Instant facelift' crèmes maken cosmetisch arts overbodig! kwakernaat Zin in Zeeland! Helnenoord mmm Demonstratie Freshbed 2795,- 4000m2 kwaliteits slaapkamers SIAAPBOULEVARD O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 16 april 2014 35 Equivita en Revitatone zijn Europa's meest verkochte anti- verouderings- en anti- rimpelcrèmes van het moment! De 'instant facelift' en anti- verouderingscrèmes zorgen voor een doorbraak die zelfs injectables en dure behandelingen bij cosmetische artsen overbodig maken! 1L. Een compleet-team van cos metische artsen en schoon heidsspecialisten kwam in België bij elkaar en rea liseerde daar de allerbeste anti-rimpelcrèmes die nu verkrijgbaar zijn! Deze zeer vernieuwende schoonheids crèmes zijn, zo vertellen de ontwikkelaars enthousiast, 'een regelrechte doorbraak!' Opvallend is dat Equivita en Revitatone door de zeer vooruitstrevende techniek niet alleen de meest hard nekkige en diepe rimpels en groeven snel laten ver dwijnen maar tevens is deze huidverjongingskuur ook nog eens een onvoor stelbaar effectief wapen om pigmentvlekjes en huidver kleuringen in het gezicht te laten vervagen en te bestrij den, met zeer snel zichtbaar resultaat! Waarom werken Equivita en Revitatone zo veel beter dan andere en zelfs veel duurdere producten? Het geheim zit hem volgens de makers in de combinatie van de ingrediënten, die elk op hun eigen manier alle verouderingsproblemen van uw gezicht bij de kern aan pakken! Equivita zorgt in iedere huidlaag voor een totale celvernieuwing. Rimpels, groeven, rimpeltjes rond de mond, en wallen verminde ren vrijwel direct. U voelt na het aanbrengen een pret tig tintelend gevoel, door dat de bloedcirculatie in de huid meteen op gang komt. Hierdoor ziet uw huid er on middellijk veel beter uit! Equivita is de allernieuw ste rage op het gebied van gezichtsverzorging in de strijd tegen (vooral) diepe rimpels. De crème die je 's avonds aanbrengt bevat on der andere het ingrediënt M'atrixyl 3000, dat zowel het collageen- als het hya- luronzuurgehalte in de huid drastisch verhoogt! Zicht bare poriën, diepe rimpels en lijnen verminderen met maar liefst 45%! Revitatone breng je in de ochtend aan en gaat direct de strijd aan met pigment- vlekken, huidverkleuringen en fijne rimpeltjes en lijntjes en laat je de hele dag door stralen! Win toegangskaarten voor Avonturenpark Hellendoorn Ga snel naar www.deweekkrant.nl/actie Aanbieding De adviesverkoopprijzen voor Equivita en Revita tone zijn nu tijdelijk verlaagd in prijs. Normaal 69,95 nu slechts 4995 Voor een super set met daarin Revitatone en Equivita samen betaalt u nu tijdelijk n slechts 89,95! Verkrijgbaar op www. equivitashop.nl, www. revitatoneshop.nl en bij de betere reform en gezondheidswinkels en de drogist. Arrangement/Inclusief: 3/4 dagen Zeeland verblijf in het Hampshire Hotel - City Terneuzen uitgebreid ontbijtbuffet lx een dagschotel p.p. ldagfietshuurp.p. Gratis wifi (4x30 min) en parkeren Voor informatie en/of boeken ga naar www.kras.nl/LR21431 of bel 0900-9697 O.V.V.LR21431 Deze aanbieding is geldig t/m 30 april. Prijzen zijn p.p. o.b.v. 2 personen. Exclusief reserveringskosten en toeristenbelasting. deweekkrant.nl/webwinkel categorie reizen autovakanties 3/4 dagen Terneuzen met voordeel tot 24 p.p.! Hampshire Hotel - City Terneuzen*** Dit sfeervolle 3-sterren hotel ligt op ca. 15 wandelminuten van het pittoreske, oude centrum. Het hotel beschikt o.a. over een restaurant, bistro, terras, lounge en leeshoek. Vergelijk de verschillende topmerken. Voel onze actief ventilerende bedden. Doe de Röwa RugBed test en profiteer van aantrekkelijke Paaskortingen in de grootste slaapspeciaalzaak uit de regio! Een nieuw bedsysteem met actief ventilerende matras! Hiermee blijft uw bed elke dag weer heerlijk 'fris'. Stel zelf uw ideale temperatuur in. Qtfpoftstrahes op zaterdag; 19 april én2e Paasdag5 slaapboulevard.nl .1 Combineer een Auping bedbodem, matras, dekbed en kussen en ontvang tot 940,- combinatievoordeel! *Geldig t'm 27 apr. 2014 Diverse aanbiedingen merkboxsprings waaronder: Kwaliteitsboxspring van Beddingconcepts inclusief hoofdbord, Boxspring Royal, matrassen Royal, topper Royal met HR schuim en pootjes. Totaal 3690,- Aktieprijs 2795 van 3690,- (Electr. verstelbaar €3575,-] Hellevoetsluh (Ind.terrein Heinenoord) Boonsweg 7 - Blaaksedijk (Industrieterrein Heinenoord) - tel. 0186 - 60 13 55 - Vrijdagavond gesloten - 2e Paasdag geopend van 11.00 tot 17.00 uur - Vanaf de Heinen- oordtunnel is het slechts enkele minuten rijden - Volop gratis parkeerruimte - e-mail: info@slaapboulevard.nl - Q Vragen: twitter.com/pkwakernaat

Het Nieuwe Stadsblad | 2014 | | pagina 35