Mededelingen en bekendmakingen 6 gemeente Schiedam - De gemeente Schiedam publiceert bij wijze van service elke woensdag een overzicht van haar (wettelijk verplichte) publicaties die In de voorgaande week verschenen in de digitale gemeentebladen op www.officielebekendmakingeh.nl. Deze website is het erkende kanaal voor de bekendmaking van de officiële gemeentelijke berichten. Voor eventuele bezwaar- en beroepstermijnen moet u uitgaan van de informatie op www.officielebekendmakingen.nl. Voor het inzien van (concept-)vergunningen, plannen en achterliggende documenten, kunt u een afspraak maken in het Klant Contact Centrum. Colofon Eindredactie Gemeente Schiedam Klant Contact Centrum Stadserf 1Schiedam Postbus 15013100 EA Schiedam i. www.schiedam.nl e. contact@schiedam.nl 1.14 010 f. (010)473 70-21 - Openingstijden Klant Contact Centrum Alleen op afspraak ma en vrijVan 8.30 - 17.00 uur di van 8.30 -12.30 uur woe en do van 8.30 - 20.00 uur Maak uw afspraak online of bel APV Aanwijzingsbesluit ex artikel 2:76 van de Algemene Plaatselijke Verordening (Veiligheidsrisicogebieden) voor het omschreven gebied in Schiedam Oost en centrumgebied. De burgemeester van Schiedam, gelezen het voorstel aanwijzing veiiigheidsrisicogebied van de districtschef Waterweg-Noord van om de volgende gebieden aan te wijzen als veiligheidsrisicogebied: Een deel van de wijk Schiedam Oost. Dit gebied wordt begrensd door de volgende straten: Brandersbrug inclusief NS Station Schiedam Centrum, Horvathweg, Hogen- banweg, Rotterdamsedijk, Singel, Korte singelstraat, Marconistraat, Galvanistraat, Van Swindensingel, Oostsingel, Singel, Overschiesedwarsstraat, Overschiesestraat en Overschieseweg. De genoemde wegen daaronder begrepen, voor zover ze deel uitmaken van de gebiedsbegrenzing. Het centrumgebied. Dit gebied wordt begrensd door de volgende straten: Lange .Haven, Schie, Broersvest, Koemarkt, G. Verboonstraat, Oranjestraat, Nieuwe Haven, Vlaardingendijk en Korte Haven. De genoemde wegen daaronder begrepen, voor zover ze deel uitmaken van de gebiedsbegrenzing. Gelet op het bepaalde in artikel 2:76 van de Algemene Plaatselijke Verordening Schiedam en artikel 151b van de Gemeentewet; Besluit Het gebied zoals hierboven omschreven en begrensd, de genoemde wegen en aan wezige knooppunten van het openbaar vervoer daarbij inbegrepen, aan te wijzen als veiligheidsrisicogebied als bedoeld in artikel 2:76 van de Algemene Plaatselijke Verordening Schiedam. Dit besluit treedt in werking op 9 juni 2014 en is geldig tot 1 juni 2015. Aldus vastgesteld door de burgemeester op 2 juni 2014. Horeca Evenementen Aanvraag evenementenvergunning verjaardagsviering in het Beatrixpark Bij de burgemeester van Schiedam is een vergunning aangevraagd voor het organiseren van een verjaardagsbarbecue in het Beatrixpark op zondag 29 juni 2014 van 12.00 uur tot 20.00 uur. Een afschrift de aanvraag ligt vanaf 11 t/m 25 juni 2014 ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1.1 Aanvraag evenementenvergunning buurtbarbecue Bij de burgemeester van Schiedam is een vergunning aangevraagd voor het organiseren van een buurtbarbecue op het gemeenschappelijk groen tussen Umefors, Degerfors en Tornefors op zaterdag 5 juli 2014 van 16.30 uur tot 23.00 uur. Een afschrift van de aanvraagligt vanaf 11 t/m 25 juni 2014 ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1.1 Aanvraag vergunning Groenoord zomerfeest Oreliopark Bij de burgemeester van Schiedam is door de Activiteiten Groep Groenoord eep vergun ning aangevraagd voor het organiseren van het Groenoord Zomerfeest 2014 in het Jozef Oreliopark op zaterdag 28 juni 2014 van 11.30 uur tot 18.30 uur. Van 11 t/m 18 juni 2014 ligt een afschrift van de bovenstaande aanvraag ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1,1 Aanvraag vergunning cultuur borrelt Julianapark Bij de burgemeester van Schiedam is door de Stichting Cultuur Borrelt een vergunning aangevraagd voor het organiseren van het evenement Cultuur Borrelt in het Julianapark op de zondagen 22 juni 2014, 13 juli 2014, 24 augustus 2014 en 14 september 2014 van 14.00 uur tot 17.30 uur. Van 11 t/m 18 juni 2014 ligt een afschrift van de bovenstaande aanvraag ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1,1 (*SS!) Omgevingsvergunning as® Mededelingen Omgevingsrecht Aanvragen Admiraal Trompstraat 2, 3115 HH; met de activiteit bouwen, uitbreiden van het vloer oppervlak t.b.v. de kantine, binnengekomen op 2 juni 2014. Broersvest 99, 3111 ED; met de activiteit kappen, het kappen van twee bomen op het plein tussen Broersveld en Broersvest i.v.m. herinrichting openbare ruimte, binnen