Wordt mijn container op 2e Paasdag geleegd? Gonny wil het rijk alleen SKKÏÏ. Amateurkunst DaDa Cup 2014 rally van Rotary levert 20.000 op Werk aan de weg Vakantiereizen met zorg O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 16 april 2014 19 SCHIEDAM - De DaDa Cup 2014 rally van Rotaryclub Schiedam de Veste is afgelo pen zondag een groot succes geworden. Niet alleen het weer wa^ fan tastisch maar vooral de sfeer onder de negentig equipes zorgde voor een spannende en gezellige tourrit door Midden Delfland, Voorne Putten, Hoekse Waard om vervolgens op de thuisbasis in Schiedam weer te eindi gen. Tal van bijzondere auto mobielen reden mee, zodat voorbijgangers werkelijk de ogen uitkeken. De oudste bolide was nog een goed lopende Bentley 4,5 Brower van 1936, gevolgd door de 60-jarige Citroën 2CV-A van oud-burgemeester Scheeres. Behalve Oldtimers en klas siekers reden er overigens ook gewone auto's mee en opvallend veel sportieve ca- brio's. Het doel van deze rally was geld genereren voor Stich ting DaDa, die staat voor een betere kinderzorg. DaDa richt zich op projecten of doelen die niet vanuit de normale middelen van het ziekenhuis of gezondheids zorg gefinancierd kunnen worden. De rally bracht maar liefst 20.000 euro op, die zal wor den aangewend voor het Vlietland Ziekenhuis en besteed wordt aan de Low- care unit binnen het Moeder en Kind Centrum. Zij zullen hiervan zoge naamde kangoeroestoelen aanschaffen. Cor Lamers, in zijn hoeda nigheid van voorzitter van de Stichting Vrienden Vliet land Ziekenhuis kon kin derarts Hentzen-Alders erg gelukkig maken met deze goedgevulde cheque. REGIO - In verband met werk zaamheden aan viaduc ten worden ter hoogte van knooppunt Kethelplein ver schillende wegvakken op de rijksweg A4 en A20 tijdelijk afgesloten. De verbindingsweg van de A4 Links (Hoogvliet-Vlaar- dingen) naar de A20 Links (Gouda-Hoek van Holland) en de hoofdrijbaan van de A20 Rechts (Hoek van Hol- land-Gouda) zijn dicht van woensdagavond 16 april 21.00 uur tot donderdagoch tend 17 april 05.00 uur. Het autoverkeer wordt ter plaatse duidelijk met gele borden omgeleid, zodat nie mand de weg kwijt hoeft te raken. SCHIEDAM - Op vakantie gaan is niet voor iedereen vanzelfsprekend. Als je wat ouder bent komen over het algemeen de gebreken en is het soms ook best eng op al leen op vakantie te gaan. Careyn organiseert daarom vakantiereizen met zorg in Nederland voor mensen met lichte beperkingen, chro nisch zieken of mensen die niet meer zo snel ter been zijn. Er gaat een professio neel zorgteam mee op va kantie en alles is inbegre pen. Ook worden er leuke dagtochten met zorg georga niseerd. Meer info nodig? Bel dan met Careyn Contact 088 - 123 99 88. SCHIEDAM - De Week van de Amateurkunst (WAK) vindt dit jaar plaats van 17 tot en met 25 mei. Net als vorig jaar staan de deuren van het Wennekerpand open voor presentaties van ama teurkunstenaars en cultu rele amateurverenigingen. Zo zal er amateurtheater te zien zijn, optredens van het Schiedams Koor, Popkoor Pleasure en het Toonkunst koor. In de CS Projectruimte aan het Stationsplein is er een speciale WAK-Aca- demie, op de Nolenslaan wordt geëxposeerd en op Singel 8 vindt een bijzonde re theaterworkshop plaats. Ben je een Schiedamse ama teurkunstenaar, speel je in een band of is er een andere kunstdiscipline die je wilt laten zien of horen tijdens de WAK? Neem dan deze week nog contact op met Carolien Ruigrok: carolien@ stichtingmooiwerk.nl of 273 47 80. De rally trok niet alleen veel deelnemers, maar ook belangstelling