Open Huizen Dag: lucratief fenomeen 4 OPEN HUIZEN DA NVM OPEN HUIZEN DAG 5 april van 11:00 tot 15:00 uur Bezichtig vrijblijvend de volgende woningen in Schiedam: Nieuwbouw aan de Goereesestraat te Schiedam NVM O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 2 april 2014 18 Jaarlijks organiseren de Nederlandse Vereniging voor Makelaars (NVM), ERA Makelaars en Makelaarsland open dagen voor woningzoekenden. Makkelijker kunnen deze makelaarsorganisaties en de daarbij aangesloten (en soms ook niet-aangesloten) makelaars het verkopers en kopers niet maken. Zonder vrij te nemen volop gelegenheid om op zoek te gaan naar die woning waar je al zo lang van droomt. Dit jaar staan in ieder geval op zaterdag 5 april en zater dag 14 oktober NVM Open Huizen Dagen/Open Huizen Routes gepland. Deze staan van 11.00 tot 15.00 uur in de agenda. Zonder afspraak woningen bezichtigen is aantrekke lijk. Meestal worden te koop staande woningen bekeken tijdens kantooruren en moet de woonconsument er nogal eens vrij voor nemen. Of de bezichtiging vindt in de avonduren plaats. Een hoop geregel en gedoe. Huizen kijken op zaterdag is dus een uitkomst. Groot aanbod Vooral nu er een groot aan bod huizen is, is het bezoe ken van de Open Huizen Dag lucratief. Woningzoekenden kunnen in een paar uur zien wat er voor hun budget beschikbaar is. Dat maakt het droomhuis bereikbaar, ook in een andere dan de huidige woonplaats. Want genoemde makelaarsorgani saties beschikken over een landelijke netwerk. Dat kan een optimale rol spelen in de oriëntatiepogingen van de verhuizende consument in zijn of haar nieuwe be oogde woonplaats. Kopers Voor kopers zijn de voorde len van de NVM Open Hui zen Dag niet op één hand te tellen. Zo kunnen zij snel even speeddaten bij meerde re huizen om vervolgens te besluiten welke woning(en) uitgebreid moet(en) worden bezichtigd. Voorafgaand aan de open dag kan een wensenlijst je worden opge steld. En valt de woning bij de eerste indruk tegen, dan keer je binnen een minuut de woning de rug toe. Bij een 'echte' bezichtiging gaat men uit beleefdheid toch dat hele huis door. Let op: Niet alle woningen die te koop staan, nemen deel aan de NVM Open Hui zen Dag. Verkopers kunnen namelijk zelf bepalen of zij bun deur voor de open dag openzetten. De woningen die deelne men aan de NVM Open Huizen Dag zijn herkenbaar aan raamposters of aan het opzetbordje op het tuinbord. Op www.funda.nl staan de huizen vermeld die mee doen aan de open dagen. De NVM Open Huizen Dag kan ook gevolgd worden via Fa- cebook en Twitter. De woonconsument die een huis wil bezichtigen dat niet deelneemt aan de open dag, kan natuurlijk gewoon met de verkopende makelaar van die woning een afspraak maken. Tip: Download op www. nvm.nl voor elk huis dat wordt bezichtigd het 'NVM bezichtigingverslag voor aankoop van een woning'. In het bezichtigingsverslag kan de belangstellende de plus- en minpunten van de woning en andere belang rijke informatie aantekenen. Beschouw het verslag als een nuttig geheugensteun tje. Dat is makkelijk, zeker als meerdere huizen worden bezocht. Verkopers Meedoen aan de NVM Open Huizen Dag werkt. De kans op woningverkoop binnen een maand na het Open Huis is vijf maal groter bij deelname, zo blijkt uit cij fers van de eerder gehouden open dagen. De voordelen van de verko pende partij zijn legio. Zij stellen hun woning immers laagdrempelig ter beschik king voor bezichtiging. Be langstellenden kunnen snel even binnen komen en het sfeertje opsnuiven. Vergeet niet dat kopers binnen een betere indruk van een wo ning krijgen, dan vanaf een plaatje of vanuit een om schrijving op papier of op internet. Hoe meer mensen de woning binnenlopen, des te geïnteresseerder zijn anderen. Populair Voorgaande NVM Open Huizen dagen leverden vaak meer dan 100.000 bezoeken op. De belangrijkste reden voor die populariteit is dat de Open Huizen Dag zowel huizenzoekers als verkopers van een huis een unieke kans biedt. Voor wie een huis zoekt, is het heel aantrekkelijk om in de regio een aantal hui zen zonder afspraak te kun nen bekijken en vergelijken. Voor wie zijn huis wil ver kopen, biedt de NVM Open Huizen Dag de kans zijn woning aan een groter aan tal geïnteresseerden te laten zien. Volgens de NVM wor den deelnemende woningen veel beter verkocht dan niet deelnemende woningen. Dat komt onder meer doordat de meer courante huizen mee doen en de minder courante huizen niét. Bijzonder aantrekkelijk, direct te betrekken ruime woning. Inruil van uw huidige woning bespreekbaar! 3 verdieping^ Woonkamer, keuken, badkamer en in totaal 3 mogelijke slaapkamers: 130 mJ gebruiksoppervlakte. De Goereesestraat loopt tot aan het water van de Houthaven. De woningen zijn gebouwd in een blok van 7. Wilt u meer informatie: netem contact met ons kantoor op. Wij bespreken graag uw specifieke wensen en eventueel de mogelijkheden voor inruil van de huidige woning. Kom 5 april vrijblijvend bezichtigen Prijs: 255.000,- vrij op naam Adres: Vraagprijs: Heinsiusstraat 57 88.500,-- k.k. 's-Gravelandseweg 615 95.000,-- k.k. Puttershoeksestraat 21 110.000,- k.k. Rembrandtlaan 76b 115.000,- k.k. Havendijk 549 130.000,- k.k. Rembrandtlaan 82a 135.000,- k.k. Over de Vesten 67 142.000,- k.k. Westfrankelandsestraat 98 A/B 150.000,- k.k. Kolenbranderstraat 95 179.000,- k.k. Smetanalaan 57 187.500,- k.k. Saffraanveld 16 215.000,- k.k. Goereesestraat 34 255.000,- VON Vlasakker 29 269.000,- k.k. Noordmolenstraat 2 325.000,- k.k. Atalantahof 37 325.000,- k.k. Dilleveld 24 325.000,- k.k. Voor verdere informatie over deze en andere woningen: Bekijk onze site of op www.funda.nl Van der Eifk Makelaars Korte Haven 135b 3111 BH Schiedam T: 010 470 11 30 E: lnfo@vandereijk.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2014 | | pagina 18