gekomen op 2 juni 2014. Broersveld 128, 3111 LK; met de activiteit kappen, het kappen van één boom in de achtertuin i.v.m. herinrichting openbare ruimte, binnengekomen op 2 juni 2014. Broersveld 128, 3111 LK; met de activiteit kappen, het kappen van één boom i.v.m. herinrichting openbare ruimte, binnengekomen op 2 juni 2014. Broersveld 128, 3111 LK; met de activiteit kappen, het kappen van één boom i.v.m. herinrichting openbare ruimte, binnengekomen op 2 juni 2014. Broersveld 128, 3111 LK; met de activiteit kappen, het kappen van één boom i.v.m. herinrichting openbare ruimte, binnengekomen op 2 juni 2014. De Biepad, Burgemeester van Haarenlaan, Van Hallstraat, Anna Lindbergpad (t.h.v. Kalixfors), Vivaldilaan, Smetanalaan/Sibeliusplein, Johan Braakensiekstraat, Piersonstraat/Burgemeester van Haarenlaan, Plein Eendracht, Park Groenoord (achter Griegplein), Harga Olympiaweg/Sportlaan, Dr. Schaepmansingel (langs moskee), F. van Bourgondiestraat, Breedstraat/Zijlstraat en de Nolenslaan/Albardastraat; met de activiteit kappen, het kappen van 29 bomen met herplantplicht, binnengekomen op 11 juni 2014. Verleende vergunningen Reguliere procedure Branderssteeg 6, 3111 BA; met de activiteit bouwen, het gewijzigd uitvoeren van de dakkapellen, verleend op 5 juni 2014.3 Broersvest 99A en Broersveld 128 en 130; met de activiteit slopen in beschermd stads gezicht, het slopen van twee panden, verleend op 6 juni 2014.3 Koemarkt, Seringenhof, Schiedamseweg, Admiraal de Ruyterstraat, Mozartlaan, Kas- teelweg en Bernardus Ijzerdraadsingel; met de activiteit kappen, het kappen van zeven bomen, verleend op 3 juni 2014. Er wordt een herplantplicht opgelegd van zes bomen.3 Aangevraagde vergunningen en ontheffingen: hoe kunt u reageren? 1. Zienswijze college van burgemeester en wethouders Voordat de gemeente een besluit neemt over een aangevraagde vergunning, ontheffing of ander besluit kunt u hierop binnen zes weken (vanaf datum ter inzagelegging) mondeling of schriftelijk uw zienswijze indienen. U schrijft een brief naar het college van burgemeester en wethouders (postbus 1501, 3100 EA Schiedam) waarin u uw zienswijze op het voorgenomen besluit gemotiveerd uiteenzet. Voor een monde linge zienswijze neemt u telefonisch contact op met de gemeente Schiedam via 14 010. 2. Zienswijze gemeenteraad Voordat de gemeente een besluit neemt over een aangevraagde vergunning, ontheffing of ander besluit kunt u hierop binnen zes weken (vanaf datum ter inzagelegging) mondeling of schriftelijk uw zienswijze indienen. U schrijft een brief naar de gemeenteraad (postbus 1501, 3100 EA Schiedam) waarin u uw zienswijze op het voorgenomen besluit gemotiveerd uiteenzet Voor een mondelinge zienswijze neemt u telefo nisch contact op met de gemeente Schiedam via 14 010. 3. Bezwaarschrift Belanghebbenden die het niet eens zijn met een besluit kunnen binnen 6 weken na datum waarop het besluit is genomen een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van bur gemeester en wethouders (postbus 1501, 3100 EA Schiedam). In het bezwaarschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betref fende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw bezwaarschrift te ondertekenen. 4. Beroepschrift Rechtbank Rotterdam Indieners van een zienswijze die het niet eens zijn met het genomen besluit, kunnen hiertegen binnen 6 weken na verzending van het besluit een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Rechtbank Rotterdam (postbus 50951, 3007 BM). In het beroepschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betreffende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw. beroep schrift te ondertekenen. Hieraan zijn kosten verbonden. 5. Beroepschrift Raad van State Indieners van een zienswijze die het niet eens zijn met het genomen besluit, kunnen hiertegen binnen 6 weken na publicatie van het besluit een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Raad van State (postbus 20019, 2500 EA Den Haag). In het beroepschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betreffende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw beroep schrift te ondertekenen. Hieraan zijn kosten verbonden. Aanvragen voorlopige voorziening Het indienen van een bezwaar- of beroep schrift voorkomt niet dat het besluit waartegen u bezwaar hebt, wordt uitgevoerd. U kunt dit proberen te voorkomen door, na indiening van uw bezwaar- of beroepschrift, een voorlopige voorziening aan te vragen bij de Rechtbank Rot terdam (sector Bestuursrecht) of bij de Raad van State. Hieraan zijn kosten verbonden. Lees de officiële bekendmakingen op

Het Nieuwe Stadsblad | 2014 | | pagina 14