Mededelingen en bekendmakingen a O gemeente Schiedam De gemeente Schiedam publiceert bij wijze van service elke woensdag een overzicht van haar (wettelijk verplichte) publicaties die in de voorgaande week verschenen in de digitale gemeentebladen op www.officielebekendmakingen.nl. Deze website is het erkende kanaal voor de bekendmaking van de officiële gemeentelijke berichten. Voor eventuele bezwaar- en beroepstermijnen moet u uitgaan van de informatie op www.officielebekendmakingen.nl. Voor het inzien van (concept-)vergunningen, plannen en achterliggende documenten, kunt u een afspraak maken in het Klant Contact Centrum. Colofon Eindredactie Gemeente Schiedam Klant Contact Centrum Stadserf 1Schiedam Postbus 15013100 EA Schiedam i. www.schiedam.nl e. contact@schiedam.nl 1.14 010 f. (010)473 70 21 Openingstijden Klant Contact Centrum Alleen op afspraak ma en vrij van 8.30 -17.00 uur divan 8.30-12.30 uur woe en do van 8.30 - 20.00 uur Maak uw afspraak online of bel APV Standplaatsvergunningen Geuzenplein: op grond van art. 5.17 APV Schiedam 2013 is een standplaatsvergunning verleend voor het innemen van een commerciële standplaats op woensdagen en donder dagen van 08.00 uur tot en met 18.00 uur, met een verkoopwagen voor de verkoop van gebakken vis en visproducten aan de locatie Geuzenplein te Schiedam. Voor informatie en inzage in de stukken kunt u contact opnemen met de Domein Stadsontwikkeling, team Vastgoed Grondzaken. Borodinlaan: op grond van art. 5.17 APV Schiedam 2013 is een standplaatsvergunning verleend voor het innemen van een commerciële standplaats op de donderdagen tot van 09.00 uur tot en met 18.00 uur, met een voor de verkoop van vis en visproducten aan de locatie Borodinlaan te Schiedam. Voor informatie en inzage in de stukken kunt u contact opnemen met de Domein Stadsontwikkeling, team Vastgoed Grondzaken. Ontheffing geluidhinder (Jozef Oreliosingel, Cornelia van Zantenplein, Jacob Bijsterstraat) Het college van burgemeester en wethouders heeft op 13 juni 2014 aan Woonplus Schie dam een ontheffing verleend van het verbod op het veroorzaken van geluidhinder op grond van artikel 4.6 APV Schiedam 2013 en artikel 8.3 Bouwbesluit 2012. De ontheffing wordt verleend voor (herstel)werkzaamheden aan zeven galerijplaten van het wooncom plex Jozef Oreliosingel 169 tot 251. Aan de ontheffing zijn voorwaarden verbonden. De ontheffing heeft betrekking op werkdagen in de periode van 23 juni 2014 t/m 7 september 2014. Gedurende maximaal één dag mogen de werkzaamheden worden uitgevoerd tus sen 8.00 en 17.00 uur. Bewoners van het betreffende wooncomplex worden middels een brief op de hoogte gesteld van de voorgenomen werkzaamheden. De ontheffing ligt vanaf 16 juni 2014 voor 6 weken ter inzage bij de balie van het Omge vingsloket, Stadserf 13 Horeca Evenementen Milieu Maatwerkvoorschriften Besluit lozen buiten inrichtingen (Gustoweg 79/Nieuw-Mathenessestraat 79) Op grond van artikel 1.6 Besluit lozen buiten inrichtingen maakt het college van bur gemeester en wethouders van de gemeente Schiedam bekend, dat er maatwerkvoor schriften ingevolge voornoemd Besluit zijn opgelegd ten aanzien van het lozen van grondwater, afkomstig van een bodemsanering ter plaatse van de locatie Gustoweg 79/ Nieuw-Mathenessestraat 79. De maatwerkvoorschriften betreffen een nadere invulling van de voorschriften van het bovengenoemd besluit in het belang van de bescherming van het milieu. U kunt de beschikking en de overige van belang zijnde stukken vanaf 18 juni 2014 gedurende 6 weken inzien bij het omgevingsloket, Stadserf 1. De beschikking is ook digitaal te bekijken op de website van de gemeente Schiedam. 3 Wet bodembescherming (Gustoweg 79 en Nieuw-Mathenessestraat 79) Op grond van de artikel 28 van de Wet bodembescherming hebben burgemeester en wethouders van de gemeente Schiedam van het team Projecten van de gemeente Schiedam, voor de locatie Gustoweg 79 en Nieuw-Mathenessestraat 79 te Schiedam (postcode 3113 AC), kadastraal bekend gemeente Schiedam, sectie L nummers 3630, 3631 en 4034 een melding ontvangen met betrekking tot het verzoek een uitspraak inzake de ernst van een geval van bodemverontreiniging en de spoedeisendheid van de uit te voeren sanering alsmede het verzoek in te stemmen met een saneringsplan, Naar aanleiding hiervan is besloten: dat sprake is van een geval van ernstige bodemverontreiniging als bedoeld in artikel 29 Wbb; dat op basis van het huidige dan wel voorgenomen gebruik van de bodem en het ontbreken van humane-, ecologische- en verspreidingsrisico's het uitvoeren van een spoedige sanering als bedoeld in artikel 37 Wbb niet noodzakelijk is; instemming te verlenen aan het saneringsplan op grond van artikel 39, lid 2 Wbb. U kunt de beschikking vanaf 18 juni 2014 gedurende 6 weken op