding van het bestuursorgaan dat het besluit heeft genomen en de datum en de nummer of kenmerk van het besluit; - de gronden van het verzoek (motivering). Voor het indienen van een beroepschrift en/of een verzoekschrift om een voorlopige voorziening is griffierecht verschuldigd. Meer informatie? Voor nadere informatie met betrekking tot het besluit kunt u zich wenden tot de heer N. van Veen, telefoon 015 - 27018 88. De Minister van Infrastructuur en Milieu, namens deze, het hoofd van de afdeling BIV-Projectadvisering, mevrouw mr. A.K. van de Ven

Het Nieuwe Stadsblad | 2014 | | pagina 8