GRATIS Ze MERKBRIL Schiedam in 't kort COMPLETE MERKBRIL Meet the parents in Erker Orgelconcert Grote Kerk Laatste BoekStart inloop Mag ik deze dans van u? Open huis in de kerk Culinaire markt bij het museum Open Huis bij Matrice Kanovaren bij Natsec Verfrissend zomerconcert Programma Graauwe Hengst O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 18 juni 2014 12 uur Midzomernacht met Straatpunk. Op 17 Juni is er een man telzorgbijeenkomst voor ouders van kinderen met een beperking. Zomaar een praatje, gedachten/ervarin gen bespreken, even wat an ders dan de dagelijkse zorg. Even tijd voor jezelf. Vanaf 10.00 uur staan kof fie en thee klaar in wijk centrum De Erker, Jan van Avennestraat 32. Aan deze bijeenkomst zijn geen kosten verbonden. Aanmelden of vragen: meet- theparents@botmail.com Vanuit Noordbroek in Gro ningen komt organist Peter Westerbrink zaterdag 21 juni naar de Grote Kerk in Schiedam voor het weke lijkse inloopconcert in de Grote Kerk. Aan het hoofd orgel speelt hij werken van Bach en Vierne. De aanvang is 15.00 uur en de toegang is vrij. Vrijdagochtend 27 juni or ganiseert Bibliotheek Schie dam van 10.15 tot 11.00 uur tijdens de laatste BoekStart inloop een gratis mini-work shop 'Muziek op schoot' voor kids van 0-4 jaar. Bij aankoop van een bril met een montuur vanaf €79. Voor uw gratis bril kunt u een (merk)montuur kiezen uit dezelfde of lagere prijsklasse en dezelfde standaard glazen. Voor glasopties zoals dunne glazen gelden vaste toeslagen. Actie geldt voor één persoon en niet in combinatie met andere acties. Geldig t/m 29 juni 2014. 2014 Specsavers Optical Group. All rights reserved. specsaversnederland. www.specsavers.nl KARL LAGERFELD REPLAY VA N BE NTH U M Timberiand ft SPIJKERSSd3»ridS TOMMY» HlLFIGER EMPORIO wARMANI WAS NOU MAAR NAAR SPECSAVERS GEGAAN Specsavers Vlaardingen Liesveld 19 C010 435 9769 SCHIEDAM - Argos Zorggroep organiseert vrijdag 27 juni wederom het muzikale 'Mag ik deze dans van u?' Dansliefheb bers zijn van 18.30 tot 21.00 uur welkom aan de Nieuwe Damlaan 818, in ontmoe tingscentrum De 5 Molens. De kosten zijn 2,50 euro per persoon, dit is inclusief een kopje koffie of thee. Kaarten zijn bij aankomst in de zaal verkrijgbaar. In de Nederlands Gerefor meerde Kerk wordt woens dag 25 juni een Open Huis georganiseerd van 12.45 tot 13.30 uur, De kerk is te vin den aan de Westvest 30. Zon dag 29 juni wordt er weer een kerkdienst voor verstan delijk beperkten gehouden in kerkcentrum Holy vanaf 15.00 uur. Dat is te vinden aan de Reigerlaan 17. De culinaire markt in het centrum is zaterdag 21 juni eens op een andere plaats te vinden. De kramen gevuld met verse producten staan dan op het plein van het Ste delijk Museum Schiedam aan de Hoogstraat en op de Appelmarkt. Bezoekers kunnen zich laten inspire ren door de zinneprikkelen- de lekkernijen en mooie pro ducten die de verschillende ondernemers aanbieden. Op deze zaterdag is er naast de culinaire markt ook nog een curiosamarkt op het Land van Belofte en in de Lange Kerkstraat te vinden. Terwijl in het Julianapark Cultuur Borrelt wordt geor ganiseerd, organiseert Ma trice Uitvaartbegeleiding zondag 22 juni van 14.00 tot 17.30 uur een Open Huis. Bij Matrice aan de Prins Bern- hardlaan 121 kan de sfeer worden geproefd en natuur lijk kunnen de ruimtes wor den bekeken die plek bieden voor een afscheidsbijeen komst. Die middag presen teert Matrice ook een nieuw codicil, een boekje waarin wensen met betrekking tot de uitvaart in vast kunnen worden gelegd. Op 21 juni, tijdens de Mid den-Delfland dag, kan ie dereen die meer wil weten over kanovaren of gewoon een stukje wil kanoën bij In Wenneker Cinema draait donderdag, vrijdag en zondag de film Hartenstraat van Sanne Vogel. Daan is een alleenstaande vader wonend in De Negen Straatjes, een populair winkelgebied in de Jordaan. Hij wil aanvankelijk niets weten van online daten, maar aangemoedigd door vriend en rokkenjager Bas, besluit hij toch een profiel aan te maken. Reserveren en info: www.wennekercinema.nl Natsec terecht. In het mooie Broekpolder achter de Pol derpoort, Watersportweg 40 liggen allerlei soorten boten klaar. Kanovereniging Natsec is een vereniging voor begin ners en ervaren kanovaar ders. Natsec heeft eigen bo ten die door leden gebruikt kunnen worden. Er worden toertochten georganiseerd door heel Nederland, je kunt zee-kanoën, en meedoen aan het nieuwe polo team. Voor 6,50 per maand ben je al lid. Meer info: www.nat- sec.nl Orkestvereniging Wilton verzorgt zaterdagavond 21 juni samen met Shantykoor 'De IJsselmannen' een geva rieerd concert. Hierbijzullen onder andere de Piet Hein Rapsodie Rapsodie over zeemansliedjes gespeeld worden. Het concert wordt gegeven in De Ark aan het Hargplein vanaf 20.00 uur. Toegang is vijf euro. In podiumcafé De Graauwe Hengst treden donderdag 19 juni vanaf 22.00 uur Marco Friends op. Vrienden zijn Rini van Willigen, Marcel Gootjes, Rob op't Ende en Marco Diamantatos. Zater dag 21 juni het vanaf 22.00

Het Nieuwe Stadsblad | 2014 | | pagina 12