HET VOORDEEL VAN BLIND ZIJN? Straat gepimpt en in het groen Natuurlijke oplossing bij spierpijn en stijfheid Aardbeienslofje Slagroomschnitte 6,- Multikoren met Jan Hagel 200 gram Ibiza op de Grote Markt 'Relletje' rond 4 mei Toch vier afvalcontainers op de Stockholm Klassiek Open Podium op Moederdag ^bakker© Aardbeiengebak amwerlaan www.bakkerammerlaan.nl Uw (reclame)drukwerk verder dan de deurmat! van hoogtevrees!. 0 Voor een snel herstel op lichaamseigen manier O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 7 mei 2014 5 SCHIEDAM - De binnenstad^ bruist de komende tijd van de activiteiten. Naast het feit dat het zaterdag 10 mei Molendag is, wordt er op de Grote Markt nog iets anders georganiseerd: We are going to Ibiza. In een grote tent die daar staat opgesteld, waan je je werkelijk in Ibiza. Dat wordt .tenminste beweerd en be loofd. Het is van 12.00 tot 00.00 uur met onder meer een hip pie market, modeshows en natuurlijk veel dj's, zoals VJ Syncman. Het evenement heeft een ei gen Facebookpagina waarop uiteraard nog veel meer in formatie is te vinden. SCHIEDAM - Op Twitter en ïacebook liet een enkeling maandag weten niet blij te zijn met de 'uitzending' die Look TV zondag van de Dodenherdenking had ge maakt. In plaats van de ge bruikelijke ceremonie in de Plantage was er een regulier reclame- en nieuwsblok te zien. Ook het feit dat de TV om acht uur niet op stil ging, stoorde. Volgens de kersver se hoofdredacteur van Look TV, oud-wethouder Yorick Haan, was het euvel te wij ten aan technisch probleem met de straalverbinding. In het AD bood hij dinsdag excuses aan en sprak hij de hoop uit dat het de volgende keer wel gewoon goed gaat. SCHIEDAM - Stichting Opera aan de Schie organiseert op moederdag, zondag 11 mei, voor de zesde maal het Klassiek Open Podium in de Korenbeurs. De stichting biedt met dit klassiek open podium talent een kans om zich te presenteren. Het klassiek open podium is bedoeld voor gevorderde amateurs of professioneel geschoolde zangers of in strumentalisten. In het verleden is gebleken dat het open podium in een grote behoefte voorziet. Van heinde en verre komen mu sici naar Schiedam omdat er slechts weinig plaatsen in Nederland zijn waar iets dergelijks wordt georgani seerd. Het niveau is hoog te noemen. Toeschouwers zijn natuurlijk ook welkom in de Korenbeurs. Wie van opera, operette of lied houdt, kan hier op 11 mei tussen 13.00 en 17.00 uur terecht. De en tree is gratis. SCHIEDAM - Afvalcontainers plaatsen in een straat waar een stopverbod geldt in ver band met een ernaast gele gen school en woonhuizen. Zoiets verzin je niet. Toch gaat het plan van de gemeen te gewoon door, ondanks protesten van omwonenden. Reden voor D66-raadslid Ju liette Glavimans om vragen te stellen aan het college. „De verkeerssituatie bij de scholen aan de Slimme Wa tering/Stockholm baart D66 al geruime tijd zorgen. Het is er dagelijks vier keer wan ordelijk en onveilig voor autoverkeer, fietsers en voet gangers vanwege de haal- en-brengbewegingen van ouders met auto's, in com binatie met het de buurt in komende en uitgaande ver keer", schrijft Glavimans. „Het voornemen van de ge meente om ondergrondse afvalcontainers te plaatsen aan de Stockholm vond D66 om die reden al ondoor dacht en onveilig. Er zijn in .de nabije omgeving betere plaatsen, bijvoorbeeld aan de andere kant van flatge bouw Krona, op de ruime parkeerplaats. Op de nu ge kozen plaats worden de al aanwezig zijnde verkeers problemen met de plaatsing van containers alleen maar verergerd." Concreet wordt de gemeen te onder meer gevraagd waarom