FF wat anders 19,95 JUMPER 15,00 16,00 d& di&rsiAp&r Bloedstollende thriller van meesterverteller Comfy Kattenbak OP=OP CaroCroc Kat O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 16 april 2014 31 Binnenkort in Theater aan de Schie Komedie over Ahold Concern Na het overdonderende suc ces van De Verleiders deel 1, komen dezelfde makers met De val van een super-man, een spannende komedie over de boekhoudfraude bij het Ahold Concern. Over fa lend leiderschap, falend toe zicht en zelfs zonnekoning gedrag aan de top van het Nederlandse bedrijfsleven. Inclusief de beslommerin gen binnen de familie Heijn zelf. Onder andere Han Ro mer, George van Houts en Victor Löw zijn dinsdag 29 april, om 20.15 uur, te zien in Schiedam. Toegang: 27,50. SCHIEDAM - De wijze waarop Fred Delfgaauw met zijn stemmenwerk en poppen spel de wereld vormgeeft is magisch en indrukwek kend. Iedere keer verrast hij het publiek keer op keer met zijn bijzondere, aangrij pende en beeldende theater producties met veel poppen spel. Vaak gaat hij hiervoor de samenwerking aan met de meest uiteenlopende ar tiesten. Na de hilarische sa menwerking met Sjaak Bral en vervolgens de fijnzinnige en ontroerende voorstelling met pianovirtuoos Bert van den Brink neemt Fred Delf gaauw het publiek dit keer mee naar de wonderlijke wereld van een eeuwenoud, maar nog steeds hedendaags verhaal. De verteller is een boosaar dig sprookje dat 412 jaar geleden aan het papier" is toevertrouwd en blijkt nog steeds akelig actueel. De verteller gebaseerd op de satirische komedie Volpone van Ben Johnson, tijdgenoot van Shakespeare. Delfgaauw bewerkte dit verhaal tot een beeldende voorstelling over hebzucht en opportunisme. Delfgaauw heeft voor deze voorstelling samenwerking gezocht met drie jonge, mul- ti talentvolle vrouwen Ida van Dril, Mik van Goor en Esmay Usmany. Reserveren Toegang: 19,50. Fred Delf gaauw is donderdag 24 april, om 20.15 uur, te zien in het Wennekerpand. Kaar ten reserveren kan via de kassa van Theater aan de Schie, geopend op dinsdag van 13.00 -16.00 uur en één uur voor aanvang van iedere voorstelling. Online reser veren kan 24 uur per dag via www.theateraandeschie.nl. Fred Delfgaauw neemt het publiek mee naar de wonderlijke wereld van een eeuwenoud, maar nog hedendaags verhaal. FF wat anders is de zesde cabaretvoorstelling van Roué Verveer, die inmiddels wel heeft bewezen een blijvertje te zijn in cabaretland. Foto: Raul Neijhorst Met zijn vorige vijf shows en in 2010 een nominatie voor de Neerlands Hoop (Nederlandse cabaretprijs) bewees Roué Verveer dat hij een blijvertje is in cabaretland. Door het theater SCHIEDAM - Inmiddels is hij te zien met zijn zesde caba retvoorstelling FF wat an ders. In deze voorstelling gooit Roué Verveer het roer om. De stand-up comedian in hem komt nu meer naar voren. Eén ding verandert niet: het publiek gaat zoals gewoonlijk naar huis met buikpijn van het lachen! Roué werd in 2010 genomi neerd voor de* cabaretprijs Neerlands Hoop. Hij is te zien geweest in de cabaret groep Caribbean Combo. Naast zijn cabaretshows is hij regelmatig op tv te zien. Zo was hij te zien in het NTR tv-programma De Slavernij. Roué ging in dit programma op zoek naar de geschiedenis van zijn voor ouders. Daarnaast was hij in de zomer van 2012 als vaste teamcaptain te zien bij het zaterdagavondprogramma Zonde van de Week op Ne derland 1. Reserveren Toegang is 22,50. De laatste kaarten voor de cabaret voorstelling FF wat anders zijn beschikbaar. Roué Ver veer is woensdag 23 april, om 20.15 uur, te zien in The ater aan dé Schie. Kaarten reserveren kan via de theaterkassa, geopend op dinsdag van 13.00 - 16.00 uur, telefonisch via (010) 2 467 467. Online reserveren kan 24 uur per dag via de website van het theater: www.thea- teraandeschie.nl. Beter Te Laat Dan Te Nooit Het jeugdtheatergezelschap Unieke Zaken maakt speelse en humorvolle voorstellin gen met een mengeling van beeldend theater, muziek en mime. In Beter Te Laat Dan Te Nooit gaan de kinderen mee op een muzikaal avon tuur. Een verhaal over een oud echtpaar dat eindelijk eens op reis gaat... in hun eigen slaapkamer. Die eerst zo saaie kamer zit vol ver rassingen en geheimen. Zo gaan ze op visite bij de man netjes in de radio, een kast is ineens een wolkenkrabber en het bed een woeste oce aan. Samen omarmen ze het grote avontuur. Beter Te Laat Dan Te Nooit is vanaf 6 jaar en is zaterdag 3 mei, om 15.00 uur, te zien in het Wennekerpand. ï:iob%"S3u 100% 100%** Deze aanbiedingen zijn alleen geldig in onderstaande vestiging t/m 20-04-2014. Jumper Vlaardingen Jumper Hoogvliet Jumper Maassluis Jumper Almere Dirk De Derdelaan 5 tengweg 29 Elektraweg 2C Markerkant 1006 Vlaardingen Hoogvliet Maassluis Almere j T: 010 - 4660032 T: 010 - 41 64 610 T: 010 - 59 12 361 T: 036 - 52 98 400 DISCOUNTPRUS DISCOUNTPRIJ5 Kattenbak DISCOUNTPRIJS Met Kip 7 kilo Met Vis Met Lam Senior Kitten BISCÖUNTPRIJS DISCOUNTPRIJS Vrijdag 18 april geen koopavond Biokat's classic Biokat's Fresh 20 KILO 20 KILO 2 ZAKKEN 2ZAKKEN

Het Nieuwe Stadsblad | 2014 | | pagina 31