Careyn Nieuws l! l! ll ll ll Careyn: Met Careyn op de toekomst voorbereid I, na B3 Wij zijn trots op onze Careyn Kanjers Nieuwe Waterweg Met Careyn Thuisbegeleiding naar zelfredzaamheid Z-t EP i 3* Ta Kaart VOLG CAREYN OP EPj "Geweldig hoe onze medewerkers met onze klanten en bewoners omgaan! Dit wordt beloond met mooie cijfers. Gemiddelde waardering van onze klanten in Schiedam, Vlaardingen en Maassluis: Huishoudelijke Zorg Voeding- en dieetadvies Careyn De Vloot in Maassluis is onderdeel van woonser- vicezone De Vloot. Hierin worden wonen, welzijn en zorg gecombineerd. Deze voorzieningen zijn niet alleen beschikbaar voor de bewoners van De Vloot maar ook voor alle andere buurt bewoners. Careyn De Vloot is een leven dige, gezellige woonvoorziening met veel voorzieningen in de buurt, zoals een kap per, apotheek, wijkrestaurant, winkels en welzijnsactiviteiten. Ook is er een advies- en informatiepunt gevestigd waar u terecht kunt met al uw vragen over wonen, zorg en welzijn. Careyn wil de regie zoveel mogelijk bij u la ten. Als er ondersteuning nodig is, gebeurt dit respectvol en altijd in nauw overleg met u en uw naast betrokkenen. Er wordt zo- Careyn is een actieve maatschappelijke onderneming, die mensen verbindt. Careyn staat voor levendigheid en goede zorg in elke wijk, buurt of woongemeenschap en stimuleert zelfredzaamheid bij de klant. Waar nodig staat Careyn klaar als betrokken partner met producten en diensten op het gebied van welzijn, wonen en zorg. Voor iedereen: jong en oud, gezond of kwetsbaar. Careyn onderscheidt zich door de persoonlijke aanpak, altijd dichtbij de klant. Bel Careyn 088-123 99 i In gezondheidszorgland vinden allerlei ontwikkelingen plaats. De overheid neemt besluiten die soms verregaande gevolgen hebben. Careyn merkt in haar werkgebied dat bewoners zich zorgen maken over de toekomst. Blijft de zorg wel bestaan? Als geen ander bereidt Careyn zich voor op de toekomst. We organiseren en leveren de zorg vanuit kleine dorpen (wijkteams). Wijkverpleegkundigen worden voorbereid op de komende veranderingen en we kijken samen met de klant welke zorg het beste past. Samen kijken naar de zorgverlening Blijft u het liefst zo lang mogelijk zelfstan dig wonen? Daar helpen wij u graag een handje bij. Met af en toe een steuntje in de rug of dagelijkse verzorging: overdag, 's avonds of 's nachts of 24 uur de dag rond. Samen met uw wijkverpleegkundige maakt u hierover afspraken. Zorg in de laatste levensfase Als u of iemand in uw omgeving ongenees lijk ziek is, kunt u een beroep doen op pal- liatieve zorg van Careyn. Wij stellen iemand in staat op een waardige manier afscheid te nemen van het leven volgens eigen wensen in hun eigen omgeving. Na ontslag uit het ziekenhuis Niets is prettiger dan uw eigen omge ving. Dankzij de specialistische teams van Careyn kunt u thuis verpleegd worden. Ook na een ingewikkelde behandeling of medi sche ingreep in het ziekenhuis. Samen met de wijkverpleegkundige bespreekt u de mo gelijkheden. Dat kan al voordat de ziekhuis- opname plaatsvindt. Als u chronisch ziek bent Mensen zijn uniek, ook hun ziektebeelden. Uw wijkverpleegkundige levert graag samen met u maatwerk. Bij Careyn werken veel gespecialiseerde wijkverpleegkundigen. Wij hebben specialisten op gebied van CVA (beroerte), astma, bronchitis of long emfyseem. De diabetesverpleegkundige levert persoonlijke begeleiding. Oncologie- verpleegkundigen leveren begeleiding bij een ingrijpend ziekte proces als kanker. U kunt ook altijd advies vragen op het gebied van incontinentie, wond of stomazorg aan een gespecialiseerd wijkverpleegkundige. Zorg