SPORT ZOMER SPEL 2,-j 3,- Een echte knuffelkater 4 Oranje tompouces Oranje petit four Ham-kaas croissant Spelt eierkoeken Brownies 1,25 lr i Nieuwe natuurlijke oplossing bij prostaat- en plasproblemen Handtekening onder woningen bij Ventura Dialoog over geluk Open Dag Hargahoeve gbakkero Onze webwinkel op aminerLaan 4 stuks 4 stuks 5,50 Uw (reclame)drukwerk verder dan de deurmat! O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 11 juni 2014- 5 Liever dan Zipper bestaat bijna niet. Het is een echte knuffelkont die zo dichtbij mogelijk bij je wil zijn. Foto: Rick van Helden SCHIEDAM - Zipper is een ras echte knuffelkater die. lang geleden al eens in het asiel heeft gezeten maar helaas weer terug is gekomen. Hij is niet dol op soortgenoten, op mensen des te meer. In het asiél klimt hij regelmatig gezellig op de schouders om maar. zo dichtbij mogelijk te zijn. Echt een kat die het liefst bij je in de buurt blijft. Wie gunt deze knuffelkont een nieuw huisje? Kom eens langs in dierenopvang Har- gahoeve aan de Sportlaan, naast het Vlietland Zieken huis. Zet veer in bij ombouwen Hoekse Lijn' VLAARDINGEN - De SP-af- deling Hoek van Holland roept de gemeenteraden van Maassluis, Vlaardingen en Schiedam op zich hard te maken voor een veer- verbinding als de Hoekse Lijn wordt omgebouwd tot metrolijn. „De omvorming en aanpassingen zullen ge durende vrij lange tijd een spoorverbinding tussen Hoek van Holland en Schie dam onmogelijk maken, wat veel consequenties heeft voor met name de forensen. Het onderhouden van extra busdiensten zal een hoge mate van vertraging opleve ren, met name in de spits, op de toch al overvolle wegen in het gebied", motiveert de SP-afdeling de oproep. De veerverbinding kan volgens de SP worden uitgevoerd door de RET, die nu al vaart tussen Hoek van Holland en de Maasvlakte, de Waterbus tussen Dordrecht en Rotter dam of een combinatie. SCHIEDAM - De gemeente heeft een reserveringsover eenkomst gesloten met Vol- kerWessels Vastgoed voor woningbouw op de huidige lokatie van handbalvereni ging Ventura in het Harga- park. Hier moet een levensloopbe- stendige wijk ontstaan, waar volop ruimte is voor spelen en bewegen. De lokatie valt vrij wanneer Ventura ver huist naar het nieuwe Park A4 op het tunneldak van de A4. De ondertekening van de overeenkomst is de eerste formele stap op weg naar het ontwikkelen van woning bouw op Harga Zuid. De lo catie Ventura is de driehoek tussen de Olympiaweg en de Sportlaan. In de Ontwik- keivisie 'Schiedam in Bewe ging' wordt sportpark Harga in de toekomst getransfor meerd naar een gemengd ge bied met sport aan de zijde van de A4, bedrijvigheid tegen de A20 aan en wonen aan de stadskant van Harga. Binnen dit geheel is deze lo katie de eerste die als woon gebied wordt ontwikkeld. In verkennende gesprekken met het projectteam 'Schie dam in Beweging' stelt het bestuur van handbalvereniging Ventura zich steeds positief-kritisch op. Daarbij geeft Ventura- voörzitter Tom van Zuuren aan graag te willen praten over een mogelijke verschui ving van Harga Zuid naar het nieuwe Park A4, onder voorwaarde dat daar ook een zaal beschikbaar komt. Volgens het stappenplan van 'Schiedam in Beweging' ligt er in het derde kwartaal 2014 een voorontwerp voor de Ventura-lokatie. Het plan omvat circa 150 woningen met energieneutraal label. SCHIEDAM - Stichting Mere- dia organiseert vrijdag 20 juni, de landelijke Dag van de Vluchteling, twee dia looggesprekken over geluk met als motto: 'Geluk zit in een klein hoekje...'. Verschillende vluchtelin gen vertellen over hun ge luksmoment. Een dialoog gesprek betekent luisteren naar elkaar, elkaar respec teren en elkaar 'de ruimte geven een verhaal te vertel len. 