afspraak inzien bij het omgevingsloket van het Klant Contact Centrum, Stadserf 1.1 Aanvraag evenementenvergunning Handbaljeugdweekend Bij de burgemeester is een vergunning aangevraagd door HV Ventura voor het organi seren van een handbaljeugdweekend op de Sportlaan 50 op vrijdag 4 juli van 19.00 uur tot zondag 6 juli tot 15.00 uur. Een afschrift van de aanvraag ligt ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1 van 18 t/m 25 juni 2014.1 Aanvraag evenementenvergunning 2e KVO ster Bij de burgemeester van Schiedam is een vergunning aangevraagd voor herorganiseren van een evenement voor de onthulling van de 2e KVO ster op zaterdag 5 juli 2014 van 13.30 uur tot 16.00 uur ter hoogte van de Mgr. Nolenslaan 600. Een afschrift van de aanvraag ligt ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1 van 18 t/m 25 juni 2014.1 Omgevingsvergunning Mededelingen Omgevingsrecht Aanvragen Jan Evertsenweg 2, 3115 JA; met de activiteit bouwen, het verbouwen van een bedrijfs pand, binnengekomen op 10 juni 2014. Jan Evertsenweg 2-4, 3115 JA; met de activiteit bouwen, het plaatsen van een fietsen stalling, -binnengekomen op 5 juni 2014. Kerkweg 107, 3124 KD; met de activiteiten bouwen, aanleggen en handelingen met gevolg voor beschermde monumenten, binnengekomen op 6 juni 2014. Lange Kerkstraat 35-B, 3111 NN; met de activiteit handelen in strijd met regels ruim telijke ordening, het wijzigen van gebruik, van dienstverlening naar winkelfunctie met detailhandel, binnengekomen op 3 juni 2014. Van Beverenstraat 2B, 3117 KV; met de activiteit bouwen, het uitbreiden van de woning, binnengekomen op 12 juni 2014. Warande 55, 3116 CB; met de activiteiten bouwen en handelen met gevolgen voor beschermde monumenten, het plaatsen van zonnepanelen, binnengekomen op 5 juni 2014. Aangevraagde vergunningen en ontheffingen: hoe kunt u reageren? 1. Zienswijze college van burgemeester en wethouders Voordat de gemeente een besluit neemt over een aangevraagde vergunning, ontheffing of ander besluit kunt u hierop binnen zes weken (vanaf datum ter inzagelegging) mondeling of schriftelijk uw zienswijze indienen. U schrijft een brief naar het college van burgemeester en wethouders (postbus 1501, 3100 EA Schiedam) waarin u uw zienswijze op het voorgenomen besluit gemotiveerd uiteenzet. Voor een monde linge zienswijze neemt u telefonisch contact op met de gemeente Schiedam via 14 010. 2. Zienswijze gemeenteraad Voordat de gemeente een besluit neemt over een aangevraagde vergunning, ontheffing of ander besluit kunt u hierop binnen zes weken (vanaf datum ter inzagelegging) mondeling of schriftelijk uw zienswijze indienen. U schrijft een brief naar de gemeenteraad (postbus 1501, 3100 EA Schiedam) waarin u uw zienswijze op het voorgenomen besluit gemotiveerd uiteenzet. Voor een mondelinge zienswijze neemt u telefo nisch contact op met de gemeente Schiedam via 14 010. 3. Bezwaarschrift Belanghebbenden die het niet eens zijn met een besluit kunnen binnen 6 weken na datum waarop het besluit is genomen een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van bur gemeester en wethouders (postbus 1501, 3100 EA Schiedam). In het bezwaarschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betref fende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw bezwaarschrift te ondertekenen. 4. Beroepschrift Rechtbank Rotterdam Indieners van een zienswijze die het niet eens zijn met het genomen besluit, kunnen hiertegen binnen 6 weken na verzending van het besluit een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Rechtbank Rotterdam (postbus 50951, 3007 BM). In het beroepschrift dient in ieder geval uw naam, adres en .telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betreffende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw beroep schrift te ondertekenen. Hieraan zijn kosten verbonden. 5. Beroepschrift Raad van State Indieners van een zienswijze die het niet eens zijn met het genomen besluit, kunnen hiertegen binnen 6 weken na publicatie van het besluit een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Raad van State (postbus 20019, 2500 EA Den Haag). In het beroepschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betreffende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw beroep schrift te ondertekenen. Hieraan zijn kosten verbonden. Aanvragen voorlopige voorziening Het indienen van een bezwaar- of beroep schrift voorkomt niet dat het besluit waartegen u bezwaar hebt, wordt uitgevoerd. U kunt dit proberen te voorkomen door, na indiening van uw bezwaar- of beroepschrift, een voorlopige voorziening aan te vragen bij de Rechtbank Rot terdam (sector Bestuursrecht) of bij de Raad van State. Hieraan zijn kosten verbonden. Lees de officiële bekendmakingen op

Het Nieuwe Stadsblad | 2014 | | pagina 14