nu juist containers op deze locatie beoogd zijn en of plaatsing op die plek qua ruimtelijke regelgeving überhaupt wel is toegestaan. Ook vraagt het partijlid of de gemeente vooraf ad vies heeft ingewonnen bij (verkeers) deskundigen en hoe dat advies dan precies luidde. De gemeente zal binnenkort de vragen beantwoorden. Ondanks protesten van onwonenden is de gemeente 5 mei begonnen met plaatsing van vier containers op de Stockholm. Zin gekregen om ook wat in je straat te organiseren of wat aan die kale muur te doen? Mail: empieterse@online.nl. Foto: Cees Kroone SCHIEDAM - Schiedam wordt steeds mooier. Ook in de Van Leeuwenhoekstraat hebben bewoners een groot paneel geschilderd in het kader van 'Pimp je wijk'. Bij dit project gaan bewoners samen din gen voor de wijk ontwerpen en uitvoeren. Omdat er sa men werd gewerkt met een ander project; Buurten in Oost, kon de straat naast fris schilderwerk ook worden voorzien van nieuwe plant jes. De straat in Oost wil ook dit jaar weer proberen de groenste straat van Schie dam te worden. "Voor Moeder" De aanbieding van de schnitte geldt van 8 t/m 10 mei zonnebloempitten Deze aanbiedingen gelden van donderdag 8 t/m woensdag 14 mei WGGGNGR Media Met uw (reclame)drukwerk écht opvallen in uw eigen regio? Verspreid uw boodschap met de huis-aan-huiskranten van Wegener. Uw drukwerk wordt exclusief verspreid met een beperkt aantal folders. Hierdoor bent u verzekerd van uitstekende bezorgkwaliteit en bovendien: optimale aandacht! Meer weten? www.FolderVerspreidingWegenerMedia.nl Telefoon: 088-J313 88 90 E-mail: reclameverspreiding@wegenermedia.nl slechtzienden 20 zelfstandig mogelijk te leven. Sms 'ogen naar 'Tlr HgJ) Q06ÏT 13-S1. I 4333 en geef éénmalig 2,50 of doneer via steun8artimeus.nl bartlméus sonneheerdt Stijve spieren bij het opstaan? Spierpijn in de armen na een paar uurtjes tuinieren? Of een stijve nek of schouders na een lange werkdag? Bijna de helft van de Nederlanders heeft regelmatig tot dagelijks last van spierpijn en stijfheid. Ernstig? Nee, gelukkig niet. Vervelend is het wel. Met name omdat het ons doen en laten flink kan beïnvloeden. Wat helpt? De doorbloeding bevorderen! Uit onderzoek blijkt dat spier pijn en stijfheid vooral in de rug (58%), nek (40%) en schouders (40%) zit. Laat dit nou juist de li chaamsdelen zijn die we bij bijna iedere beweging gebruiken. En dus worden we ook iedere keer weer geconfronteerd met de pijn lijke, stijve spieren en gewrichten. Als we lopen, als we fietsen, als we werken,- als we het huishou den doen.continu. Wat helpt? De doorbloeding bevorderen. Hierdoor versnelt de afvoer van afvalstoffen, maar ook de aan voer van voedingsstoffen en repa- ratiestoffen. En dat zorgt ervoor dat spierweefsel sneller herstelt. 'Beoordeeld met een 9,3 door gebruikers' Hoge concentratie Amica montana Arnica montana (valkruid) staat al jaren bekend als krachtige, na tuurlijke hulp bij het bevorderen van de doorbloeding. Atrosan Spier- en Gewrichtsgel van A. Vo gel* is een makkelijk smeerbare, rap intrekkende en snel pijnstil lende gel met maar liefst 50% Arnica montana, In deze hoge concentratie zorgt de Arnica voor een snel le stimulering van de lokale doorbloeding, waardoor uw li chaam krachtig ondersteund wordt om zelf aan de slag te gaan met het herstellen van de spieren en u sneller weer soepel bent. Zodat u weer kunt doen en laten wat u zelf wilt. A.Vogel Atrosan Spier- en. Gewrichtsgel is verkrijgbaar bij drogist, gezondheidswin kel en apotheek in een ver pakking van 100 ml voor een adviesprijs van €9,99.

Het Nieuwe Stadsblad | 2014 | | pagina 5