Livin' Blues e.a. Zondag 6 april 14:30 uur Binnenkort in het theater Ierse folk op z'n best in het Wennekerpand O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 2 april 2014 29 Op de Avond van de Blues wordt het ultieme bluesgevoel gecreeerd. Sinners en Magie Frankie stelen de show. Het ultieme bluesgevoel, dat wil Theater aan de Schie creëren op de Avond van the Blues. Met elkaar tot in de late uren genieten van prachtige muziek. Door het theater SCHIEDAM - Livin' Blues, met Schiedamse drummer Kees van Krugten, is een blues rockgroep uit Den Haag. Rond 1970 werd deze band, samen met Cuby and the Blizzards, gerekend tot de absolute top van de Neder landse blueswereld. Na 40 jaar is deze band nog altijd springlevend, nog steeds met Nicko Christiansen én het repertoire waarmee ze ooit beroemd zijn geworden; LB Boogie en Wang dang Doodle. Sugar Boy The Sinners brengt de blues weer naar de massa toe. De energieke liveshows maken de band geliefd onder zowel ervaren bluesfans en het jonge fes- tivalpubliek. De stijl is een moderne mix van old school blues met soul, funk en rock 'n' roll. Met een flinke dosis attitude en energie maken Sugar Boy The Sinners Livin' Blues, Sugar Boy The foto: Theater aan de Schie duidelijk dat er toekomst is voor de Blues! Met een indrukwekkend cv weet Magie Frankie als geen ander hoe het leven als bluesmuzikant in elkaar steekt. Al op jonge leeftijd voelde Frank zich aan getrokken tot de donkere klanken van de blues. B.B. King himself gaf Frank het grootste compliment ooit toen hij het album It's Magic signeerde met de woorden 'You really play my kind of blues'. Avond van the Blues is za terdag 5 april, om 20.30 uur, in Theater aan de Schie. Toegang: 26,00. De doordenker-cabaretier Micha Wertheim grossiert in slimme grappen en aar zelt niet zijn publiek met dubbele bodems in verwar ring te brengen. Wie een moraal wil, mag daar zelf naar op zoek gaan, want als Wertheim ergens een hekel aan heeft dan zijn het voor gekookte meningen. Micha Wertheim Voor Je Het Weet is de zesde voorstelling van deze tegendraadse theater maker. Micha Wertheim is donderdag 10 april, om 20.15 uur, te zien in Theater aan de Schie. Toegang: 19,50. Hits van Engelse bodem The Best of Britain is een theaterconcert van niveau met de allergrootste hits van Engelse bodem. Stuk voor stuk wereldhits die al lemaal hoog genoteerd staan in de Radio 2 Top 2000. De allerbeste bands en arties ten ter wereld komen zo'n beetje uit Groot-Brittannië en zijn vertegenwoordigd in deze show. Met nummers van Coldplay, Pink Floyd, The Police, Adèle, Robbie Williams en vele anderen. Alleskunner Syb van der Ploeg, Kayak zanger Edward Reekers, één van Nederlands grootste singer-songwriters Maarten Peters en het talent Brenda van Aarsen vormen de gezichten van The Best of Britain, begeleid door een 5- koppige live band. The Best of Britain - Part 2 is vrijdag 11 april, om 20.15 uur, te zien. Toegang 27,00. SCHIEDAM - Zet drie geboren Ieren met passie voor hun traditie, een goede stem en wat instrumenten bij elkaar en je hebt hét recept voor Ierse folk op zijn best. De band Gran brengt liederen vol levensvreugde, pure tra gedies en alles er tussenin, overgoten met aanstekelijke humor zoals alleen de Ieren het kunnen. Muziek uit het hart die beelden oproept van donkerbruine pubs met vrolijk volk, waar de Guin ness rijkelijk vloeit en waar de voeten onder de opzwe pende ritmes wel van de vloer móeten. Dat Ierse oer gevoel wil de driemansband Cran overbrengen zodra het podium van hen is. Een er varing die de liefhebbers van eerlijke Ierse folk niet mogen missen. De bandleden zijn stuk voor stuk muzikale virtuozen met een respectabele staat van dienst. Desi Wilkinson is meester op de fluit en zanger Sean Corcoran, geschoold in zowel de Engelse als Gae lic zangtraditie, weet ook prima raad met bouzouki en gitaar. Ronan Browne is ex pert op de uillean pipes, het moeilijkst te bespelen Ierse muziekinstrument. Aan in spiratie geen gebrek: Ierland en Schotland bruisen van verhalen over dappere vis sersmannen op ruige zeeën, de trek naar het nieuwe land en al dan niet mislukte lief desgeschiedenissen. Reserveren Toegang is 22,00. Cran is vrijdag 4 april, om 20.15 uur, te zien in het Wenne kerpand. Kaarten reserve ren kan via de theaterkassa, tel. (010) 2 467 467. Online reserveren kan 24 uur per dag via www.theateraande- schie.nl. Cran brengt liederen vol levensvreugde, pure tragedies en alles er tussenin. foto: Theater aan de Schie .iluiiu iii.üOl) supporters verlsmjcii ^eizoeukaart Met nog vijf competitiewedstrijden te spelen ligt Feyenoord op koers om het seizoen 2013-2014 op een mooie manier af te sluiten. Dankzij de 5-0 overwinning op Go Ahead Eagles die afgelopen zondag werd geboekt, steeg de ploeg van trainer Ronald Koeman naar de tweede plaats op de ranglijst. Feyenoord heeft een punt voorsprong op Vitesse en PSV, die allebei een wedstrijd meer gespeeld hebben. Bij winst op Heracles Almelo woensdagavond vergroot Feyenoord het gat tot vier punten. 'Dankzij de drie wedstrijden die weop rij hebben gewonnen, hebben we voor de laatste weken van het seizoen alles in eigen hand', zegt Koeman. 'We vertrouwen, eropdat we het seizoen op een mooie manier kunnen afsluiten.' Feyenoord speelt aanstaande zondag de voorlaatste thuiswedstrijd van dit seizoen, waarin RKC Waalwijk de tegenstander is. Steun jij Feyenoord dit duel, bestel dan nu je. kaarten via www.fcyenoord-nl/ ttckets. Feyenoord op koers voor mooi slot seizoen Leden van Feyènoords juniorclub Kameraadjes hebben op 14 maart via e-mail een persoonlijke uit nodiging met kortingscode ontvangen en kunnen hiermee een GRATIS kaart aanvragen. Nog geen Kameraadje? Meld je dan aan via www.fevenoord. nl/kids en profiteer direct! Tevens kun je voor slechts 5 euro per persoon Ook dit jaar organiseert Feyenoord het Voetbal park voor alle Feyenoord-supporters van 4 t/m 14 jaar. De jaarlijkse editie van het evenement speci aal voor kinderen vindt dit jaar plaats op woens dag 16 april aanstaande. Die middag vind je op het terrein van De Kuip en het parkeerterrein voor het Maasgebouw elf spectaculaire voetbalactiviteiten, Feyenoord-spelers, Coentje en nog veel meer! Naast de elf voetbalactiviteiten zijn er kidspers- conferenties, handtekeningensessies, rondleidin gen en ook kun je mooie prijzen winnen! een toegangskaart bestellen voor het Feyenoord Voetbalpark. Ouders en begeleiders hebben gratis toegang tot het park. Kaarten bestellen voor het Feyenoord Voetbalpark kan via www.fevenoord.nl/ voetbalpark.

Het Nieuwe Stadsblad | 2014 | | pagina 29