SP0RTZ0MERSPEL Jr BELISOL KOZIJNEN EN DEUREN smileclinic Gebitssanering onder volledige narcose! op deweekkrant.nl Jazeker •a GRATIS ZONWERING! Tandartsangst nemen wij zeer serieus. Daarom praten wij er over met onze cliënten, want als je kiest voor een algehele narcose voel je niets van de behandeling. KISS Belisol Rotterdam Zuid Deze maand bij Belisol kozijnen: kozijnen en deuren www.belisol.nl O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 21 mei 2014 8 www.smileclinic.nl WIJ ZIJN GEVESTIGD IN Gouda Lektenburg 2-01 2804 XC Gouda Rotterdam Ommoord Niels Bohrplaats 15 3068 JK Rotterdam Rotterdam IJsselmonde Keizerswaard 23 3078 AL Rotterdam Vlaardingen Reigerlaan 36 3136 JKVIaardingert Openingstijden Ma. dm Do, van 08.15 tot 16,45 uur Op vrijdag van 08.15 tot 14,45 uur Bel. 010 - 760 5005 Bang zijn voor de tandarts hoeft écht niet meer. SmiieClinic nodigt u uit voor een gratis adviesgesprek. Aanmelden kan telefonisch op: 010- 7605005. Online aanmelden kan ook op: www.smileclinic.nl Angst en begrip. Zo'n 40% van de volwassen Nederlanders heeft angst voor de tandarts en ruim 800.000 mensen gaan zelfs helemaal niet naar een tandarts omdat zij bang zijn. Het zijn vaak nare jeugdervaringen die daartoe hebben geleid. En dat is jammer. Want binnen de moderne tandheelkunde kunnen behandelingen in een prettige atmosfeer plaatsvinden. Bij kinderen zien we gelukkig al veel minder angst. Slechts 6% van de kinderen is bang voor de tandarts, omdat kinderen tegenwoordig vaak veel beter zijn voorbereid dan vroeger. Het begint met begrip en vertrouwen. Praten met de tandarts helpt en er zijn tal van mogelijkheden waardoor een gebitsbehandeling pijnloos kan verlopen. Verantwoorde narcosebehandeling. Een andere mogelijkheid is dat een gebitsbehandeling plaatsvindt onder volledige narcose. SmiieClinic werkt samen met gespecialiseerde anesthesisten van AlC Services. Ervaren professionals die ook werkzaam zijn de op intensive care van een ziekenhuis. In overleg met deze narcotiseur (of voor kinderen: slaapdokter) wordt vastgesteld welke behandeling noodzakelijk is en of de volwassene of het kind in kwestie een narcose kan of mag ondergaan.. Want, of het nu gaat om een nieuwe vulling, het trekken van een tand of kies, het aanbrengen van een kroon, brug of implantaat, in principe is een narcose voor de meeste tandheelkundige behandelingen mogelijk. Een behandelbaar gebit. Het uitstellen of achterwege blijven van een tandartsbezoek kan leiden tot ernstig verval van het (kunst)gebit met alle nare gevolgen van dien. Niet alleen bij volwassenen maar ook bij kinderen, die nog in de groei zijn, is een regelmatige controle van groot belang. Uiteindelijk proberen wij toe te werken naar een behandelbare patiënt die zich zonder angst laat behandelen. Gratis intake. Schroom niet om onze tandarts of tandprotheticus tijdens een 'gratis intake' onder ogen te komen. Zij zijn heel wat gewend en u zult uiteindelijk ervaren hoe fijn het is om weer te durven lachen. Meer informatie vindt u op onze website. Maak nu een afspraak voor een vrijblijvend gratis advies en vraag onze narcosefolder! de Column van Margriet Bol Margriet Bol Directeur Schiedam I! Hypotheek Schiedam (010)473 11 50 www. hypo theker. nl STIJGENDE LIJN 0p het moment van schrijven van deze column hebben we net het Eurovisie songfestival achter de rug. Ruim 5 miljoen mensen zagen een vrouw met baard winnentja. Op het moment van schrijven van deze column zijn de verkiezingen voor de EU nog niet geweest, maar als u deze column leest wel. Bent u gaan stemmen? Ik hoop het wel, al snap ik ook dat het niet makkelijk is, want het valt niet mee om helder te krijgen waar partijen nu precies voor staan en hoe we daar nu zelf over denken. Voor velen, zo vermoed ik, is het toch nog steeds een beetje de "ver van mijn bed show". Maar, ten onrechte! Want hoewel er nog voldoende weerstand is tegen de EU, soms terecht, soms niet, ben ik van mening dat hij onomkeerbaar is. We hebben A gezegd dus zullen we ook B (moeten) zeggen. Ik ben benieuwd hoe Nederland heeft gestemd. Het was natuurlijk wel een markante uitspraak van minister Dijsselbloem om zo kort voor de verkiezingen te verklaren dat de crisis voorbij is en blijftDaar was en is nog niet iedereen van overtuigd denk ik. Wat wel duidelijk is, is dat de huizenprijzen weer een stijgende lijn vertonen, en de vraag naar een koopwoning snel stijgt. Dat is natuurlijk niet zo verwonderlijk. Immers, de huren stijgen in rap tempo, en de hypotheekrente is nog altijd extreem laag. En als u dan bedenkt dat de huizenprijzen de afgelopen jaren gemiddeld met 30% zijn gedaald, en het Besteedbaar inkomen gemiddeld nog geen 5% is gedaald, dan is het niet zo moeilijk voor te stellen dat de vraag naar koopwoningen stijgt en nog verder zal stijgen. En, ik geef u natuurlijk geen ongelijk als u een koopwoning verkiest boven een huurwoning! Dat zou u natuurlijk praten voor eigen parochie kunnen noemen, maar de werkelijkheid is iets genuanceerder. Want, als u alle factoren bij elkaar optelt die ik hierboven heb genoemd dan staan alle lichten op groen voor het kopen van een huis. Natuurlijk is het hebben van een (vaste) baan een belangrijk onderdeel, maar ook als u in een huurhuis zit en werkloos wordt is een netto huur van 900,- ook een fors bedrag. Goed en realistisch plannen blijft belangrijk, en daarbij is een objectief advies van groot belang. Met het stijgen van de huizenprijzen daalt automatisch het aantal woningen dat "onder water staat". als de hypotheekschuld hoger is dan de waarde van de woningEn dat is gunstig voor. het doorstromen. Niet dat dit allemaal binnen een paar maanden recht getrokken is maar we kunnen duidelijk spreken van een stijgende lijn. Het zou fijn zijn als die stijgende lijn ook meetbaar is in de afname van de werkloosheid. Maar helaas is dat nog niet het geval. Laten we hopen dat Brussel daar de nodige aandacht aan geeft! Mail uw reactie naar: margriet.bol@hypotheker.nl Fermiweg 2 3208 KT Spijkenisse Tel. 0181-313130 rotterdamzuid belisol.com

Het Nieuwe Stadsblad | 2014 | | pagina 8