2499, Gebr. v/d Bosch keukens SUPERAANBIEDING Keuken 300 cm compleet met vesteda^ Na de scheiding wil ik in ons huis blijven wonen. Maar is dat haalbaar? Al 20 jaar een begrip in Vlaardingen e.o. LAAT ONS U UITLEGGEN WAT DAT VOOR U BETEKENT! SCHIEDAM IN 'T KORT Kookplaat/Schouw/Oven/Koelkast en Vaatwasser NU 40 verschillende fronten en kleuren Gebr. v/d Bosch keukens www.vdboschkeukens.nl weGeNeR Media I Uw (reclame)drukwerk verder dan de deurmat! Per direct te huur in Schiedam! Moestuintjes Sint Jozefschool Blues op de Grote Markt Platenbeurs op Land van Belofte Wandelen 'met' Piet Paaltjens Concerten in De Graauwe Hengst De Hypotheker adviseert je over jouw mogelijkheden. O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 28 mei 2014 24 Industrieweg 26 3133 EE Vlaardingen Tel. 010-4601905 Fax 010-4354943 Openingstijden Maandag t/m vrijdag 09.00 uur -16.00 uur Zaterdag 10.00 uur -14.30 uur Mét uw (reclame)drukwerk écht opvallen in uw eigen regio? Verspreid uw boodschap met de huis-aan-huiskranten van Wegener. Uw drukwerk wordt exclusief verspreid met een beperkt aantal folders. Hierdoor bent u verzekerd van uitstekende bezorgkwaliteit en bovendien: optimale aandachtl Meer info en het totale aanbod van vesteda www.vesteda.com of bel met (088) 45616 56. Meer weten? www.FolderVerspreidingWegenerMedia.nl Telefoon: 088-013 88 90 E-mail: reclameverspreiding@wegenermedia.nl SCHIEDAM - Maandag 26 mei zijn de moestuintjes op het schoolplein van de Sint Jozefschool in gebruik genomen. Speciaal voor de duurzaamheidslessen van Stichting Kik'r werd er een- moestuinhoek op het schoolplein van de Sint Jozefschool gecreëerd. Tij dens de duurzaamheidsles sen gaan-de leerlingen on der andere aan de slag met zaaien en het onderhouden van moestuintjes -op het schoolplein. Op initiatief van de ouders van de kinderen van de Sint Jozefschool ontwikkelde Stichting Kik'r een meer jarige doorlopende leerlijn, gericht op duurzaamheid. Tijdens de lessen krijgen de kinderen de mogelijk heid proefjes en onderzoek te doen en zelf duurzame ontwerpen te maken. Ook krijgen de leerlingen gast lessen en gaan ze regelmatig op excursie. SCHIEDAM - Voor de vijfde keer wordt vrijdag 30, zater dag 31 mei zondag 1 juni in Schiedam het bluesfestival gehouden. Met op zaterdag de 31e van 14.00 tot 22.00 uur buiten bij het oude stad huis op de Grote Markt het hoofd programma met op tredens van: Jumping Joe, Ruben Hoeke Band, Blues band Daantje, Joe Under cover en Fat Harry the Fuzzy Licks. Na het buiten- programma is er bij diverse horecagelegenheden nog live-muziek in de kroeg! Kijk voor meer informatie op bluesroute-scyedam.nl. SCHIEDAM - Woensdag 28 mei organiseert Dynamite CD - DVD Platen Beurzen de platenbeurs in Schiedam op het Land van Beloften midden in het centrum van Schiedam Gewoon in de open lucht, dus geen en tree betalen, gezellig langs de kramen lopen, op zoek naar leuke muziek. Steeds minder CD's en meer LP's, De LP is duidelijk bezig aan zijn come back. De beurs is geopend van 10.00 tot 18.00 uur. SCHIEDAM - In de voetspo ren van Piet Paaltjens is een wandeling door historisch Schiedam met drs. Marcel Teunissen. Zondag 1 juni 14.00 - 15.30 uur. Vertrek en eindpunt Pand Paulus aan de Korte Haven 125. Het is een wandeling door de Schiedamse binnenstad, die in het teken staat van het le ven en werk van de bekend ste Nederlandse dichter uit de 19e eeuw, Piet Paaltjens - alter ego van Francois Ha- verSchmidt (1835-1894). De wandeling voert langs gebouwen en plekken die een rol van betekenis heb ben gespeeld in het leven van HaverSchmidt, die in 1864 werd benoemd als tweede vrijzinnig predikant in Schiedam. Na afloop van de wandeling vindt er een toelichting plaats op de ten toonstelling Dubbelbeeld, een tentoonstelling van Anuli Croon en Inge van Haastert. SCHIEDAM - De Haagse mei- denfunkband The Young Souls treedt donderdag 29 Mei vanaf 22.00 uur in De Graauwe Hengst aan de Lange Haven 28. Een dag la ter, vrijdag 30 mei, is het de beurt aan The Ceasars. De band gebruikt verscheidene technieken in alle songs: zwaar vervormde stemmen, gitaren en waar bruikbaar, een elektrisch orgel. Zaterdag 31 mei staat po- wertrio Lino Friends op het podium en zondag 1 juni is vanaf 15.00 uur cd-presentatie van Jan Slim. De cd van Jan Slim bevat ei gen werk zoals akoestische blues en bewerkingen van nummers van Robert John son, Bob Dylan en Eddie Son House. Meer informatie op hypotheker.nl Jazeker. De Hypotheker. Schiedam Broersvest 64 (010) 47311 50 u zoeken we, volstrekt onafhankelijk, de optimale financiële oplossing. En alles is goed geregeld. Ruime eengezinswoningen 3 slaapkamers en zolder Voor en achtertuin met berging. Groene wijk TT HUUR vanaf 846,- per maand

Het Nieuwe Stadsblad | 2014 | | pagina 24