in de toekomst Advies vragen aan een verpleegkundige via de computer of tablet is heel gewoon aan het worden. Ook bij Careyn. Wij geven cur sussen ziekenverpleging thuis om mantel- zorgers te ondersteunen en instrueren bij de verzorging. Daarnaast werken we aan de invoering* van verzorgend wassen. Dat is wassen op verantwoorde en huidvriendelij- ke wijze zonder water. Zoals u kunt lezen is Careyn samen met uw wijkverpleegkundige voorbereid op de toekomst. veel mogelijk aangesloten bij uw beleving, leefstijl en leefwijze. Er is een gevarieerd aanbod van zorg en welzijn voor wie zelf standig wilt wonen en voor mensen met een zorgvraag. Deskundige medewerkers van Careyn leveren de juiste zorg op de momen ten dat u dit nodig heeft. Er wordt dagelijks gekookt en gezamenlijk gegeten. In de veel besproken participatiemaat schappij, is het niet voor iedereen even eenvoudig zelfredzaam te zijn en blijven. Veel ouderen hebben geen kinderen, of een sociaal netwerk waar ze een beroep op kunnen doen. Gezinnen, die door omstan digheden niet meer de eigen regie kunnen houden over hun leven, hangen de vuile was liever niet buiten. Volwassenen met psychiatrische en psychosociale problemen, kunnen niet zelfredzaam blijven door al leen ondersteuning van vrijwilligers en vaak ontbreekt het hen aan een sociaal vangnet. De thuisbegeleiders van Careyn kunnen hierbij helpen. Door samen te werken aan herstel van structuur, rust en regelmaat en het oplossen van problemen. Dit doen wij met praktische ondersteuning in de organi satie van het huishouden, de administratie, de opvoeding, het inschakelen van man- telzorgers, vrijwilligers en professionele hulpverleners. Ons doel is zelfredzaam heid vergroten, mensen de regie over hun eigen leven teruggeven, grip op hun leven te behouden en preventie. Zoals voorko men van eenzaamheid, afglijden, overlast of opname, of dat kinderen ontsporen of uit huis moeten worden geplaatst. Op basis van een aanvraag volgt een huisbezoek. Naar aanleiding daarvan wordt gekeken of ge- indiceerde hulp door Thuisbegeleiding een juiste oplossing biedt. Voor informatie kunt u contact opnemen met 088 - 123 99 88 Interesse in wonen in De Vloot? Om in aanmerking te komen voor een van de appartementen in De Vtoot heeft u een indicatie nodig van het CIZ. De wijkverpleegkundige, huisarts of Careyn klantenservice kunnen u informeren over de aanvraag van de juiste indicatie. Careyn ^V^Mantenservicey/ Careyn Vshw weHet 't /^=======Careyn KaarT5*5^ gsrwnletwvoordttV J) (^^Werken bij Careyn^) Bel tijdens kantooruren voor al uw vragen, opmerkingen of afspraak. In noodgevallen is Careyn Klantenservice 24 uur per dag en 7 dagen per week bereikbaar. 088 - 123 99 88 Onze medewerkers staan klaar om hulp en ondersteuning te Weden. Samen met andere zorgverleners, vrijwilligers, mantelzorgers en buurt- en Wijkbewoners. Kijk voer ons aanbod op: www.careyn.nl De Careyn Kaart biedt uw hele gezin gemak en voordeel bij u in de buurt. Voor het complete aanbod en aanvragen van de Careyn Kaart, kijk op: www. careyn kaartn I Heb jij hart voor de zorg? Houd je van afwisseling en zelfstandig heid? dan staan we met open armen voor je klaar! Kijk welke vacature bij je past op www. werkenbi jcareynn l Nieuwe diensten met de Careyn Kaart Anti-slipcursus voor 69,90 p.p. incl. VIP catering (normaal 139,-) Matrassen- en harde vloeren reiniging Korting op ontine winkelen bij ruim 500 webwinkels, waaronder Zalando en Bol.com Euroticket: kaartjes voor (pret-) parken met hoge korting Gratis (loop)hulpmiddelen en 10% korting bij Medipoint

Het Nieuwe Stadsblad | 2014 | | pagina 13