's Middags is er een ge sprek in de bibliotheek op het Stadserf vanaf 13.30 uur, 's avonds bij bewonersver eniging Schiedam-Centrum op de Hoogstraat 71a vanaf 19.00 uur. Aanmelden: rita@ meredia.nl of 273 07 27. SCHIEDAM - Dierenopvang Hargahoeve organiseert zaterdag 14 juni van 13.00 tot 16.00 uur een open dag. Bezoekers krijgen dan een uniek kijkje achter de scher men van het dierenopvang centrum. Er zijn dan rondleidingen en leuke activiteiten. Zo is er een trimster aanwezig die advies kan geven over de vacht van een hond, er zijn kraampjes waar dierenbeno- digheden worden verkocht en een horecapleintje voor een kleine versnapering. Hargahoeve is te vinden aan de Sportlaan 2. Breng meteen even een bezoekje aan Zipper, ons dier van de week! De symbolische handeling. Namens de gemeente ondertekende Lydia Buist, directeur 'Schiedam in Beweging'. Foto: gemeente www.bakkerammerlaan.nl Deze aanbieding geldt als Nederland speelt op 13,18 en 23 juni Deze aanbiedingen gelden van donderdag 12 t/m woensdag 18 juni WGGGNGR Media Met uw (reclame)drukwerk écht opvallen in uw eigen regio? Verspreid uw boodschap met de huis-aan-huiskranten van Wegener. Uw drukwerk wordt exclusief verspreid met een beperkt aantal folders. Hierdoor bent u verzekerd van uitstekende bezorgkwaliteit en bovendien: optimale aandacht! Meer weten? www.FolderVerspreidingWegenerMedia.nl Telefoon: 088-013 88 90 E-mail: reclameverspreiding@wegenermedia.nl op deweekkrant.nl Nachtelijk plassen? Nadruppelen? Veel mannen met piasproblemen door een goedaardige prostaat vergroting hebben baat bij een natuurlijke behandeling met extracten van de zaag- bladpalmvrucht. In Duitsland en Zwitserland worden deze extracten ai veelvuldig toegepast bij goedaardige prostaatvergroting. Het vet- en olierijke vruchtvlees van de zaagbladpalm bevat namelijk stoffen die plas problemen bij goedaardige prostaatvergroting verminderen. Goedaardige prostaatvergroting is een normaal ouderdoms- verschijnsel dat door een arts wordt vastgesteld. Maar liefst 50% van de mannen van 50+ heeft ermee te maken. Hoewel de aandoening meestal goed aardig is, kan prostaatvergroting de kwaliteit van leven wel beïn vloeden. Typische verschijnselen zijn namelijk het moeilijk op gang komen van het plassen, een zwakke urinestraal, de blaas niet goed kunnen legen, binnen twee uur opnieuw moeten plas sen, moeilijk kunnen ophouden van de urine en meerdere ma len per nacht moeten plassen. Ook kunnen deze problemen consequenties hebben voor de bedprestaties. 'Door gebruikers beoordeeld met een 8,8' Nieuwe oplossing A. Vogel ProstaforceMed* is een nieuw en 100% natuurlijk tradi tioneel kruidengeneesmiddel op basis van extracten van de zaag bladpalm vrucht. Het kan wor den gebruikt bij plasproblemen als gevolg van een prostaatver groting. De capsules bevatten 320 mg sterk geconcentreerd extract van de zaagbladpalm- vrucht (Sabal serrulata). 88% van de gebruikers is tevreden over het product. ProstaforceMed* is verkrijg baar in een verpakking van 30 en 90 capsules en heeft een adviesprijs vanaf 13,99. Heeft u plasproblemen en wilt u weten of die mogelijk veroorzaakt worden door goedaardige prostaatvergro ting? Doe dan de prostaattest op www.avogel.nl/prostaattest P»ostafofceM<?iJ* Bij plasproblemen P als gevolg van prostaatvergroting P ProstaforceMed is verkrijgbaar bij de'meeste apotheken. "Traditioneel kruidengeneesmid- del. De toepassing is uitsluitend gebaseerd op reeds lang bestaand gebruik. Lees voor gebruik de bij sluiter.

Het Nieuwe Stadsblad | 2014 | | pagina 5