//\Acvtric& Incasso cvu Karin Visser LJ i:^lirtH 1 EDEN, Monuta f Schiedam Visser Quispel Heidema Herdacht worden zoals u bent O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 11 juni 2014 6 —Jubileum Geboren Dankbetuiging CU Email familieberichten® wegenemnedia.nl Telefoon (088)013 72 68 Internet zelf opgeven kan via www.familieberichtenonline.nl Vergeet niet uw volledige adres gegevens te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op: www.mensenlinq.nl* Indien de advertentie niet geplaatst dient te worden op Mensenlinq, gelieve dit aan te geven bij opgave van de advertentie. O OP familieberichten Een familiebericht plaatsen is een gevoelige zaak. Dat is altijd zo geweest en dat zal altijd zo blijven. Het gaat immers altijd over het verlies van een naaste, familie, vriend of kennis. Wat wel verandert is de manier waarop dat kan gebeuren. Met famllieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw familiebericht samenstellen en plaatsen in de door u gewenste huis-aan-huiskrant. Eenvoudig, want stap voor stap wordt u geleid door de opmaak van het bericht, snel, u ziet direct hoe het bericht eruit komt te zien, zeker (en veilig) is de manier van betalen. Op het door u gewenste moment en in uw eigen tempo kunt u uw familiebericht maken. Want wat er ook verandert, het opgeven van een familiebericht blijft een zaak van emotie- Graag staan wij u ook telefonisch te woord voor informatie over de opgave van uw familiebericht. Hiervoor kunt u contact opnemen met (088) 013 72 68. Sub fnem Evi nu nog maar alleen het lichaam los te laten - de liefste en de kinderen te laten gaan alleen nog maar het sterke licht het rode, zuivere van de late zon te zien, te volgen - en de eigen weg te gaan. Het werd, het was, het is gedaan. M. Vasalis Mijn bijzondere en zorgzame vrouw, onze moeder, dochter, zus, tante en schoonzus is aan haar eigen (cruise-)reis begonnen. (Catharma Cjeertmiefa mn Zeeventer) Directeur van de Bibliotheek Schiedam Delft, 17 juni 1154 Schiedam, 3 juni 2014 Jan Tjitske en Sander Hidde en Demy Mam Caroline en Patrick Maghnus en Thomas De crematie heeft inmiddels plaatsgevonden. Correspondentieadres: J. Visser, Qalvanistraat 13, 3112 EA Schiedam Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van Karin Visser-van Zeeventer directeur-bestuurder van de Bibliotheek Schiedam Met grote vakkundigheid, bevlogenheid en toewijding heeft Karin gedurende de 14 jaar dat zij directeur was van de Bibliotheek Schiedam een belangrijke bijdrage geleverd aan "de ontwikkeling van de organisatie. Tot aan het einde van haar leven heeft zij richting gegeven aan het bedrijfsbeleid. Haar visie, haar zakelijk inzicht, dat steeds van grootse wijsheid getuig de, haar warme sympathie, waarin wij ons mochten verheugen, zullen wij node missen. Wij wensen haar man, kinderen en naaste familie sterkte bij het dragen van dit-grote verlies. Medewerkers de Bibliotheek Schiedam Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van Karin Visser-van Zeeventer directeur-bestuurder van de Bibliotheek Schiedam Karin was een aangenaam mens en een bevlogen bestuurder. Zij heeft heel veel bete kend voor het bibliotheekwerk binnen de stad Schiedam. Wij zijn haar daarvoor dankbaar. Wij wensen haar man, kinderen en naaste familie veel sterkte bij het dragen van dit grote verlies. Raad van Toezicht de Bibliotheek Schiedam mt Sh ersuitvaarf.nl I, Balwinder Singh, son of Raghbir Singh resident of village Phuglana, Distt. Hoshiarpur, have changed my name Balwinder Singh to Balwinder Singh Rana. uitvaartbegeleiding ^ȧ>!j^Arider«igedenkmonumenten GrafstenenZerken Complete graven Rotsen Glasponumenten Betaalbaar, bitzoiider, creatief en persoonlijk. fleem een kijkje in het gastenboek op onze website en maak qenisteen ijblijvende afspraak voor een bezoek aan onze showroom te Capefie a/dfJss www.andersgedenkmonumenten.ni Meeuwensmqei 101, Capelle Ad Üssel, tel. 06 30 65 26 09 www.matrice.nl 010 - 273 24 24 Alles over Grafmonumenten 5 Bezoek de grootste showroom van Nederland Kwaliteit al meer dan 75 jaar Concurrerende prijzen. www.gedenkstenen-rijnmond.nl Rijnmond Gedenkstenen Bogerdstraat 1 Maassluis 06 - 1091 54 93 Nijverheidsstraat 1 Meerkerk 0183 - 352056 G R O E P' MEESTERS IN MONUMENTEN GRAFMONUMENTEN ZUID HOLLAND MERCURIUSSTRAAT 38 3133 EN VLAARDINGEN TEL 010-4601310 INFOIJDGRAFMONUMENTENZUIDHOLLAND.NL www.edengroep.nlwww.urnwinkel.nl De steun bij iedere uitvaart. 24 uur per dag bereikbaar op 010 - 426 76 78. Ook als u niet of elders verzekerd bent. Kijk ook op www.monuta.nl/schiedam Advocatuur - Letselschade - Incasso Visser Quispel Heidema is gespecialiseerd in het incasseren van uw uitstaande vorderingen. Enkele medewerkers van het kantoor zijn dagelijks bezig om voor u het beste resultaat te bereiken. Visser Quispel Heidema is in staat om uw open staande vordering snel en efficiënt te incasseren en levert kwaljteit tegen relatief lage kosten. Voor het opstarten van een gerechtelijke procedure worden de kosten met u besproken zodat u niet voor verrassingen komt te staan. Indien u gebruik wilt maken van onze diensten of indien u daarover vragen heeft, kunt u telefonisch contact opnemen met de heer A. van Gemert en mw M. den Boer info@vqh.nl www.vqh.nl Vestiging Vlaardingen Koningin Wilhelminahaven NZ1 3134 KE Vlaardingen T 010-43 42 886 Vestiging Bergen op Zoom Stationsstraat 26 4611 CD Bergen op Zoom T 0164-745 030 Vestiging Oud-Beijerland West-Voorstraat 1 3262 JP Oud-Beijerland T 0186-614 477 SIH6Ü 1**1 De uitvaart die bij u past Met CVU geeft u de gewenste kleur aan uw begrafenis of crematie zodat u de uitvaart krijgt die bij u past. Voor meer informatie kunt u bellen met 0800 - 288 22 55 of mailen naar info@cvu.nl.

Het Nieuwe Stadsblad | 2014 | | pagina 6