op de weg. foto: Rotary Schiedam de Veste SCHIEDAM - Gonny, een kleine pechvogel, kwam bij dierenopvang Hargahoeve binnen met een gebroken pootje. Inmiddels is ze volle dig hersteld en kan ze weer klimmen en springen als de beste. Ze heeft nog wel een plaat in haar pootje die er na een jaar uit moet. Gonny is pas een jaar jong en enorm lief voor mensen. Knuffelen vindt ze heerlijk. Ze kan dan uitgebreid over de grond rol len van plezier. Maar zodra ze een andere kat ziet, be gint ze flink te grommen en blazen. Gonny zoekt een huisje zonder andere dieren. Wie adopteert deze speelse meid? Helden PZuidHolLAND ■.aaaJOuTaai Kennisgeving ontwerpbeschikking Uitgebreide voorbereidingsprocedure Wet algemene bepalingen omgevingsrecht Onderwerp Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland hebben op 18 maart 2013 een aanvraag op grond van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht (Wabo) ontvangen van VLS-Group Pernis B.V. voor de inrichting aan de Propaanweg 75, 3196 KH Rotterdam-Vondelingenplaat Het betreft een inrichting voor de aan- en afvoer, de op- en overslag en het afvallen van koopmansgoederen en (on)gevaarlijke afvalstoffen. De aanvraag betreft het uitbreiden van de inrichting met de activiteiten: het parkeren van vrachtwagens geladen met (gevaarlijke) stoffen; het stallen van vrachtwagens in afwachting van verlading op diverse plaatsen binnen de inrichting, geladen met (gevaarlijke) stoffen; het verwarmen van tankcontainers geladen met watergedragen polymeren in de winterperiode alsmede het overpompen van gevaarlijke en ongevaarlijke stoffen Van IBC's naar vaten en omgekeerd. Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland maken bekend dat zij het voornemen hebben de vergunning te verlenen. Inzage U kunt de ontwerpbeschikking en de bijbehorende stukken van 17 april 2014 tot en met 28 mei 2014 op de volgende plaatsen inzien: Bibliotheek Rotterdam, 5e etage. Hoogstraat 110 te Rotterdam, tijdens de openingsuren (maartdag t/m vrijdag van 10.00 - 20,00 uur); de Stadswinkel Hoogvliet, Cloese 200 te Rotterdam-Hoogvliet (na telefonische afspraak: 14 010); de 5tadswinkel Pernis, Vroomstraat 14 te Rotterdam-Pernis (maandag van 15.00 -19.00 uur; dinsdag t/m vrijdag van 08.30 - 12.30 uur); het Stadskantoor van de,gemeente Vlaardingen, Westnieuwland 6 te Vlaardingen; de DCMR Milieudienst Rijnmond, Parallelweg 1 te Schiedam (buiten en na deze periode uitsluitend na telefonische afspraak: 010 - 246 86 21). Zienswijze Tijdens de periode van ter inzage legging kunnen schriftelijk zienswijzen worden ingebracht. Zij moeten worden gericht aan ons college en worden verzonden aan de DCMR Milieudienst Rijnmond, Postbus 843, 3100 AV Schiedam. In deze periode kunnen bok zienswijzen mondeling worden ingebracht. Dit kan telefonisch of na afspraak. Wij maken u erop attent dat slechts beroep tegen de uiteindelijke beschikking kan worden ingediend als ook een zienswijze is ingebracht tegen de ontwerpbeschikking en men belanghebbende is. Inlichtingen Mevrouw A.M. Eussen van de DCMR, telefoon: 010 - 246 81 06. Zaaknummer: 98418079, DMS-nummer: 21754092. Uw grijze container voor restafval Afvalbrengstation of groene container voor gft wordt Het afvalbrengstation is op vanwege dereestdagen op 2e Paasdag en Koningsdag zaterdag 19 aprït geleegd. Wilt gesloten. Kijk voor de u wel de container tussen 5.00 openingstijden op onze en 7.30 uur op de vaste website, aanbiedplaats zetten? Graag gedaan. irado www.irado.nl l,MMU 010 2621000

Het Nieuwe Stadsblad | 2014 | | pagina 19